Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze nie do neta a do usługi PS+ , w której masz przez 14 dni za darmo 2 gierki.

Wchodzisz do sklepiku i tam masz przycisk jak byk aktywacji na 14 dni. Tylko nie jestem pewny czy Sony na razie nie wyłączyło realizacji kodów, bo coś mi się wydaje że był taki komunikat.

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza

Wie ktos moze jak skasowac filmiki zapisane przyciskiem share? Albo jak je edytowac zeby skrocic do chcianych momentow? Nie moge znalezc nic z tych funkcji :-(

 

Nie używam PL menu, więc...

 

Settings > System Storage Management > Captures

 

Tam możesz usuwać. Natomiast ciąć można przez Share, zanim dajesz upload to masz opcję Edit > Trim.

Edytowane przez sakiu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam, mam do oddania preorder bez wpłaty 100 zł w Euro w Warszawie. Konsola czeka w sklepie. Więcej info na priv.

 

Btw, pozdrawiam wszystkich spod MM "okęcie", z tego co czytam to u nas była pełna kultura :) (byłem "nr15")...

 

 

Edit: Już nieaktualne!!!

 

Chciałbym serdecznie koledze podziękować - podobna bezinteresowność w dzisiejszych czasach to rzadkość. Tym bardziej, że konsola mogła zostać sprzedana z dużą przebitką na Allegro.

 

Konsola właśnie się aktualizuje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem to samo co ty tylko że coś u mnie było widać... Mam taki sam tv jak ty i bardzo mnie to ciekawi czy to nie jest przyczyna. Masz podpięty jakiś dekoder?, ja w gnieździe hdmi 1 miałem PS4 a w hdmi 2 dekoder i miałem ten problem, wpadłem na pomysł żeby rozdzielić jednym wolnym gniazdem oba sprzęty hdmi1 dekoder hdmi3 PS4 i do tej pory działa. Daj znać jak u ciebie 

Haha padło mi ps4 dokładnie po 6 godzinach.

 

SWEEEEEEEEEET :sorcerer:

 

2lsu8j.jpg

Odnośnik do komentarza

Do tych, którzy zakładają nowe konto na PSN: jak już założycie konto , wejdźcie w ustawienia portfela i dajcie "anuluj automatyczne odnawianie subskrybcji" i skasujcie nr swojej karty kredytowej , w przeciwnym razie po 14 dniach od ściągnięcia ps plus , konto będzie się doładowywało automatycznie i pobierało 27 zł za miesięczny pakiet ps plus.

Edytowane przez PS4fan
Odnośnik do komentarza

 

Mam pytanie mam włączone żeby pokazywało trofea na fb ale nie pokazuje trzeba coś dodatkowo włączyć czy to idzie z dużym opóźnieniem ?

grasz może w fife? bo coś czytałem ,że muszę mieć przynajmniej jednego znajomego żeby grać online , chyba ,że nie zrozumiałem tego inglisz :D

 

 

Mozesz mi zarzucic potem friend invite bo tez mam fife

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam pytanie mam włączone żeby pokazywało trofea na fb ale nie pokazuje trzeba coś dodatkowo włączyć czy to idzie z dużym opóźnieniem ?

grasz może w fife? bo coś czytałem ,że muszę mieć przynajmniej jednego znajomego żeby grać online , chyba ,że nie zrozumiałem tego inglisz :D

 

 

Mozesz mi zarzucic potem friend invite bo tez mam fife

 

velius wysłałem ci zaproszenie, przyjmij jak możesz.. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...