Skocz do zawartości

VIRTUA TENNIS 4: WORLD TOUR EDITION


Emtebe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja gram i jest super - gra sie super, wyglada super(natywna rozdzielczosc, super antyaliasing i super plynne 60fps) i jest pare trybow dedykowanych wlasciwoscia vity choc to bardziej takie ciekawostki niz cos konkretnego. Na tle poprzednikow malo sie rozni i jesli ogrywales wczesniejsze to ta to praktycznie to samo ale dla osob, ktore od lat odpuszczaly ta serie(np ja) to na prawde fajny kawalek kodu i swietnie sie sprawdza na vicie do odpalenia na te 3-4 meczyki

 

jakis czas temu gra byla w promocji na psn za jak mnie pamiec nie myli 21zł dla plusowców

Odnośnik do komentarza

Grałem tylko w Virtue na PSP, więc to były lata temu. Na PS3 miałem Top Spin 3/4, więc mnie kusi Virtua na Vitkę. A widzę, że nówki sztuki są w spoko cenie na allegro.

 

Można swojego gracza stworzyć? Są jakieś opcje tworzenia?

Odnośnik do komentarza

No i kupiłem. No i gram. No i jestem zachwycony. Naprawdę ta gra na ekranie Vitki wygląda bardzo dobrze, dzięki natywnej rozdzielczości takiej jak ekran konsoli. Pierwszy kontakt z grą na Vitę miałem dwa lata temu, gdy na standach z konsolą było zainstalowane demo. Już wtedy gra wyglądała dla mnie świetnie. Po zagraniu w pełną wersję - przekonania tylko się potwierdziły. Gra na długie godziny podobnie jak Everybody's Golf. Fajnie, że mamy opcję stworzenia własnego grajka, szkoda tylko, że niezbyt dużo jest elementów, z którego możemy go stworzyć. Dużo za to jest elementów ubioru czy rakiet. Dużo trybów gry. No i opcja z importem własnego zdjęcia całkiem fajna, ale jednak nie do końca wykonanie zachwyca. Bo taka nasza twarz, zrobiona ze zdjęcia nie ma ruchomych oczów czy ust. Co trochę sztucznie wygląda na wszelkich wstawkach filmowych. Niemniej całokształt gry jest na najwyższym poziomie. Polecam, zwłaszcza, że grę w pudełkowej wersji (nową) można wyrwać za 30-40 zł.

Odnośnik do komentarza

nie prawda!!!!! jestem wrecz przekonany ze moj avatar mruga i rusza ustami(sprawdze jak wroce do domu, nie gralem jakies 2tyg wiec moze sie myle) I to nie byla opcja improtu wlasnego zdjecia tylko wewnatrz gry prosilo mnie o zrobienie foty- obszary jak usta,nos czy oczy musialem miec w specjalnych polach

Odnośnik do komentarza

Hmm, no to miałem na myśli pisząc o imporcie :P Że, robimy z poziomu gry zdjęcie ;) A sprawdź, bo jak patrzyłem na swojego avatara po zrobieniu to gęba była sztywna. Nic się nie ruszało ;) Może podczas rozgrywki nagle coś ożywa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...