Skocz do zawartości

3DS XL czy PSP VITA


Okatawo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie nie mogę się zdecydować, przeglądając allegro ogólnie byłem nastawiony na 3DSXL ale patrząc na cenny...
PSP Vite znalazłem za 700zł a 3DS xl za 800 O.o trochę się zdziwiłem, teraz ma dylemat.
Może tak, nie mam uprzedzeń do żadnej firmy i nie jestem fanbojem z żadnych konsol, po prostu lubię grać. Ulubione tytuły Pokemon,Monster Hunter(PSP), Phantasy Star Online(psp), lubię strzelanki typu killzone czy call of duty, również gry typu RPG(Final Fantasy) czy Anime...
Wcześniej miałem PSP/ps2/ps1 oraz posiadam jeszcze GB SP i Xbox'a360
Plusy 3dsxl

-Większy ekran

-Rozdzielczość większa

-dużo ciekawych gier.

-3d

plusy pspv

-Piękna grafika

-Ciekawe tytuły gier takich jak COD czy Killzone

-Dual Analog.
Doradzicie ?

ps.przepraszam jak zły dział nie widziałem odpowiedniego

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowego 3ds'a xl mozna dorwac na allegro ponizej 600zl.

Jesli chodzi o gry dla mnie wygrywa 3ds, monster hunter, fire emblem, luigis mansion, virtues last reward [ to jest akurat tez na vite ], zelda ocarina of time i pare nadchodzacych hitow.

 

Lubisz pokemony, na jesien wychodzi x/y i zapowiada sie kozacko, lubisz monster hunter, masz dopakowane Tri i nadchodzi monster hunter 4 ktorego na vicie nie zobaczysz

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

wszystko się zgadza, po tym co piszesz co lubisz - bierz 3DS, jednak małe sprostowanie - Vita ma większą o wiele rozdzielczość ekranu, CoD na tą konsolę to w opinii wszystkich najgorsza gra na tego handhelda ;)

 

ps. ekran Vity też jest większy niż pojedynczy w 3ds xl ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...