Jump to content

Walking Dead 400 Days instalacja


vish

Recommended Posts

Mam Walking Dead w wersji BluRay. Kupiłem 400 Days, ściągnąłem wersję cyfrową DLC, nic się nie działo. Ściągnąłem wersję dla BluRay - nadal to samo. Wkładam płytę, na liście zainstalowanych produkcji są epizody 2-5. Pierwszego nie ma zainstalowanego, a przy 400 Days jest napisane "coming soon". Wiem, że aby zagrać w DLC, konieczna jest instalacja epizodu pierwszego. Czy "instalacja oznacza zagranie w niego i posiadanie save'a z niego? Bo niby widzę, że DLC mam na dysku, ale nic z nim zrobić poza usunięciem na razie nie mogę.

Link to comment
  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziwna sprawa. Ja mam cyfrową wersję (season pass) i wszystko poszło gładko. Podstawka po włączeniu pobierała jakieś patche, u Ciebie też? Co do sejwa to myślę że nie jest potrzebny - czytałem że dodatek to inna historia. Na twoim miejscu pobrałbym cyfrowy epizod 1 i na nim próbował uruchomić cyfrowy dodatek.

Link to comment

Hmmm no tak nie zauważyłem. Wersja płytowa jest z regionu 1, DLC kupione na polskim PSS. Zainstalowałem cyfrowy trial epizodu 1, wydaje się że DLC działa. To teraz jak kupiłem na polskim PSS to mam prawo też ściągnąć DLC z regionu 1 i będzie działało? Jeśli tak, jak się przełączyć w PSS między regionami? Jestem początkujący w temacie PS3.

Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.