Jump to content

RoL

Użytkownicy
 • Posts

  1464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

RoL last won the day on July 24 2012

RoL had the most liked content!

Reputation

549 Wybraniec

About RoL

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  z przystanku
 • Zainteresowania:
  ?

Recent Profile Visitors

9492 profile views
 1. Fajnie się Crystal Dynamics wysrało na oryginalnych twórców IP. Mega słabe
 2. No najwyraźniej niektórzy nawet widząc srającego psa nie są pewni czy to w trawie to przypadkiem nie nutella.
 3. Nie wszystkie ukryte recenzje były napisane po 0.1h.
 4. Te znikające negatywne recenzje to prawdopodobnie sprawka algorytmu steamowego, który ma chronić przed review bombingiem. Recenzje tak naprawdę nie zostały usunięte, tylko są ukryte i nie są liczone - stąd tak wysoki procent pozytywnych ocen.
 5. Skażenie produktu wysrywami od Sweet Baby to tylko jeden z kilku ogromnych problemów tej gry. Tu nawet fundamenty są skopane, zarówno jeśli chodzi o fabułę jak i o założenia gameplayu. Jakoś mi to nie pasuje do świata przedstawionego w serii Arkham, do tych postaci. Może gdyby to nie był sequel Arkham Knighta, to ten dysonans by nie był tak rażący. No nie wiem. Ja w to na pewno nie zagram. Za dużo jest dobrych gier do ogrania żeby tracić czas na takie coś.
 6. RoL

  Silent Hill 2 Remake

  Może ten negatywny odbiór będzie dla Bloobera jak kubeł zimnej wody i wreszcie się ogarną, bo stali się strasznie butni, pomimo że nie zrobili żadnej naprawdę dobrej gry, tylko kilka średnich walking simów na 6-7/10. Mistrzowie horroru lol Bo potrafią wrzucić do gry 5 oskryptowanych straszaków z dupy? xD
 7. WB: "Ej, macie tutaj press kit, trochę tandetnych gadżetów z giereczki. W recenzji wspomnijcie o pięknej grafice, świetnej fabule i solidnym gameplayu. Liczymy na ocenę 8/10 lub wyższą. Dzięki lol"
 8. Przecież już od pierwszego trailera widać że to będzie generyczne gówno z zoomerskim humorem, miałkim gameplayem i debilną fabułą.
 9. Jakieś półtora roku temu odeszły 2 kluczowe osoby - szef studia i creative director. Oni byli założycielami studia.
 10. RoL

  Tekken 8

  To o niczym nie świadczy. Może wróci w DLC. Marduk trafił do T7 dopiero w DLC, pomimo że w rosterze był już Gigas, który miał jego ciosy.
 11. RoL

  Killer Instinct

  No akurat roster to jest zajebisty. Postacie są bardzo zróżnicowane pod względem mechanik. Każdy znajdzie coś dla siebie.
 12. RoL

  Super Mario RPG

  Oni nie przenosili obiektów ze starego Mario RPG, tylko stworzyli zupełnie nową grę w środowisku 3D, z assetami 3D, na podstawie gry w środowisku 2D, z assetami 2D, całkowicie od podstaw. Czyli tak naprawdę mieli masę roboty. Taki projekt trwał prawdopodobnie co najmniej 2-3 lata.
 13. No oni do premiery gry zdążą pokazać całą grę w tych zajawkach.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.