Jump to content

Neo Geo (i Pocket)


Figaro

Recommended Posts

Miałem Neo Geo Pocket Color (i takiego polecam brać), sprzęt przeza(pipi)isty, analog to małe mistrzostwo świata. Dwie baterie AA pozwalały na jakieś 40h. Gry trochę drogie, zwłaszcza komplety, ale same carty chodzą już od 30zł. Z gier polecam karciankę Card Fighters Clash SNK vs Capcom, na liczniku miałem kilkadziesiąt godzin :D Z bijatyk, których nie mogło zabraknąć na konsoli SNK, King of Fighters, Samurai Shodown, Last Blade. Do tego jeszcze Metal Slug 1st Mission i 2nd Mission, Pac-Man, Sonic the Hedgehog, jest jeszcze trochę logicznych. 

Wczoraj sam przeglądałem brytyjskiego eBaya i tam też polecam brać, kiedyś za bodajże niecałe 200zł kupiłem konsole i z tuzin gier.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.