Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pewne pytanie Panowie. Na przykład wezmę dwie gry, które miałem w wersji pudełkowej - Watch_Dogs i Far Cry 4. Obie gry ukończyłem jednak nie wbiłem 100% w osiągnięciach - usunąłem je z dysku twardego a pudełka sprzedałem. Teraz zastanawia mnie pewien fakt - co z zapisanymi stanami gier? Klikając z poziomu konsoli na przycisk "odinstaluj wszystko" tzw. save'y też idą w cholerę? Nigdzie nie potrafię ich już znaleźć, co jeśli znowu kupię i zainstaluję Far Cry 4? Będę musiał grać od nowa? Czy one są gdzieś przechowywane w pamięci wewnętrznej a nie są po prostu widoczne po deinstalacji gry w menu gry i aplikacje? Pytam hipotetycznie bo coś mnie znowu przyciągnęło do Far Cry 4 - będę celował w edycję ostateczną i na półkę - i gryzie mnie 67% w osiągnięciach.

Odnośnik do komentarza

savy masz przypisane do swojego konta ms w chmurze, jak kiedys wrocisz do jakiejs gry - pobierze ona z serwera twoje zapisane stany gry

Bardzo Ci dziękuję za fachową odpowiedź! Zastanawiała mnie właśnie ta podziałka - content z gry z lewej i stany z prawej - bardzo się cieszę, że to tak działa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Też tak macie, ze po graniu w wiedzmina nagle inne rpg sa "mdłe"? A to grafika nie ta, a to interfejs jakiś dziwny..a to system walki jakiś sztywny i mało ekscytujący...a to nagle tak jakoś mało trawy...

 

Granie w neverwinter i dragon's age inquisition jakieś takie bez smaku :D

W neverwinter interfejs jest źle rozplanowany... wiem, że to mmo, ale jednak grałem w ff xiv i tam grając na pc grałem tylko na padzie bo sterowanie było genialne..więc dać się da ;3

Mam nadzieję, ze dostanę betę fable niedługo...bo na razie to mam prawie same fpsy na konsoli...a ja fpsów nie cierpię, wolę RPG. Chociaż battlefield 4 mnie zaskoczył pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie o aukcjach,gdzie sprzedają "konta/profil zdostępem do gry" oraz "cyfrowe wersje/kody do jednorazowego ściągnięcia". Jak dla mnie to jest totalne oszustwo i naciąganie..ale mam konsole do tygodnia więc się nie znam..http://allegro.pl/diablo-iii-reaper-of-souls-pl-i5479949228.html

Kody są jak najbardziej ok, często pochodzą z zestawów - m$ nie daje płyt a właśnie kody zdrapki

ja mam 1 grę na płycie reszta wbita z kodów

Odnośnik do komentarza

ale mieszacie - na tej aukcji są konta - profile na ktorym jest kupiona gra - na 99% wał z kombinowania chinczykow

 

a karty / kody z gierkami są w pełni legalne i można fajne promocje wyrwać (taką grę jak podepniemy pod nasze konto możemy usuwać i ściągać ile będziemy chcieli)

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...