Skocz do zawartości

>>> NAGRYWANIE PŁYT - KOMPENDIUM WIEDZY


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość konstant

Jakim programem zrobic samostartujacy sie dysk?

Chodzi mi o takie cos, ze np. mam prezentacje w Power Poincie, i chce miec tak aby po wlozeniu cd do napedu otwieralo sie okienko, z ktoego bezposrednio moglbym wybrac dzialy z tej prezetacji itd.

 

 

nikt nie wie??

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hmm... właśnie raz zauważyłem juz ze jak chcialem wrzucić pliki mp3 to wywalał komunikat ze ich nie rozpoznaje, brak dedykowanych wtyczek. Spróbuje przeinstalować...

 

Edit: problem rozwiazany. Przeinstalowalem program jak sie okazalo nie potrzebnie, bo problem byl z jednym folderem plików mp3, inne nagrywa bez problemów.

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam! Kupiłem dzisiaj 2 cake'i płyt DVD-R TDK i nie chcą działac na mojej nagrywarce NEC ND 3520A klik

Najlepsze jest to że sprawdzałem na innych komputerach tam 2 płyty się wypaliły lecz i tak jedna tylko działała. Czyli na gwarancje płyt oddac nie mogę.

Czy da się jakoś zrobic żeby te płyty się na mojej nagrywarce wypaliły i działały? Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Hmm, wejdź na stronę główną producenta i zobacz czy oferuje jakieś updatey firmware'u. Możliwe że to w nim tkwi problem.

Nagrywara w ogóle ich nie widzi?

 

Właśnie widzi je, ale w nero maksymalna prędkośc zapisu to 2,4 x i zaraz wywala błąd że zapis nie powiódł się. natomiast w CDBurnerXP maksymalna prędkośc zapisu to 6x i wywala ten błąd.

 

Płyt chyba na gwarancje oddac nie mogę skoro działają na innych nagrywarkach czy mogę, na dodatek na 2 z nich widac że są wypalone?

 

 

Zmieniłem firmware na 3.04 i nadal to samo. Już nie wiem co robic, 2 dychy poszły sie :censored2: . Macie może jeszcze jakiś pomysł?

Edytowane przez matiz23
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

ostatnio nagralem FFVI AC(dvd9) w nero tak jak zawsze nagrywam dvd video(i zawsze dziala)na plyte dual layer i po nagraniu ps 2 nie czytal plyty.Jak to nagrac?Ps2 w ogole czyta takie plyty/filmy?

 

 

 

 

++++++++++++++++++++++++++++++

 

 

Nagrywam w nero 7 premium dvd video jak juz jest 100% wyskakuje komunikat ze zakonczony nie powodzeniem.W logu pkazuje ze niewlasciwy stan zapisu(zawsze tak samo robilem i jakos wszystko bylo ok) ,ze nie moze odczytac czegos tam(sorki zapomnialem).Jednak po odpaleniu filmu na ps2 lub kompie wszystko jest ok,film jest odtwarzany.WTF?Olac en komunikat skoro wszystko jest niby dobrze?Poniewaz jednak wolalbym nie ryzykowac i nie usuwac filmu z dysku wiec jak sobie poradzic z tym problemem?Jaki jest jeszcze program do nagrywania dvd video?

 

Jeszcze przy okazji pytanie czy to ze nieraz film sie na sekunde przycina na ps2 to wina konsoli,programu jakim nagrywalem plytke czy predkosci z jaka nagrywalem(zawsze nagrywam z predkoscia 4x).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

W sumie to bardizej tuta to pasuje wiec napisze jeszcze raz:

 

Ktoś poradzi coś? Mam nagrywarkę, ktora bezproblemu nagrywała mi wszystkie, nawet gorsze, płytki. Teraz zrobiłem fofrmat i od tego czasu ma jakieś problemy z nagrywaniem płyt. Nie wiem czy to ma jakiś związek.

Właśnie nagrałem dwie TDK i było ok, a następne dwie nawet nie ruszyło choć napęd chodził. Pierwsza płyta nagrała się jako track 01 choć nagryawłem co innego i jest nie do odtworzenia, a druga 0 kb. W obu przypadkach musiałem zatrzymać proces nagryuwaia bo i tak nic z tego nie było. Próbowałem w Nero i Ashampoo nagrywać i nic (tzn dwie wcześneij w tym drugim nagrałem). Co tu padło? Laser? Płyty czyta. Nie wiem czy TDK to jakaś zła firma, ale przed chwilą przeczytałem, że od zmiany producenta to się nadają do du.py. Nagrywarka nie wiem jakiej firmy, tylko writemaster napisane (to jakaś firma?)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...