Jump to content

RoL

Użytkownicy
 • Content Count

  1348
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

RoL last won the day on July 24 2012

RoL had the most liked content!

Community Reputation

450 Wybraniec

About RoL

 • Birthday 03/23/2005

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  z przystanku
 • Zainteresowania:
  ?

Recent Profile Visitors

8160 profile views
 1. W oryginale pierwszego summona zdobywało się po ucieczce z Midgar. W remake'u jak na razie potwierdzono co najmniej 4 summony z wersji oryginalnej. Co do broni, to na screenach widać np. Nail Bat, który w FFVII zdobywało się pod koniec 1 płyty. Jakiś czas temu wyciekła lista broni i materii, które będą dostępne w remake'u. Cześć z tych rzeczy była w oryginale dostępna dopiero po opuszczeniu Midgar. No i ta lista nie jest kompletna, więc pewnie będzie tego więcej.
 2. https://www.ppe.pl/news/142087/ppe-ogloszenie-o-prace.html xD
 3. RoL

  Dragon Ball Z: Kakarot

  Pominęli też fragment ze sflaczałą ręką Piccolo podczas walki z Cellem. W oryginale Szatan Serduszko stracił rękę, przez co Komórczak myślał, że nie jest w stanie dalej walczyć. W grze, Piccolo jest po prostu zmęczony walką i trochę poobijany. Nie pokazano, że Szatan Serduszko wykorzystał mądrość Wszechmogącego, żeby przechytrzyć Komórczaka i wyciągnąć od niego ważne informacje. Niestety takich pominięć jest całkiem sporo.
 4. RoL

  Dragon Ball Z: Kakarot

  Trochę pograłem, właśnie skończyłem sagę Friezy i na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Naprawdę przyjemna gra. Czuję jednak pewien niedosyt. Pewne fragmenty z DBZ zostały całkowicie pominięte, na przykład treningi Goku (u króla Kai i podczas podróży na Namek). Treningi to jeden z ważniejszych elementów tej serii, a tutaj ich w ogóle nie ma. Mogli z tego zrobić jakąś minigierkę albo chociaż pokazać to w cutscenkach. Pominięto też zbieranie smoczych kul podczas pierwszej sagi. Przecież można z tego było zrobić gameplay. Brakuje mi też zawartości z fillerów, np. z epizodu w którym Gohan spotyka starego robota w jaskini. Te wydarzenia nie miały wpływu na główny wątek fabularny, ale można to było wrzucić do gry w formie side questów. Tak samo z zawartością z filmów DBZ. Wydarzenia z filmów to takie jakby alternatywne scenariusze, które nie pasują do wydarzeń z serialu, ale podobnie jak w przypadku fillerów, można było choć część wrzucić do gry w formie pobocznych historii. Bardziej by mi się podobały takie zadania, niż zbieranie marchewek dla jakiegoś randomowego dziada.
 5. RoL

  Dragon Ball Z: Kakarot

  Albo używaj przedmiotów leczniczych podczas walki, a przed walką zjedz coś, żeby mieć full HP. Aha, no i zawsze można trochę podlevelować.
 6. Wii miało kompatybilność wsteczną z GC, natomiast Wii U z Wii, czyli o jedną generację wstecz. Virtual Console to nie jest to samo co kompatybilność wsteczna. Warto dodać, że spośród wszystkich konsol stacjonarnych Nintendo, tylko te 2 miały kompatybilność wsteczną.
 7. Co za dzieciak. Dostał minusa za kolejny nic nie wnoszący komentarz w którym płacze, że nie lubi SE - w odwecie dał mi 8 xD Strasznie słaba psychika. Co do remake'u, nowe screeny wyglądają świetnie. Zwłaszcza Shinra HQ. Ciekaw jestem czy będzie zbieranie fragmentów makiety Midgar i odgadywanie hasła u burmistrza Domino.
 8. RoL

  Shenmue 3

  Szybsze jest sprzedawanie klejnotów i zestawów figurek. Za ryby dostajesz 300-600 panda dolarów, ale musisz poświęcić na to kilka godzin in-game. W skrócie - szybszy jest hazard na najwyższych stawkach + wczytywanie sejwa w przypadku porażki.
 9. RoL

  Shenmue 3

  Odpowiedź A. Mniej więcej
 10. RoL

  Shenmue 3

  "You guys are over here not even realizing that while you're sucking on Kojima's dick, Suzuki-san slipped it in your asshole and you didn't even notice it... because it's small." - Aris <3
 11. RoL

  Shenmue 3

  Spoko. Pomimo negatywnej opinii o trójce, chciałbym żeby kolejna część lub części kiedyś powstały i żeby nie trzeba było czekać kolejnych 20 lat =]
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.