Jump to content

Street Fighter X Tekken - Steam Edition pytanie


metalcoola

Recommended Posts

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czy dużo to pojęcie względne. Ja problemów ze znalezieniem graczy nie miałem, ale faktem jest, że często trafiałem na te same osoby. Przypuszczam, że na konsolach graczy może być więcej.

 

Online jest taki sobie. Raz że niewygodny matchmaking, a dwa, że samo zaplecze od strony technicznej boryka się od premiery z problemami, i tak na przykład przeciwnik może się co chwila teleportować po całej arenie, kompletnie pozbawiając multi jakiegokolwiek sensu. Oczywiście są to sporadyczne przypadki, ale online SFxT na PC generalnie nie cieszy się najlepszą opinią, szczególnie, że oparty jest na microsoftowym G4WL.

Link to comment

Z tego co mi wiadomo na konsolach jest w porządku, tak jak w SSF4. Poza tym weź pod uwagę, że wersja PS3 ma 4 unikatowe postacie, których nie ma na innych platformach.

 

Aczkolwiek poczytaj forum Steam dla pewności, gdyż ja raczej sporadycznie gram w SFxT. Na starcie i przez długi czas po premierze online cierpiał właśnie na te okazyjne teleportowanie się postaci, a Capcom nieszczególnie kwapił się z naprawą, ale czy tak jest nadal to nie stwierdzę w 100%.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.