Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

27 sierpnia wychodzi patch i DLC z Mercedesami :)

 

http://www.nintendo.co.uk/News/2014/August/Nintendo-adds-three-Mercedes-Benz-cars-and-enhancements-to-Mario-Kart-8-from-27th-August-909198.html

  • Drivers will now have the option to display the course map on the TV screen during races
  • Users will be able to check out statistics such as their total number of coins accumulated, win-loss record from online play, and their most frequently selected character overall
  • Users will be able to change options of others’ Mario Kart TV downloaded highlight reels, such as changing the focus to a new character or event
  • The order of the menu after each race will be changed to “Next Race”, followed by “Watch Highlight Reel”
  • The game will remember the most recent customised kart settings that were selected, even if the Wii U system is powered down
  • Improvements to stability of connection in online play to enhance the user experience
Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie, gra niewarta tylu pieniędzy. Po przeczytaniu wielu recenzji, obejrzeniu trochę gameplay 3 tygodnie temu ją kupiłem. Pograłem 30 minut i się mi znudziła.

Po paru dniach włączyłem znowu, ale w trakcie zabawy czułem monotonię. Robiłem parę podejść. Pojeżdżę online i po 30 minutach mam dość. Wy też tak macie? Oczekiwałem, że będę godzinami ścigał się na torach, a tu się odechciewa.

Edytowane przez Kakkoi
Odnośnik do komentarza

A ja mam uczucia mieszane :P

Mesjasz mnie zachwycił ale tylko na początku.Grafika ładna, animacja płynna a poziomy świetnie zaprojektowane ale po odkryciu wszystkich tras zainteresowanie grą spadło niemal do zera. Masterowanie tego tytułu to katorga a online, przynajmniej u mnie, działa tragicznie. Gra jest niezła ale przyniosła mi więcej frustracji niż radości i już ją spieniężyłem. Może kiedyś kupię znowu.

Odnośnik do komentarza

Ja na ok 70 h z grą rozegrałem , 2 wyścigi z konsolą, słowniedwa, jakieś 8 min :) i jak bym miał oceniać przez pryzmat singla to nudy, schematy i ble, a gra poszłaby do żyda po 2 dniach. Ale online to mesjasz i ta gra jest stworzona pod ten tryb. Ja miałem od premiery więc się przetarłem. Zapewne jak teraz ktoś zaczyna online to może byč niezły szok i baty, aha no i po za jakimiś 2-3 dniami online działa u mnie wybornie.

Odnośnik do komentarza

Hm, a próbowałeś grać z kimś na multi lokalnie, na jednej konsoli? wtedy fun rośnie ogromnie. Ja jak tylko mam sposobność pogrania w MK8 (jeszcze swojego WiiU nie mam, choć kopia MK8 dawno leży na półce), to banan mi z gęby nie schodzi, choć już trasy na pamięć znam. Podobnie zresztą mam z każdym Mario Kartem, każda odsłona to nieograniczone połacie funu dla mnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...