Skocz do zawartości

Xbox 360 4GB - Opłaca się kupić wersje z 4gb?


mcjeremiasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie opłaca się, o ile chcesz ssać        gry z Rynku, wśród których jest mnóstwo perełek (oczywiście nie takich jak na PS3, ale jednak też trochę ich jest) no i jak chcesz sobie gierki instalować, to też warto mieć normalny dysk, a nie 4GB. No chyba, że sobie pendrive potem podepniesz, który też może służyć jako pamięć, no ale ja bym jak już, to brał normalną dopasioną wersję. A tak w ogóle to bierz PS3 he he.

Odnośnik do komentarza

Czill men, wrzuć na luzik, miałem więcej niż dwa razy XO i świetnie się bawiłem, a Girsów i Alana Wake'a zazdroszczę po dziś dzień.

 

Polecam ew. zakup dysku 20GB do takiej konsoli 4GB, też można tanio wyrwać i będzie to niezła opcja na spróbowanie.

Odnośnik do komentarza

Sam tak zrobilem. Pozbylem sie pierwszej 360. Po czasie naszla mnie ochota wrocic do niektorych serii. Kupilem 4gb slima podpialem 16gb pendrive'a i smiga az milo. Nie ma najmniejszych problemow z graniem z pen'a. Jezeli nie musisz miec zainstalowanych nascie/dziesiat gier na raz to bierz smialo. Jedyny minus to to, ze bez dysku nie zapiszesz filmikow z Hejloł 4. Niewielka strata, chyba, ze akurat na tym ci zalezy. Ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Mam pierwszego xboxa, tego starego z generacji 128bit. Teraz jestem trochę do tyłu, czyli na 360 trzeba instalować gry? Tak jak na PC? Sorry jeśli pytam jakbym z księżyca spadł. O PS3 też myśle, jednak xbox mi się trafił dość tanio, a jak będę zwlekał to okazja przejdzie koło nosa.

Edytowane przez mcjeremiasz
Odnośnik do komentarza

Xbox obsługuje teraz peny 32 nawet wiec mozesz mieć na penach 64 gb dodatkowe. Ja mam z dyskiem 60 i dwa peny 32 i mi ledwo starcza, zależy co będziesz instalował. Na 360 jest naprawdę dużo fajowych exów na XBL (Shadow Complex, Dust Elysian Tail, Charlie Murder, Mark of Ninja, Splosion Many,) do tego dochodzi instalacja gier z płyt (choć nieobowiązkowa jakoś każdą grę instaluje bo nie chce tego hałasu płyty słuchać). Wybór należy do Ciebie. ja nie wyobrażam sobie zamknięcia tej generacji bez obczajenia Gearsów, Alana, Forzy czy Halosów. Pozdrawiam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeśli to naprawdę dobra cena to bierz :) aczkolwiek lepiej dopłacić i mieć ten wypas 250 GB. Ja mam mojego 5 letniego Premiuma 20 GB + Pendrive 16 GB :D i jakoś daję radę. Taka wielkość pozwala mi na manewrowanie i mnie wystarcza. Uważaj także bo nie podepniesz byle jakiego Pena. Instalowanie gier nie jest jakoś bardzo istotne, ale jednak laser jest odciążony i ja od czasu mojego pierwszego RODA używam tylko instalek i jest cały czas spokój.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dysk da radę podpiąć tylko wykorzystasz z niego max 32GB ale i o prędkość odczyt/zapis nie będziesz musiał się raczej martwić. 16 GB to trochę mało (zależy w co chcesz grać) ale 32GB lub najlepiej 2 x 32 GB to spokojnie wystarczy i na gry z marketu i na instalacje z płyt.

 

Pendrive raczej musi być szybki - np. GTA V ma określone wymagania co do prędkości odczytu.

Odnośnik do komentarza

ja chce kupić X360 tylko pod ogranie ekskluzywnych tytulow, potem go sprzedam;

 

po prostu rozkminiam nad zakupem ps4 i w koncu doszedlem do wniosku, ze rozsadniej jest ograc dotad nieosiagalne gry z x360, niz placic >2000zl za konsole, na ktora jest tak malo interesujacych mnie tytulow...

 

w miedzyczasie okazuje sie ze kumpel za swoje x360 slim z dyskiem 250 i 30 grami chce rownowartosc tego sprzetu ze sklepu. chyba problem sie rozwiaze i czworki nie kupie ;)

Odnośnik do komentarza

Kup z dyskiem 250 GB... sam miałem Slima tylko z takim dyskiem z przeświadczenia "a nuż się przyda", długo długo nie było nic bo grałem tylko 

Call of Duty po sieci, a teraz przydaje się niejednokrotnie (zrzucenie gry na dysk, by napęd się nie męczył + DLC z neta też swoje zajmuje, chcesz pograć w GTA lub Ghosta? Licz się z koniecznością instalki zawartości jednej z płyt, kupowanie gier w Marketplace).

 

Za kilka stówek spokojnie kupisz z dużym dyskiem i w dobrym stanie, dla mnie 4 GB to wersja lekko niepełnosprawna, bawienie się w USB to też kłopot.

Za ile tego Xa Ci zaoferowano tego Xboxa? Porównaj z Alledrogo, Tablicą czy naprawdę jest to taka super opcja. 

Odnośnik do komentarza

chcę to kupić z zamysłem, by szybko sprzedać. multiplatform na to i tak nie potrzebuje, bo od tego mam ps3. po sieci grac nie bede. gow3, wiedzmin 2, poznać forze, zobaczyc o co chodzi w alan wake, moze zobaczyc czy master chief to taki fajny gosc jak mówią i jeszcze sprawdzić czy ninja gaiden 2 rzeczywiscie jest duzo trudniejsza od ninja gaiden sigma 2.

 

dlatego opcja XB 4gb za 649 + pendrive, ktory lezy w szufladzie, wydaje sie byc dobra opcja... chyba ze do tysiaka kumpel sprzeda swoje slim 250 + 30 gier :)

Odnośnik do komentarza

Nie polecam 4gb, sam takową posiadam i przysparza to wiele problemów. Chyba że tak jak ja, dokupisz sobie dodatkowo dysk. Za 119zł na allegro znajdziesz 60gb.

Sam początkowo bawiłem się w pendrive'y, ale tak czy siak szybko zacznie brakować miejsca i przestanie to być opłacalne. A i niektóre gry wymagają dysku - Np. Need For Speed Rivals czy BF4, a gry takie jak Fight Night Champion, UFC czy WWE mają dodatkowe opcje, które bez dysku są niedostępne, np. Powtórki czy wgrywanie własnych utworów.

 

I Halo 4 z tego co pamiętam wymaga dysku do multiplayera.

Edytowane przez Oski918
Odnośnik do komentarza

Zimol, gdzie za 700zł kupię x360 z dyskiem? Widzę, że ze sklepu mogę mieć właśnie 4gb za 649zł, ale za 700 z dyskiem?

 

Dzięki wszystkim za informacje dotyczące sprzętu, to cenne uwagi. Decyzja w zasadzie już podjęta.

Oto jak sonoklap na koniec generacji zostaje xbotem ;) (Ale z nextgenów i tak wybieram $ony ;))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...