Jump to content

Recommended Posts

Witam,

 

premiera ponoć 6 marca, tematu nie ma. Czy tylko ja się jaram? Jeśli Obsidian nie zawali i gra faktycznie zachowa dzięki zaangażowaniu w projekt twórców SP: Matt Stone'a i Trey Parkera - charakter i zwariowany humor znany z serialu animowanego, to możemy otrzymać jedną z ostatnich tak dobrych gier na "wymierającą generację" konsol. 

 

Naprawdę nie wiem jakim trzeba być jaskiniowcem żeby nie znać tego show, ale potencjał ta licencja ma ogromny! Potężna baza fanów z miejsca gotowych kupić grę, mocne nawiązanie czy wręcz związanie gry z tym co człowiek już zobaczył wcześniej w serialu, klozetowo-refleksyjny humor, barwna ekipa postaci, ciekawy motyw: jesteś nowym dzieciakiem w South Park i zostajesz rzucony prosto w wir walki między dwa obozy, którym dowodzą Kyle i Cartman - walczące o tytułowy Kijek Prawdy 

 

Szarpie jak Reksio szynkę na premierze, mam nadzieję że gra nie skończy jak Walking Dead: Survival Instinct, gdzie pogrzebano bardzo popularną postać, dosyć ciekawe licencje i tło wydarzeń na rzecz bezpłciowej sieczki.

Edited by Zimol
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja czekam z niecierpliwością od czasu kiedy usłyszałem, że gra powstaje. Nie wiem czy tak było pierwotnie ale system walki,  ostatnim filmie, pokazuje, że będzie to turówka jak w FF. Na początku wydawało mi się, że walczyło się w czasie rzeczywistym. Jakby to nie było rozwiązane to dla mnie must have.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...