Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pany jak ustawić, żeby przy odpalaniu XO równocześnie TV się uruchamiał, bo nie chce mi się po pilota wstawać, szukałem parę razy i chyba jestem ślepy :/

Ustawienia -> Zasilanie i uruchamianie (czy jak to tam jest w polskim daszu). Oczywiście Kinect potrzebny.

 

aha czyli pilot przy du.pie trzeba trzymać, kinkieta nie posiadam. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Pany jak ustawić, żeby przy odpalaniu XO równocześnie TV się uruchamiał, bo nie chce mi się po pilota wstawać, szukałem parę razy i chyba jestem ślepy :/

Ustawienia -> Zasilanie i uruchamianie (czy jak to tam jest w polskim daszu). Oczywiście Kinect potrzebny.

 

aha czyli pilot przy du.pie trzeba trzymać, kinkieta nie posiadam. Dzięki :)

 

Zamiast kinecta możesz użyć osobnego nadajnika podczerwieni. Nie są drogie

https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/live-tv/use-external-ir-with-xbox-one

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Ok jestem nowy w temecie, xbox one na szafce obok ps4 i forza gta cod aw sunset i ryse do ogrania. Ale mam zero w liście przyjaciół gdyż jestem od zawsze z sony i miałem krótki epizod z poprzednim xem no i dłuższy z pierwszym xem, ale wtedy to nie było friends list itp. jednym słowem dodawajcie mnie do znajomych. pozdro

 

tag:  Skutini

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok bo zaraz je..ne padem. xbox live gold, there was a problem, probuje 3 razy tu samo.  Instaluje Ryse   There was a problem with update .  Check network connection, stestowałem connectiion is good. ponawiam update , there was a problem with update. KU>>WA co to jest. Masakra

Zrób hard reset konsoli (przytrzymaj włącznik na przednim panelu kilka sekund) i dla pewności router też możesz zresetować. Spróbuj ponownie. Aha, connection good, a jak z transferem?

Odnośnik do komentarza

Razem z instalacją danych z płyty ściągają się dane aktualizacji, o ile zgodzisz się na pobieranie na samym początku instalacji. Jeżeli tak, to po wyciągnięciu płyty instalacja chyba się zatrzyma. Możesz to oddzielić jedynie na tej zasadzie, że na początku zainstalować samą płytkę, a potem przy próbie włączenia gry konsola ponownie zapyta o wymaganą aktualizację. Choć o ile się dobrze orientuję, to nie da się jednocześnie instalować danych z płyty gry A i ściągać aktualizacji gry B.

Odnośnik do komentarza

---{GAMES WITH GOLD UPCOMING JULY RELEASES}---
XBOX 360: PLANTS vs ZOMBIES, GEARS OF WAR 3
XBOX ONE: ASSASSINS CREED 4: BLACK FLAG, SO MANY ME

--{OTHER CURRENTLY FREE XBOX ONE TITLES}--
Game of Thrones (TELLTALE) S1:E1
AIRMECH ARENA
NEVERWINTER
WARFRAME
HAPPY WARS
PROJECT SPARK
VOICE COMMANDER
DEAD OR ALIVE 5: LAST ROUND CORE FIGHTERS TRIAL MODE (No story mode but all achievements unlockable)
ONIGIRI (JAPAN Release Only)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...