Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Waldku za relację. Masz jakieś fotki, chociaż jedną? Nie chciało mi się jechać do GK, za to wybieram się w niedzielę do Galerii Bronowice. Obecnie robię porządki na półce TV i czekam na kuriera (pre-order z kwietnia). Karny kulas idzie do SklePe gdzie kilka dni temu zamówiłem NFS Rivals i gierki nie dostałem. Co ciekawe okazało się że polska edycja jest po angielsku. Ale to nieważne. No i gdzie ten kurier cholera...

Odnośnik do komentarza

W Białymstoku ludzie rzucili się jak na mięso gdy ja spokojnie podszedłem do działu gier i konsol jakiś pan mówił do tłumu coś o tym że ilość ograniczona bla bla, pre orderowcy blabla proszę iść za mną blablabla. W tym oto momencie ujrzałem jak ona leży obok mojej dziewczyny taka samotna... To co miałem zrobić ? To ja chwyciłem i kupiłem gdy reszta tam stała :D Bez pre-ordera kupiłem normalnie z dodatkowym Assasin's Creed za 1999 ;) Mam nadzieję że większości na tym forum się udało :P

Odnośnik do komentarza

a no i moja tez jest made in china...wali mnie to oby dzialala i tyle, a co do uszkodzonych portow HDMI w ps4 to teraz jak mam konsole przed soba wiem skad sie to wzielo jak dostaniecie swoje sztuki i spojrzycie na tyl konsoli i wszystkie porty to zrozumiecie....

a ty jak spac nie mozesz to graj;P ja zasysam gry z PSN ale idzie jak krew znosa wiec spadam pograc w Dead Rising 3......

 

Tez mam made in china, ale (pipi) tam

Odnośnik do komentarza

Relacja z Kalisza, odebrałem punkt 9 swój preorder w Euro, na półki nie mają ani jednej sztuki, tylko na zamowienie. Za mną wbiegł jakiś kolo i od drzwi pyta się czy są PS4, wcześniej widziałem go jak stal przed Mm, tam chyba tez zero PS4. PREORDER to był moja najlepsza decyzja. Oddaje głos do studia.

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

Waldek jesteś wielki, dzięki tobie zaoszczędziłem dzisiaj na biletach :D. Obczaję jutro galerię w Bronowicach, chociaż i tak daję sobie 2% szans na konsolę bo tam się zbiorą wszyscy ci, którym się dzisiaj nie udało :D. Tak czy siak jadę po jakieś spodnie, więc nie wrócę z pustymi rękami.

Odnośnik do komentarza

ta. Swój egzemplarz dostałem. Dziwi mnie tylko dlaczego nie dodawali Assassina tak jak było w gazetce. Z tego co czytam wyżej to chyba ludzie mają assasina skoro chca go opchnąć. Widze, że dla Polski Z zabrałkjo gier :)

W środku pudelka jest. A widziałem jak jakiś looser specjalnie go dokupil bo nie było

narysowane na pudełku xddddd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...