Skocz do zawartości

Stendy z PS4 w sklepach. Gdzie ?


kasuro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gdyby nie standy z konsolami, nigdy za młodu bym nie zaznał gry na N64. W jednym z wrocławskich marketów (bodajże korona) jakoś w 98/99 rozłożono z 6-7 konsol do grania. Dopchać się to był cud. Wtedy to było robione w myśl zasady "reklamujemy produkt, a przy okazji dajemy dzieciakom coś do roboty podczas gdy rodzice robią zakupy".

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie standy z konsolami, nigdy za młodu bym nie zaznał gry na N64. W jednym z wrocławskich marketów (bodajże korona) jakoś w 98/99 rozłożono z 6-7 konsol do grania. Dopchać się to był cud. Wtedy to było robione w myśl zasady "reklamujemy produkt, a przy okazji dajemy dzieciakom coś do roboty podczas gdy rodzice robią zakupy".

Zdumiewające. 15 lat temu N bardziej dbało o polski rynek, niż obecnie. :) Też grałem w markecie na N64, uwaga uwaga, w Goldeneye. Miało to miejsce w Selgrosie..

Obecnie sytuacja z grami/konsolami N wygląda tak, że jestem wczoraj w Saturnie, a tam można nabyć...0 sztuk czegokolwiek na te systemy. Żarty.

 

Jednak to nie o tym tutaj. W Polsce nie będzie żadnych standów z PS4. Jak ktoś zobaczy niech da znać. Specjalnie pojadę i sprawdzę. Jeśli już to zapewne po premierze systemu, gdzieś w okolicach gwiazdki. Niestety, ale nasz rynek jest nadal traktowany po macoszemu czego najlepszym przykładem polityka N. Najlepszy dowód? Miesiąc z lekkim hakiem, a nadal nie ma oficjalnej ceny PS4. Wiem, że ultima podała, ale ultima to chyba jeszcze nie Sony?

Odnośnik do komentarza

W Polsce nie będzie żadnych standów z PS4.

 

a dlaczego niby ma nie być? myslę że jeśli nie z własnej inicjatywy (MM i Saturny mają powystawiane konsole do pogrania) to w takim Sony Store mogą zapuścić jakieś giereczki do obejrzenia

 

na fejsie Sony mówią że czekają na zielone swiatło ale więcej info ma być na dniach (pewnie na początku listopada)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W zeszłym tygodniu byłem w Krakowskim saturnie, a zajrzę zapytam czy coś wiedzą na temat stoisk. Podchodzę pytam: " przepraszam kiedy będą dostępne standy z PS4", młody chłopak popatrzył ze zdziwieniem więc mu wytłumaczyłem co to jest na co on po chwili odpowiedział " że ps4 będzie wystawiona przed świętami, aby dzieciaki mogły pograć, ale póki co stoi tu xbox360 z kinektem i nie mam miejsca", no ok odszedłem w ciszy. Albo brak jakiejkolwiek wiedzy albo olanie rynku przez sony. Kto wystawia po raz pierwszy do testów w sklepie konsolę po premierze. ???

 

Myślałem że przed, ale pracownicy saturna mają pasję do pracy dlatego pracuję w castoramie :)

Odnośnik do komentarza

W zeszłym tygodniu byłem w Krakowskim saturnie, a zajrzę zapytam czy coś wiedzą na temat stoisk. Podchodzę pytam: " przepraszam kiedy będą dostępne standy z PS4", młody chłopak popatrzył ze zdziwieniem więc mu wytłumaczyłem co to jest na co on po chwili odpowiedział " że ps4 będzie wystawiona przed świętami, aby dzieciaki mogły pograć, ale póki co stoi tu xbox360 z kinektem i nie mam miejsca", no ok odszedłem w ciszy. Albo brak jakiejkolwiek wiedzy albo olanie rynku przez sony. Kto wystawia po raz pierwszy do testów w sklepie konsolę po premierze. ???

 

Myślałem że przed, ale pracownicy saturna mają pasję do pracy dlatego pracuję w castoramie :)

 

ja się nie zdziwię, jak koleś pomylił ps3 z ps4. Taki to krakowski Saturn jest. 

Odnośnik do komentarza

Ludzie musza zrozumiec ze w Media/Saturnie pracuja ludzie nie posiadajacej minimalnej wiedzy w zakresie dzialu na ktorym stoja, oni maja tylko nalozone targety i premie od sprzedazy czegos z danego dzialu, i jak TV marki X jest lepszy i tanszy od Y to beda wciskac Y bo maja lepsze statystyki, premia,bonusy, czasem z pracy czasem od przedstawiciela handlowego.

Ja ostatnio bedac w Polsce zapytalem goscia na stoisku z grami czy maja Heavy Rain, jak zapytal o platforme to sobie odposcilem dalsza z nim rozmowe.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...