Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

A ma ktoś informacje, czy będą inne zestawy niż te z Killzone i AC (z tego piszecie wynika że nie bardzo)?

Z tego co wiem dla ludzi z ulicy będzie dostępny tylko ten zestaw ale i tak go łykam :-).

 

Plan jest prosty: MM -> Saturn -> Euro ;-)

 

PS Euro niby ma wysyłać mejle w środę\czwartek.

Edytowane przez Sochar67
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Beznadzieja. Mogłem kupić zestaw z kamerką i padem i głupim Neonet. Niestety już kosztuje 1 milion złotych.

 

http://www.neonet.pl/konsola_ps4_500gb_2_pady_gra_killzonekamerka.html

 

Tak będę musiał dopłacić za kupienie gadżetów osobno... O ile w ogóle konsole dostane.

ej no bez kitu, czemu on kosztuje milion złotych? XDDDDDDDDDDDDD

 

 

i potwierdzam, konsol nie powinno zabraknąć, głównie będzie zestaw assassyn+ kzsf+konsola za 1999zł

 

a te z gazetki saturnowej konfiguracje gier tez będą dostępne ale w zależnosci od dostepności gier, zastanawiam sie nad fifą i dodtkowym padem za 2099 ale nienawidze fify ;F albo fifa + bf4 za 1999zł <first world problem>

Odnośnik do komentarza

Dzięki za napisanie o mailach z Euro. Właśnie nie wiedziałem co i jak :> Jak moge spytać skąd taka informacja :D ? Mam zamówiony preorder z 4 sierpnia jestem pewien że mam konsole ale miałem nadzieje że dostane jakieś powiadomienie :D

 

A ma ktoś informacje, czy będą inne zestawy niż te z Killzone i AC (z tego piszecie wynika że nie bardzo)?

Z tego co wiem dla ludzi z ulicy będzie dostępny tylko ten zestaw ale i tak go łykam :-).

Plan jest prosty: MM -> Saturn -> Euro ;-)

PS Euro niby ma wysyłać mejle w środę\czwartek.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za napisanie o mailach z Euro. Właśnie nie wiedziałem co i jak :> Jak moge spytać skąd taka informacja :D ? Mam zamówiony preorder z 4 sierpnia jestem pewien że mam konsole ale miałem nadzieje że dostane jakieś powiadomienie :D

A ma ktoś informacje, czy będą inne zestawy niż te z Killzone i AC (z tego piszecie wynika że nie bardzo)?

Z tego co wiem dla ludzi z ulicy będzie dostępny tylko ten zestaw ale i tak go łykam :-).

 

Plan jest prosty: MM -> Saturn -> Euro ;-)

 

PS Euro niby ma wysyłać mejle w środę\czwartek.

 

Takie info z infolinii od nich :-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

uuuu widzę że łódzki MM wystawił już nie tylko gry EA na półki, jest też Killzone i Knack za 249 (sprawdźcie u siebie na stronie - odbiór w markecie), czymś mi to pachnie :sorcerer:

Który MM? W M1? W porcie? Czy galeria?

 

 

mediamarkt.pl podaje że Knack Killzone i cała reszta leżą w MM w Galerii, jutro sprawdzę osobiście, myślę że w Galerii wystawią też stand bo jest duży plac PS3/360/Wii gdzie jest wystawione all także tam najprędzej zobaczy się PS4 live

 

Ok napisze co wiem z mojej strony w mieście Łódź :-). Saturn w Manu ma mieć więcej sztuk niż preorderów jednak koleś dość zorientowany, który wie ile będą mieli sztuk dokładnie (nie mógł mi tego powiedzieć) stwierdził, że szału nie ma. Jak się stawię rano to może się uda. Mają mieć zestawy z Killzone i AC IV ale większość będzie gołych sztuk. Pytałem czy trafią na sklep to otrzymałem odpowiedzieć że zainteresowanie jest takie że chyba prosto z magazynu będą lecieć. Co ciekawe golas może kosztować koło 1700, maksymalnie 1800 ale jeszcze nie wiadomo. W MM w Galerii sytuacja jest podobna w sensie, że otrzymają więcej sztuk niż preorderów. Abstrahując kto z was ma zamiar stawić się w piątek w MM albo Saturnie?

 

kampa od 8:30 pod Saturnem tam mnie spotkasz :) no chyba że sprzedadzą mi preordernietą wcześniej (mało realne)

 

 

a te z gazetki saturnowej konfiguracje gier tez będą dostępne ale w zależnosci od dostepności gier, zastanawiam sie nad fifą i dodtkowym padem za 2099 ale nienawidze fify ;F albo fifa + bf4 za 1999zł <first world problem>

 

 

to była oferta na maila dla preorderowców, nowa gazetka wyjdzie 28ego

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

 

 

uuuu widzę że łódzki MM wystawił już nie tylko gry EA na półki, jest też Killzone i Knack za 249 (sprawdźcie u siebie na stronie - odbiór w markecie), czymś mi to pachnie :sorcerer:

Który MM? W M1? W porcie? Czy galeria?

 

 

mediamarkt.pl podaje że Knack Killzone i cała reszta leżą w MM w Galerii, jutro sprawdzę osobiście, myślę że w Galerii wystawią też stand bo jest duży plac PS3/360/Wii gdzie jest wystawione all także tam najprędzej zobaczy się PS4 live

 

Ok napisze co wiem z mojej strony w mieście Łódź :-). Saturn w Manu ma mieć więcej sztuk niż preorderów jednak koleś dość zorientowany, który wie ile będą mieli sztuk dokładnie (nie mógł mi tego powiedzieć) stwierdził, że szału nie ma. Jak się stawię rano to może się uda. Mają mieć zestawy z Killzone i AC IV ale większość będzie gołych sztuk. Pytałem czy trafią na sklep to otrzymałem odpowiedzieć że zainteresowanie jest takie że chyba prosto z magazynu będą lecieć. Co ciekawe golas może kosztować koło 1700, maksymalnie 1800 ale jeszcze nie wiadomo. W MM w Galerii sytuacja jest podobna w sensie, że otrzymają więcej sztuk niż preorderów. Abstrahując kto z was ma zamiar stawić się w piątek w MM albo Saturnie?

 

kampa od 8:30 pod Saturnem tam mnie spotkasz :) no chyba że sprzedadzą mi preordernietą wcześniej (mało realne)

 

 

a te z gazetki saturnowej konfiguracje gier tez będą dostępne ale w zależnosci od dostepności gier, zastanawiam sie nad fifą i dodtkowym padem za 2099 ale nienawidze fify ;F albo fifa + bf4 za 1999zł <first world problem>

 

 

to była oferta na maila dla preorderowców, nowa gazetka wyjdzie 28ego

 

To pewne że ta oferta sprzed kilku dni Saturna odnośnie 8 zestawów była tylko do wyboru dla preorderów i już jest nie aktualna ??? :verymad:

Odnośnik do komentarza

 

 

Sochar: masz preordera w RTV ? jak tak to kiedy zamawiałeś ? :D

6/11 chyba tego samego dnia co dodali do oferty bundle :-)

 

 

Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie taką sytuacje że sklep ma 15 pre orderów 25 konsol a przy drzwiach czeka 50 osób na konsole. Co robi kierownik sklepu ???

 

761273_1325034927491_320_240.jpg

 

Daje ludziom z PREORDERAMI każe czekać reszcie wyciąga konsole chowa się pod ladą i kto szybszy ten ma :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Sochar: masz preordera w RTV ? jak tak to kiedy zamawiałeś ? :D

 

6/11 chyba tego samego dnia co dodali do oferty bundle :-)

Jakoś ciężko mi wyobrazić sobie taką sytuacje że sklep ma 15 pre orderów 25 konsol a przy drzwiach czeka 50 osób na konsole. Co robi kierownik sklepu ???

 

761273_1325034927491_320_240.jpg

Normalne, 15 preorderow jest odłożony w pkt obsługi klienta i wydają tam na spokojnie, pozostałe 10 konsol na pólkach i kto pierwszy przy półce ten lepszy (tak było p przy premierze GTAV). Jak dobrze, że nie jestem grubasem bo regały z grami w moim MM w mieście są daleko:) Edytowane przez balon
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ponoć mam szansę na preordera z RTV Euro AGD w Wrocławiu, ale już mam wpłaconą zaliczkę i pewniaka w Neonecie, dlatego pytam. Czy ktoś z Wrocławia byłby chętny na preorder (jeśli dostanę, powinienem jutro/pojutrze wiedzieć) na gołą konsolę za 1899 (doliczam 100zł nie z chęci zarobku, ale 100zł więcej płacę w neonecie i jednak chciałbym to sobie wyrównać). Jak ktoś byłby chętny to na priv ;)

Odnośnik do komentarza

Mam Panowie pytanko czy ktoś kto ma preordera z Media Markt po telefonie w kwestii wyboru danego zestawu lub oczywiście samej konsoli.Dostał juz maila z linkiem potwierdzającym wybór nowej składanki ;) ;)

Nie wiem, czy zamawiałeś on-line, ja zamawiałem w sklepie stacjonarnym i pisałem maile na info@mediamarkt.pl i otrzymałem m.in. taką odpowiedź:

 

Witam,

 

Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta sieci Media Markt i serdecznie przepraszam za długi czas oczekiwania na odpowiedź, z uwagi na ciągłe promocje spotykamy się z niesamowitym zainteresowaniem Klientów.

 

Nawiązując do Pana pytania uprzejmie informuję, że osoby, które nie zakupiły pre-ordera drogą on-line nie mają możliwości wybrania wcześniej zestawu. Pre-ordery mogą być oczwiście realizowane na różne zestawy, ale w ramach ich dostępności Klienta podczas wizyty w sklepie.

 

Kierownik sklepu dostał od nich maila w tej sprawie i odpisał mi, że mam się nie martwić bo pre-order jest zarezerwowany  :sorcerer: nie wiem jakie będą zestawy, mam nadzieję, że takie same jak w saturnie - uderzam do MM z rana w piątek  :yes:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...