Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Umieszczam temat tutaj, bo gdzie indziej

 

Sam jestem strasznym gadzeciarzem i mam bzika na punkcie skorzanych markowych pokrowców, etui na wizytówki, breloczków i innego małego, drogiego i markowego badziewia, które normalnie na bazarku kupuje się o 2 stówki mniej.

 

Szukam też ostatnio jakiejś ciekawej papierośnicy. Czegoś stylowego i wytrzymałego. A niestety natrafiam tylko na badziewia po 14 zeta z alegro i wizerunkiem boba marleya. Gdzie mogę (najlepiej w necie) dostac cos takiego? W ogole są jakieś renomowane firmy, ktore  robią coś takiego? Np ochnik ma jeden model ale nie podoba mi sie

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z papierosnica moze byc ciezko. Nie sa zbyt popularne i ustepuja pola przed etui na cygara. Wiem, ze swaine adeney brigg robi takie male gadzety na zamowienie, tam nie spodziewalbym sie jednak ceny nizszej niz 1k zlotych. Mozesz rowniez sprobowac na forum.butwbutonierce.pl  Uzytkownik "skalpel" w wolnych chwilach para sie kaletnictwem. Sa na tym forum zdjecia kilku jego projektow i wszystkie wygladaja wysmienicie.

Odnośnik do komentarza

proszę o sprecyzowanie słowa gadżet.

Gadżet (ang./fr. Gadget) – wymysł, przyrząd, urządzenie. Niewielki przedmiot, czasem niepełniący funkcji użytkowej. Gadżetami mogą być reklamówki, figurki, podstawki, przyciski do papieru, długopisy, breloczki, itp. Gadżet oznacza również nowe urządzenie techniczne o kwestionowanej funkcjonalności lub użyteczności. W Prywatnym leksykonie współczesnej polszczyzny występuje określenie durnostojki.
W połowie XIX w., w potocznym slangu marynarskim, słowo gadjet oznaczało niewielki mechanizm lub część statku, których brakowało bądź o których zapomniano[potrzebne źródło].
Gadżety mogą być wykorzystywane przez firmy lub instytucje w celach promocyjnych i reklamowych.
shinian

 

Gość ma fajne te rzeczy i będę miał go na uwadze jak będę potrzebował aktówki. Sam swoją torbę na dokumenty zamawiałem od podobnego typa na zamówienie i spisał się na medal. Torba z roku na rok tylko ładniejsza, a ma z lat 6.

Odnośnik do komentarza

gekon, musi być skórzana? ja lubię takie pomysły:

 

2csi7wz.jpg

 

kiedyś 1 osoba w czasie targów wyjęła taką częstując innych i robiła spore wrażenie

 

generalnie bardzo fajny temat, może podrzucę co nie co od siebie

Toś mnie znowu zbił z tropu. Philippi był moim pierwszym wyborem, mają 3 przepiękne modele, ten powyżej był moim numerem jeden. Ale problem w tym, że tam tylko 9 fajeczek się mieści;/ wiec jedno posiedzenie przy piwku, nie mowiąc juz o całym dniu.

 

Oni mają jeszcze taką GLOWNE2_195084.jpg

 

Przekonałem się też do tej ochnika. tam fajek zmiesci się odpowiednia liczba

2.jpg

 

tylko, że ja chce czarną.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...