Skocz do zawartości

Debesciaki 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Zapuscilem sie. :/ 2013 to moze z 12 filmow widzialem, mam czas zeby nadrobic. Niech mod zrozumie, ze sa ludzie zarobieni i chcacy byc na czasie, na koniec stycznia skasuje sie topic i nara.

 

Do rzeczy - wymiencie dekarzowi 10 filmow z gatunku "musze zobaczyc". Gatunek niewazny, tylko zeszly rok wchodzi w gre.

 

Dzieki. Nie ufam filmwebom czy imdb tylko fpsxe!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem co lubią dekarze, epicki rozmach, krwawą jatkę czy skromny dramat. No ale chętnie pomogę i wymienię 9 moim zdaniem "musisz obejrzeć".

1: Drogówka - mocne i polskie, Smarzowski świetnie pokazuje dlaczego tutaj jest jak jest.
2: World War Z - Brad Pitt, babka z The Killing, zombie i muzyka Muse. To musiało się udać, ale książka jak zwykle lepsza.
3: Iron Man 3 - kolejny udany akcyjniak z Downey Jr. Zabawny i głośny. Jeśli nie widziałeś wcześniejszych to polecam seansik z trylogią.
4: Niepamięć - Tom Cruise, Olga Kurylenko i wspaniałe widoczki. Solidne sci-fi.
5: Grawitacja - Clooney i Bullock walczą o życie w kosmosie. Wizualny i klimatyczny mistrz 2013 roku.
6: Minionki rozrabiają - tarzałem się ze śmiechu po dywanie, świetna animacja.
7: Wyścig - Lauda, Hunt, Formuła 1 i te sprawy. Ciekawa historia i świetnie nakręcone wyścigi.

8: Martwe zło - solidnie zrealizowana krwawa jatka. Domek w lesie, obudzone zło i te sprawy.
9: Hobbit: Pustkowie Smauga - wiadomo, pewniak jak się lubi te klimaty i widziało jedynkę.

 

10 nie zebrałem. Mnóstwo było gniotów w 2013, poza tym nie wszystko dałem radę obejrzeć. Mam nadzieję że pomogłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...