Skocz do zawartości

The LEGO Movie


Andreal

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zastanawiam się nad 3d, ale nie wiem jak córka to zniesie, z synem problemów nie było na "Klopsikach... 3D", ale mała swego czasu po podpatrywaniu jak gram w demo Giana Sisters narzekała na ból głowy (dość dynamicznie się w grze kolory zmieniają), może zbieg okoliczności. Nie wiem co żona na to, może trzeba będzie zaryzykować.

Albo one pójdą na 2d, a ja z synem na 3d.

Odnośnik do komentarza

Syn lat 6 (prawie 7) oglądał i był zachwycony, syn braciaka ciotecznego lat 5 i pół po półgodzinnym seansie 3d zdjął okulary, bo się źle poczuł. Widać kwestia organizmu.

 

Ale najszybciej chyba na 2d polecę.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

wez hotdogi

 

czekam na ten film z niecierpliwością, jako wierny fan lego i wszystkiego co z nimi związane. Uwielbiam gry, szkoda tylko, że filmowy lego batman był taki bezsensu

Odnośnik do komentarza

Jestem po premierze filmu w 3D. Ogólnie trochę lipnie czułem się w kasie, gdy widziałem same rodzinki, albo ojców z dziećmi, a ja byłem z laską, 26-letni grzybiarz. No i te bachory śmiejące się z byle gów.na - wystarczyło, że ktoś się wywrócił i już śmiech na całą salę. Każdą sekundę oglądałem jednak z podziwem, wszak w "bajce" zastosowano stop-klatkę, jak i animację komputerową - ile to pracy? Masakra. Co do samej "bajki", było za mało śmiesznych momentów, podtekstów. W sumie to zdanie laski, ja tam w sumie nie oczekiwałem komedii:).

Szkoda, że nie podciągnięto bardziej motywów Lego, są i Piraci, rycerze, miasto, a gdzie inne?

Pozostaje czekać na gierkę, która będzie na podstawie filmu, a i w sklepach od paru dni są i modele, ale chyba przesadzili z ceną.

PS. Dubbing wyszedł wbrew pozorom, w miarę dobrze, chyba słyszałem nawet Nathana Drake'a aka Boberka. A Batman to ktoś z Git Produkcji?

Odnośnik do komentarza

 

Dla ciebie był bez sensu (dla mnie również), moje dzieciaki z zachwytem to jednak oglądały.

Był bez sensu bo to nie był film a wyciete cutscenki z gry lego batman

 

Film miał scenariusz taki sam jak gra, ale przesadziłeś z tymi cutscenkami. Logiczne ze skoro taki sam scenariusz to kilka scen z gry po prostu skopiowali( w lepszej jakości), ale nie było tego aż tak wiele.

To był po prostu szybki skok na kasę dla tych co nie grali, a ci co grali to i tak kupią film.

Natomiast lektor podkładający głos jokera to jakiś żart.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...