Skocz do zawartości

Słuchawki PS4 - co kupić?


bejton

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

przymierzam się do zakupu jakiś porządnych słuchawek do PS4. Chciałem kupić Pulsy Elite, ale po filmie HIVa zrezygnowałem - sprawdziłem, faktycznie potrafią się złamać i do tego nie podlega to gwarancji. Generalnie szukając słuchawek wszędzie polecane są Astro A40 albo jeszcze lepiej A50, niestety na takie mnie nie stać. Może ja opiszę swoje wymagania:

 

  • dobry mikrofon, niekoniecznie chowany (pałąk wchodzi w grę),
  • bezprzewodowe,
  • najlepiej z 7.1, jak najlepszej jakości,
  • musi być mocny bas (dlatego Sony Gold odpadają),
  • max 200 euro (z wysyłką), ale wiadomo - im taniej, tym lepiej. Niemniej nie chce badziewia za 30 euro
  • nie będę ich używał do słuchania muzyki (do tego mam inne słuchawki) - te będą tylko i wyłącznie do grania na PS4

 

Z tego, co czytałem/słuchałem warte zainteresowania są Skullcandy PLYR 1 - ponoć to robi ta sama fabryka/firma co Astro, przy czym są tańsze jakąś 1/3 od nich. Wiem, że Skullcandy ma opinię gimbusiarksich słuchawek, ale te mają 7.1, wyglądają dobrze, kosztują 179 euro, spełniają wszystkie wymagania i do tego mają dość pozytywne opinie w internetach.

 

Niemniej rozważę wszystkie propozycję, tylko miło by było, jakby je jeszcze argumentowano, a nie tylko rzucano nazwami/modelami;) 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.