Skocz do zawartości

Okładka Crash Bandicoot 1 - potrzebna pomoc !


guluf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy :) !

 

Mam taki problem. Robię sobie kolekcję ukochanych starych gier na półce i przyszedł czas na Crasha :) Udalo mi się wygrać jedynkę, ale jak to czasem bywa na allegro - zdjęcie było z okładką, gra przyszła bez niej. Chodzi o front cover. Czy ktoś z Was posiada, lub może zna kogoś kto ma uszkodzonego Crasha i odsprzeda okładeczkę za jakąś symboliczną cenę :) ? Pozdrawiam :) !

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W necie są okładki z odpowiednią wielkością. Wydrukuj ją na papierze kredowym w jakieś drukarni i masz :)

 

Też tak właśnie pomyślałem, tylko kurczę widzisz, ja jestem z za(pipi)a i okoliczne drukarnie i fotografowie nie posiadają czegoś takiego jak papier kredowy :) Nie wspomnę już o samej okładce do tej akurat gry, nie znalazłem żadnej w jakiejś wyjątkowo dobrej jakości :) Dlatego może ktoś stąd ma uszkodzonego, ja sam mam u siebie MGS'a z zepsuta pierwszą plyta, a druga i pudelko sa w stanie idealnym:)

Odnośnik do komentarza

Zwroc Crasha Allegrowiczowi. Na foto byla okladka, Tobie przyszla bez, pisales do niego? Albo moze zapomnial o okladce;).

Ja kupilem Tekkena 3, na foto wersja pierwsza, przyszla w platynie. Nie chcialo mi sie dla okladki odsylac, pogralem troche i sprzedalo sie za wiecej (bo akurat ceny Tekkenow poszly w gore).

Odnośnik do komentarza

Zwroc Crasha Allegrowiczowi. Na foto byla okladka, Tobie przyszla bez, pisales do niego? Albo moze zapomnial o okladce;).

Tak, tak pisalem - podobno allegrowicz mial dwie wersje gry, ktore sprzedal i omylkowo je wyslal na odwrot. Podobnie jak Ty, nie chce odsylac tylko ze wzgledu na okladke, bo sama gra dziala bez zarzutu :) Na wymiane mialbym tylko CD2 do MGS'a z ksiazeczka, wiec w sumie to nic nie ma :) Zawsze mam pecha z tym allegro, FFIX tez przyszlo mi z popekanymi uchwytami na plyty, dopiero teraz udalo mi sie znalezc pudelko na 4cd, a cena bylo patrzac teraz, kiedy jest tego wiecej troche wysoka...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.