Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też może się pojawię ale niczego nie obiecuję. Obecnie to gram tak bardziej z doskoku niż normalnie - dłużej - jak bozia przykazała.

 

Wczoraj grałem 3 rundki żeby zobaczyć czy nadaję się do czegokolwiek, ale byłem na tyle zmęczony, że nie za bardzo ogarnialem. Cały czas gdzieś środek stawki, więc najgorzej nie było. :)

 

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja mam 1400 i też Cię balon nie widuję zbyt często :), ostatnio próbowałem się podłączyć jak grałeś wieczorem ale mi N nie pozwoliło ... Do tego mało gram tych punktowanych, przeważnie turnieje albo time trialsy i muszę dokończyć GP i zrobić mirrora

Edytowane przez raadecki
Odnośnik do komentarza

Wczoraj chyba doczłapałem do 2800. Z forum widuje pojedyncze osoby.

 

 

 

 


Ja mam 1400 i też Cię balon nie widuję zbyt często :), ostatnio próbowałem się podłączyć jak grałeś wieczorem ale mi N nie pozwoliło ... Do tego mało gram tych punktowanych, przeważnie turnieje albo time trialsy i muszę dokończyć GP i zrobić mirrora

 

Ja z Tobą grałem chyba dwa dni temu, dawno sie tak nie w(pipi)iłem :D Jak cały wyścig prowadziłem to dostawałem na końcówce 3 okrążenia niebieską i mnie wyprzedzałeś, a jak wyszedłeś na prowadzenie to ciągle dostawałem monety :D Magia Mario Kart!

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Ja mam teraz ponad 4000.

Czesto prowadze przez 2,5 okrazenia, po czym dostaje w pupe niebieska, a ze na tym levelu przeciwnicy jada max 200-300 metrow za toba, to wszyscy na ciebie wjezdzaja i puszczaja muszelki i spadasz na ostatnie miejsce. Chyba lepiej jechac w srodku i czaic sie z dobrym itemem na ostatnie metry, wiele razy tak dojechalem na podium.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj chyba doczłapałem do 2800. Z forum widuje pojedyncze osoby.

 

 

 

 

Ja mam 1400 i też Cię balon nie widuję zbyt często :), ostatnio próbowałem się podłączyć jak grałeś wieczorem ale mi N nie pozwoliło ... Do tego mało gram tych punktowanych, przeważnie turnieje albo time trialsy i muszę dokończyć GP i zrobić mirrora

 

Ja z Tobą grałem chyba dwa dni temu, dawno sie tak nie w(pipi)iłem :D Jak cały wyścig prowadziłem to dostawałem na końcówce 3 okrążenia niebieską i mnie wyprzedzałeś, a jak wyszedłeś na prowadzenie to ciągle dostawałem monety :D Magia Mario Kart!

 

No wtedy się podłączyłem do Ciebie... testowałem Rosaline w circucie... ja przed tą niebieską muszlą co nią dwa razy oberwałeś też miałem albo monety albo zielone muszle... siedziałem na kanapie i mówię do żony... albo niebieska muszla albo będę drugi... i patrzę leci... delikatnie zwolniłem żeby się nie załapać na wybuch i i później prosto do mety :)

 

I też uważam że nie ma sensu jechać cały czas pierwszy... no chyba że się trafi horn... ale na pierwszych miejscach są głównie monety

Edytowane przez raadecki
Odnośnik do komentarza

Ja mam 1400 i też Cię balon nie widuję zbyt często :), ostatnio próbowałem się podłączyć jak grałeś wieczorem ale mi N nie pozwoliło ... Do tego mało gram tych punktowanych, przeważnie turnieje albo time trialsy i muszę dokończyć GP i zrobić mirrora

 

 

Teraz byłem z 4 dni na delegacji, a tak dziennie gram +/- 2-3 h. Mam już 35 h rozegrany i to wsio online. 

Odnośnik do komentarza

I też uważam że nie ma sensu jechać cały czas pierwszy... no chyba że się trafi horn... ale na pierwszych miejscach są głównie monety

Tyle, że utrzymanie się na drugim/trzecim to jak dla mnie niezły wyczyn, bo na tym miejscu dostajesz najwięcej tymi cholernymi czerwonymi mendami, a bronie losujesz podobne co na pierwszym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...