Skocz do zawartości

Wywiady,wycięte sceny, ciekawostki itp


Rekomendowane odpowiedzi

Nudzę się trochę w chałupie to zapuszczam znów świetlisty temat 

 

 

Wrzucajta wszystko co uznacie, za wartę uwagi filmiki na YT, scenary, intrygujące fakty z życia osobistego itp. Bardzo mile widziana argumentacja itp. 

 

 

Dobra, koniec smucenia przechodzimy do rzeczy 

 

Rod Steiger o istocie człowieczeństwa czyli aktorstwa(tremendous thing!)

 

Jeden z najbardziej cenionych przez mnie przedstawicieli ''czystego kina'' John Cassavetes

 

 

I na deser gnida jako człowiek John Waters o dobrym i złym guście

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Odkryłem ostatnio dobry kanał Hollywood Reportera, który przeprowadza wywiady z ludźmi z branży przy okrągłym stole (który dawniej nie był okrągły, ale to szczegół).

Wywiady prowadzone są na serio (bez zbędnej wazeliny), ale i na luzie. Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć z obserwacji wszystkich tych artystów. Ciekawe jest to, jak ci ludzie wymieniają się doświadczeniami i dzielą się między sobą swoim sposobem pracy. Zdecydowanie polecam.

Teraz oglądam/słucham wywiadu z aktorami z najnowszych filmów:

Odnośnik do komentarza

oni co roku organizują takie przed sezonem na nagrody, mój ulubiony to ten z m.in quentinem tarantino, angiem lee i davidem o. russelem:

 

http://videos.hollywoodreporter.com/services/player/bcpid1257205077001?bckey=AQ~~,AAAAAC3bNtw~,c0hgCOyLwy4Lde_FJ6Ombu5W_uQUkX83&bctid=1993267902001

 

:banderas:

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No niestety mylisz pojęcia.

Przecież ja się kurna nabijam... Emoty mam stawiać?

Film lata świetlne temu oglądałem i napisałem ze co do szczegółów mogę się mylić. Jasne ze wiem jak jest różnica między tunelem a dziurą...

 

 

Wojtas, Teka, dzięks, tego nie znałem a dużo lepsze niż jakieś tam behind the actors studio.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...