Skocz do zawartości

Fanowskie produkcje.


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

zMsI8l3.pngJIYJGSM.png

 

http://www.pokemonzetaomicron.com/

 

Jest tego trochę, nawet mmo w które grałem, ale dziś znajomy z pracy pokazał mi fanowski remake 3 generacji.

Wymienie kilka fajnych zmian i opcji.   Troche sie jaram jesli to faktycznie działa jak nalezy. Premiera 12 maj.

 

- najciekawsza opcja moim zdaniem, możemy zostać gym leaderem, wybrać odznake, typ, nazwe i walczymy z pojawiajacymi sie trenerami

- HM zastąpione itemami, juz nie trzeba nosic smiecowych pokemonow,

- battle pyramid, walczymy z innymi trenerami 2vs2, do pomocy wybieramy jednego z gym leaderow z 5 pierwszych generacji

-są wszystkie pokemony do 5 gen i czesc z xy, plus delta pokemony z karcianki http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/%CE%94_Delta_Species_(TCG)

- wyzwania, które wybieramy na początku, przykładowo całą gre przechodzimy starterem

TnA2B7d.png

-nowe mega ewolucje

-widoczne IV i EV

-mozna miec sekretna baze

 

 

 

Jest tego duzo wiecej, macie galerie.

http://imgur.com/a/r0QHg#QREd0z0

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Da sie wgrać na gba za pomocą ez flasha czy tylko pc?

 

No dokładnie tego brakuje. Na początku jak zobaczyłem chociażby wbudowany Nuzlocke i inne to się podekscytowałem, a później zdałem sobie sprawę, że to tylko wersja na PC. Nope, tak w Pokemony nie gram.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dobra pany, czas coś naskrobać jeśli chodzi o poki.

Przez kilka ostatnich tygodni ostro ciorałem w pokeMMO, polecam.

 

Mam wielką chcicę na poki z 3ds ale kasy na to nie ma a emulatora nie będzie pewnie jeszcze przez kilka lat (cośtam robią ale to jeszcze długa droga) i... obczaiłem ten temat na forumku.

Jakie te poki Zeta są dobre  :fsg:  

Można nawet wgrać sprity poków z X/Y - http://imgur.com/a/1jPad

Wszystko robione przez fanów dla fanów, są mega ewolucje, jakieś nowości, nawet ciekawa fabuła (jest kilka postaci z poprzednich poków, ba, nawet Asha idzie spotkać, bardzo fajny dialog!) ogólnie gra się bardzo przyjemnie. 

Jakieś walki pvp i trade też jest ale nie sprawdzałem tego jeszcze.

 

Jak ktoś ma chcicę na poki i nie boi się grać na kompie to polecam. 

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Skonczylem pokemon yellow i wzialem sie za pokemon zeta z pierwszego posta. Odpaliłem na chwile i mineło 2h jak z bicza strzelił. Gra jest trudna, trudniejsza niz pierwsze generacje. Juz do walki z pierwszym trenerem musialem przykoksowac. Plus jeszcze sa rozne tryby challenge, typu wybieramy jednego dowolnego pokemona ktory nie jest legendarny i tylko nim przechodzimy cala gre. Dobre to, a tworcy juz pracuja nad kolejna gra z pokami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja mogę polecić pokemon revolution , największa zaleta że gra chodzi na androidzie/pc ( malutkie wymagania nawet na starym lg spirit lata bez problemu) przez co w wolnej chwili w robocie można coś pograć a potem kontynuować na kompie. Do tego dużo poków , fajne rozwiązania ( mounty niczym w tych nowych pokach) i od zayyeeebania graczy , wystartował nowy serwer Yellow i kolejki są po 1-2 minuty( wcześniej 30-60 minut). Polecam sprawdzić bo gra się fajnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...