Jump to content

RoL

Użytkownicy
 • Content Count

  1331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

RoL last won the day on July 24 2012

RoL had the most liked content!

Community Reputation

434 Wybraniec

About RoL

 • Birthday 03/23/2005

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  z przystanku
 • Zainteresowania:
  ?

Recent Profile Visitors

7969 profile views
 1. RoL

  Shenmue 3

  Nadal utrzymuję, że wydawca nie finansuje tej gry, tylko pokrywa koszty związane z dystrybucją, outsourcingiem itp. Nigdzie nie napisałem, że budżet dewelopera wynosi 7 milionów dolarów, bo nie mam wglądu do takich danych, podobnie jak ty.
 2. RoL

  Shenmue 3

  O wyłączności na EGS zadecydował WYDAWCA, czyli Deep Silver, a nie DEWELOPER, czyli Ys Net. Jest dokładnie tak jak napisałem w tym poście który cytujesz. Poza tym, fragment który przytoczyłeś odnośnie dodatkowych źródeł finansowania pochodzi z wywiadu z 2015 roku, kiedy gra jeszcze nawet nie miała wydawcy. Współpraca z Deep Silver została nawiązana w 2017.
 3. Gra ma problemy z frameratem, ale poza jedną walką z bossem jest całkowicie grywalna. Na 10/10 nie zasługuje, ale 9 jak najbardziej. Ja dałbym jakieś 8.5. Co do wydajności wersji konsolowych, to według DigitalFoundry, framerate jest najbardziej stabilny na PS4 Pro.
 4. RoL

  Shenmue 3

  https://www.kickstarter.com/projects/ysnet/shenmue-3/posts/2553891 =]
 5. Analiza trailera z E3 klatka po klatce.
 6. Niestety gra ma problemy z frameratem nawet na PS4. Nie wiem jak na Pro, ale na zwykłym PS4 gra ciągle gubi klatki. Da się grać, ale płynne to to nie jest
 7. Nie. Chu.jowe. Tak jak twój ból dupy w każdym temacie =]
 8. Ciężko byłoby coś napisać w tym temacie bez wchodzenia na ppe.
 9. Przecież nikt ci nie każe tutaj zaglądać
 10. Temat nadal istnieje. Właściciel mnie nie interesuje. Tutaj się wrzuca bekę z Gruszczyka i reszty.
 11. SWOS 2020 oficjalnie! Gameplay z powrotu Sensible World of Soccer https://www.ppe.pl/news/134179/swos-2020-oficjalnie-gameplay-z-powrotu-sensible-world-of-soccer.html ... ... fanowski port Sensible World Of Soccer pod Windowsa, z aktualnymi składami. No OFICJALNIE fhui!!!!
 12. Gorzej będzie jak w marcu dostaniemy łeb T-reksa, a za 10 lat - penis pterodaktyla
 13. RoL

  Shenmue 3

  https://www.trustedreviews.com/reviews/shenmue-3 Pierwsze wrażenia z gameplayu. Odnośnie systemu walki:
 14. Mnie w sumie trochę zastanawia tytuł. Skoro planują kilka części, to chyba każda powinna mieć jakiś podtytuł albo chociaż "Part 1", "Part 2" czy coś takiego. Tutaj jest tylko Final Fantasy VII Remake. Co z kolejnymi częściami? Final Fantasy VII Remake 2? Final Fantasy VII The Followup to the Previous Remake? Swoją drogą, dzień przed zapowiedzią przyśniło mi się, że gra będzie podzielona na 3 części, a pierwsza będzie miała podtytuł Downfall =]
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.