Jump to content

Telewizor do PS3 32" 720p - do 1000zł jaki?


Recommended Posts

Jak w temacie, poszukuję dobrego telewizora 720p w 32 calach, którego będę używał tylko do PS3. Mogę przeznaczyć do 1000zł (może być używany). Zależy mi oczywiście na dobrej jakości obrazu i najważniejsze - małym lagu i dobrym odświeżaniu. Jaki możecie mi polecić telewizor do tej ceny?

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W tej cenie nie znajdziesz takiego. Po pierwsze to 720p nowych to chyba już nie produkują, a jeśli to na pewno są to budżetówki. Po drugie używany TV przy obecnej żywotności sprzętu to słaby pomysł. Chcąc nie chcąc, lepiej jednak te 1080p.

Link to comment

Chciałbym w końcu rozwiać swój dylemat:

 

Co będzie lepszym wyborem do PS3? Monitor 24" FullHD do 800zł czy telewizor 32-40" 720p/1080p do 1100zł? Słyszałem, że jakość obrazu PS3 na monitorze nie jest za ciekawa ze względu na marny upscalling. Jak to będzie z telewizorem (obawiam się lagów)?

 

Rozważam też trzecią opcję: kupno plazmy ok 40" w 720p, również do 1100zł (może być używany). Czy to będzie najrozsądniejszy wybór?

 

Wiem, że mój budżet jest mocno ograniczony, i jedyne, czego obawiam się w telewizorach za tę cenę to występowanie lagów i opóźnień. Słyszałem również, że plazma do gier jest najlepsza.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...