Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nic nie wrzucałem, a trochę się u mnie ostatnio dzieje, więc leci mój najnowszy zakup. Czytałem bardzo wiele różnych, w tym skrajnych opinii o tej części. Jestem bardzo ciekawy jaka okaże się dla mnie.

 

s5ji1BV.jpg

 

xsBcynB.jpg

 

EPmQ0Wd.jpg

Ile musiałeś zabulić za premierowe wydanie? Sam mam ochotę wzbogacić kolekcję o 3 psxowe fajnale ale ceny za wszystkie mnie odrobinę przerażają...

Odnośnik do komentarza

 

21895415123_9d08362128_z.jpg

 

Wpadła tylko jedna gra na GBA - gry w kartonikach robią się coraz droższe, a pudełka coraz mocniej zniszczone :(

Za to obie gry na DC są ... nowe. W folii.

 

Na zdjęciu nie ma nowiutkich VMU do Dreamcasta (są w padach, wojna w "ChuChu Rocket" trwa) ani nowego Xboxa 1 w wersji z miniaturowym dyskiem. Ten ostatni wygląda jak Xbox: za duży, kanciasty i raczej nieładny.

 

Ten Metroid :obama: Z gierkami na GBA jeszcze nie jest tak źle (chociaż polowanie na komplety Castlevanii czy Metroid Zero Mission na pewno trochę zajmie), ale już GB/GBC.. ech :frog: A no i nie wiedzieć czemu, ale pudełeczka gier do N64 to chyba jeden z najbardziej podatnych na niszczenie rzeczy.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Ten Metroid :obama: Z gierkami na GBA jeszcze nie jest tak źle (chociaż polowanie na komplety Castlevanii czy Metroid Zero Mission na pewno trochę zajmie), ale już GB/GBC.. ech :frog: A no i nie wiedzieć czemu, ale pudełeczka gier do N64 to chyba jeden z najbardziej podatnych na niszczenie rzeczy.

N64 mają większe pudła, pewnie łatwiej na nich usiąść :/

Nie kolekcjonuję N64, więc mnie ten ból omija.

Odnośnik do komentarza

Okładka okładką, +18 a i tak kochane Nintendo zrobiło cenzurę w samej grze. Bikini to większe zło niż przemoc czy zabijanie. Pamiętajcie o tym idąc na plażę, bo może być nieprzyjemnie. :reggie:

Odnośnik do komentarza

 

Okładka okładką, +18 a i tak kochane Nintendo zrobiło cenzurę w samej grze. Bikini to większe zło niż przemoc czy zabijanie. Pamiętajcie o tym idąc na plażę, bo może być nieprzyjemnie. :reggie:

Chyba nie rozumiesz dlaczego to zrobili.

Nie. Dla mnie to niepojęta głupota.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...