Skocz do zawartości

Super Smash Bros


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nagralem dla sprawdzenia jeden replay i Wii U tnie to na kawalki bez naszej ingerencji niestety jak powtorka ma powyzej 3 minut, ale na szczescie dzisiejszy homerun na Figaro sie nagral z tego meczyku, szampansko sie wbil pod full-charged edge'a, jest to ostatnia akcja konczaca 3way Smasha, idealne zakonczenie :fsg:

 

Widze, ze nikt nie wie co robi :pawel:

A wiecie, ze jest w tej grze blok?

Odnośnik do komentarza

w(pipi)ia mnie nieludzko, ze nie mozna grac dpadem.

Nie mozna grac dpadem.

W mordobiciu.

 

No (pipi)a blagam.

 

ide sie odstresowac i zmiazdzyc randomow w mario kart.

tam mozna grac dpadem :pawel:

 

LOGIC

Na początku miałem tak samo, ale pograłem trochę i się przyzwyczaiłem. W Smashu nie ma innego wyjścia, system na to nie pozwala.

Odnośnik do komentarza

w(pipi)ia mnie nieludzko, ze nie mozna grac dpadem.

Nie mozna grac dpadem.

W mordobiciu.

 

No (pipi)a blagam.

 

ide sie odstresowac i zmiazdzyc randomow w mario kart.

tam mozna grac dpadem :pawel:

 

LOGIC

 

Jak mnie w(pipi)ia nieludzko, że niedorobiony PC MASTER RACE dopier.dala się do jednego z najlepszych fighterów na rynku oferujących tonę zawodników, zabawy, trybów i rzeczy do odblokowania, tylko dlatego, że nie umie grać.

 

Idę się odstresować i pograć w Super Mario Maker.

Tam nie ma czezkiego :pawel:

Odnośnik do komentarza

xD

 

Ja tam się nie znam, ale gałka jest chyba potrzebna do tiltów? Ja wiem, że skróty są na prawej gałce, no ale jednak.

 

Chociaż przecież dpad do chodzenia i prawa gałka do tiltów by się sprawdziły. Dobra zyebali.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Smash to gierka gdzie glowna role gra dobre pozycjonowanie sie i dobry recover a nie klepanie skomplikowanych kombinacji na krzyzaku zeby zaorac typowi 3/4 paska, dlatego analog gra tutaj pierwsze skrzypce. Np sa sytuacje gdzie podczas lotu musisz dokladnie kontrolowac swoja postac zeby spasc/doleciec gdzie chcesz i nie wbic sie pod smasha typa ktory nie chce ci pozwolic wyladowac, na krzyzaku ciezko by bylo to zrobic. Opcja oczywiscie powinna byc, ale plakac nie bede ze nie ma, bo to nie ten typ bijatyk :dunno:

 

Czezky, to co, przychodzisz nam pokazac jak sie gra, czy cykor? :kaz:

@Figaro

 

O godzinie ~20:00 bede tradycyjnie zakladal pokoj :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam się nie znam, ale gałka jest chyba potrzebna do tiltów? Ja wiem, że skróty są na prawej gałce, no ale jednak.

 

Chociaż przecież dpad do chodzenia i prawa gałka do tiltów by się sprawdziły. Dobra zyebali.

 

Nie, bo szybkość poruszania postaci zależy od wychylenia lewej gałki. Możesz iść bardzo powoli, normalnie albo biegać, podobnie zresztą w powietrzu. Tu z wersji na 3DS-a: https://www.youtube.com/watch?v=NUvXzmt0if4#t=8s

Odnośnik do komentarza

Smash to gierka gdzie glowna role gra dobre pozycjonowanie sie i dobry recover a nie klepanie skomplikowanych kombinacji na krzyzaku zeby zaorac typowi 3/4 paska, dlatego analog gra tutaj pierwsze skrzypce. Np sa sytuacje gdzie podczas lotu musisz dokladnie kontrolowac swoja postac zeby spasc/doleciec gdzie chcesz i nie wbic sie pod smasha typa ktory nie chce ci pozwolic wyladowac, na krzyzaku ciezko by bylo to zrobic. Opcja oczywiscie powinna byc, ale plakac nie bede ze nie ma, bo to nie ten typ bijatyk :dunno:

 

Czezky, to co, przychodzisz nam pokazac jak sie gra, czy cykor? :kaz:

 

@Figaro

 

O godzinie ~20:00 bede tradycyjnie zakladal pokoj :)

 

tak, ucz mnie o mordobiciach :pawel:

Ciekawe teorie! A wiec smash to pierwsze mordobicie z air recovery i pozycjonowaniem sie na arenie! :pawel:

 

Dobra, zaczalem wygrywac odkad wiem jaki cios robi KO przy danym stanie zdrowia przeciwnika :kaz:

PS, gram 1 vs 1 a nie te brawle bez bloku xd

Odnośnik do komentarza

No ja bardzo chetnie zagram 1 na 1, brawle to czasem tylko cioramy, glownie gramy 1vs1 i reszta patrzy. Czyli bedziesz o 20? :cool:

 

Poza tym czytaj uwaznie, napisalem ze w smashu to gra glowna role, w innych klepkach mozesz poczuc cisnienie w (pipi)e jak cie do rogu ktos zagoni, ale to by bylo na tyle.

 

Edit: Dobra, widze ze Czezky odpalil Smasha, czyli juz cwiczy cwaniaczek xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...