Skocz do zawartości

Telewizor do 1000zł ps3


Nenoxer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie gram na konsoli na telewizorze rodziców, ale jak to z rodzicami jest często oglądają ten telewizor. I chciałem sobie kupić telewizor. Mogę wydać max 1000zł. Moją uwagę przykuł lg-32ln5400 ze względu na 100 Hz. Czy to wystarczy aby pograć na konsoli bez input laga?

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dobra Pany. W glownym temacie dyskutuja jaki telewizor za 5 tysiecy kupic wiec zapytam sie w segmencie dla biedy. 

 

1000 to moze nie, ale tak 1500 to jakas tam granica. Wiadomo, ze za ta cene ma byc szybki, miec idealny obraz i robic kanapki - a zwlaszcza te pierwsze.

 

Znalazlem cos takiego: http://www.komputronik.pl/product/226943/elektronika/rtv/42_lg_42lb5610.html

 

LG ostatnio troche chwala, z tego co patrzylem po paru 'testach' jest chyba najszybszy z telewizorow dla biedy.

 

Ma ktos jeszcze jakies modele to polecenia?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem ostatnio takie coś do swojej Plejeczki 3. Bardzo fajnie się sprawdza i ma opcję "gry" co częściowo powinno eliminować imput lag. Nie wiem czy w tej cenie coś się lepszego kupi. Jedyna wada to 2 złącza HDMI podpinane z boku a nie z tył. Odtwarzacz multimedialny bardzo zaawansowany. Nawet opcję wyboru ścieżki dźwiękowej w MKV miał !!!

 

http://www.mediamarkt.pl/tarnow/telewizor-samsung-ue32h5000aw,id-949728

Odnośnik do komentarza

odbiegając od ceny...uwierz mi 2m , to tylko 50 cali ! uwierz mi ! do kiedy nie kupiłem właśnie takiego rozmiaru , całe życie myślałem jak Ty , właśnie , dopóki nie obejrzałem meczu , filmu , czy nie pograłem.... uwierz !

 

Bzdura. Zależy od człowieka. Miałem długi czas do czynienia z 32 calami, 42, a nawet 43 i wg mnie 42 to trochę za dużo. 40 wydaje się idealne.

Odnośnik do komentarza
Gość mastafaker

Bzdura nie bzdura każdy postrzega inaczej. Jednemu pasuje 32 drugiemu 50. Ja osobiście wybrałem 42 cale i było dobrze. Kanapa jakies 3m od TV. Tylko podczas sesji w BFa czy CoDa musiałem siadać na krześli bliżej. Do reszty zadań rozmiar wystarczył. Teraz w cenie 1000zł +/- można dostać fajny telewizorek 42 FHD wiec nie ma co narzekać i lecieć do sklepu. Sam bym się pewnie skusił teraz na jakiegoś LG. Wtedy wybór padł na Panasonica 42ET60.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze większa bzdura. W przypadku TV FHD nie jesteś w stanie z 2 m zobaczyć szczegółów obrazu przy 40 calach. Chyba że masz jakąś nadwzroczność.

 

2 metry przy 40 calach? No nie przesadzajmy...Ja przy ponad 1,5 metra gram na CRT 21 cali w gry na PS3 (więc możesz wyobrazić sobie wielkość czcionki :P ) i jakoś żyję.

 

Ale racja, to już zależy od gustu. Dla mnie 40 cali to sweet spot.

Odnośnik do komentarza

 

odbiegając od ceny...uwierz mi 2m , to tylko 50 cali ! uwierz mi ! do kiedy nie kupiłem właśnie takiego rozmiaru , całe życie myślałem jak Ty , właśnie , dopóki nie obejrzałem meczu , filmu , czy nie pograłem.... uwierz !

 

Bzdura. Zależy od człowieka. Miałem długi czas do czynienia z 32 calami, 42, a nawet 43 i wg mnie 42 to trochę za dużo. 40 wydaje się idealne.

 

błądzisz chłopcze , błądzisz ! zasmakuj większej ilości cala w dobrej jakości 

Odnośnik do komentarza

 

 

odbiegając od ceny...uwierz mi 2m , to tylko 50 cali ! uwierz mi ! do kiedy nie kupiłem właśnie takiego rozmiaru , całe życie myślałem jak Ty , właśnie , dopóki nie obejrzałem meczu , filmu , czy nie pograłem.... uwierz !

 

Bzdura. Zależy od człowieka. Miałem długi czas do czynienia z 32 calami, 42, a nawet 43 i wg mnie 42 to trochę za dużo. 40 wydaje się idealne.

 

błądzisz chłopcze , błądzisz ! zasmakuj większej ilości cala w dobrej jakości 

 

 

Brzmisz jak z religijnej sekty. Boję się Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Dobra Pany. W glownym temacie dyskutuja jaki telewizor za 5 tysiecy kupic wiec zapytam sie w segmencie dla biedy. 

 

1000 to moze nie, ale tak 1500 to jakas tam granica. Wiadomo, ze za ta cene ma byc szybki, miec idealny obraz i robic kanapki - a zwlaszcza te pierwsze.

 

Znalazlem cos takiego: http://www.komputronik.pl/product/226943/elektronika/rtv/42_lg_42lb5610.html

 

LG ostatnio troche chwala, z tego co patrzylem po paru 'testach' jest chyba najszybszy z telewizorow dla biedy.

 

Ma ktos jeszcze jakies modele to polecenia?

 

40r450

http://www.rtings.com/reviews/tv/lcd-led/sony/r450

Edytowane przez __bercik07
Odnośnik do komentarza

 

Dobra Pany. W glownym temacie dyskutuja jaki telewizor za 5 tysiecy kupic wiec zapytam sie w segmencie dla biedy. 

 

1000 to moze nie, ale tak 1500 to jakas tam granica. Wiadomo, ze za ta cene ma byc szybki, miec idealny obraz i robic kanapki - a zwlaszcza te pierwsze.

 

Znalazlem cos takiego: http://www.komputronik.pl/product/226943/elektronika/rtv/42_lg_42lb5610.html

 

LG ostatnio troche chwala, z tego co patrzylem po paru 'testach' jest chyba najszybszy z telewizorow dla biedy.

 

Ma ktos jeszcze jakies modele to polecenia?

 

40r450

http://www.rtings.com/reviews/tv/lcd-led/sony/r450

 

 

 

Input lag: 50ms :reggie:

 

Ten LG ma 27ms.

Odnośnik do komentarza

podłącze się, sam się też zastanawiam od jakiegoś czasu nad tv, ale dla mnie 42 to zdecydowanie za dużo - odległość od tv wynosiłaby jakieś 2 metry, więc 42 będzie za duży.

Inna opcja to 24 monitor + głośniki, ale jednak może jest jakiś fajny tv do 1000-1200 ?

 

może być 42 cale, do 1200-1300, co polecacie?

W przyszłości może WiiU/ps4 zakupię... zobaczymy. Doradźcie coś bo w ogóle nie znam się na telewizorach.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Zadam to pytanie tu, ponieważ sam gram na TV za 1000 zł, jest to jakiś grat marki OK :/ 

 

Z przymusu musiałem przerzucić się na kilka dni na stary monitor HP(Full HD) i niestety nawet na nim gry wyglądają lepiej. Przede wszystkim obraz jest wyraźniejszy, a kolory i cienie głębsze. Kalibracja OKeja doprowadza mnie do szału, dlatego zapytam - jak macie ustawione podstawowe opcje w waszych telewizorach służących do grania?(kontrast, jasność, cienie, kolor, redukcja szumu). Obecnie gram na PS4 w Bloodborne, Batmana AK a zaraz w W3. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kolejność losowa a jak chcesz wiedzieć więcej to tutaj Ci nie dam rady wszystkiego napisać. Zobacz dłuuugie test na hdtvpolska. Ale chyba warto się trochę pomęczyć i dowiedzieć co nieco... szczególnie, że wymagania dałeś dość ogólne. Ale rozumiem z nich, że TV bardziej uniwersalny czyli pod gry, filmy, sport?

 

Samsung J6200, H6400, JU7000, Panasonic CX700, Sony W755C/805C/809C i inne pochodne W8XXC, LG może z tych tańszych ale dobrych: LF652, Philips 6550, To tak na początek...  ; ) Zrób rozeznanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...