Skocz do zawartości

Massive Chalice


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa gra Double Fine. Taktyczna strategia fantasy dziejąca się na przełomie kilku wieków. Gra zbiera bardzo pochlebne opinie. Obecnie jest w fazie beta (early access) ale kusi mnie żeby kupić. Szczególnie że jest przecena na steam

 

 

Czy ktoś z forumowiczów już w to gra?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako iż poczta zawiodła i mój smash trafi do mnie w pon. Zakupiłem wczoraj tą gierkę.

Po 2 h za(pipi)ista. Po prostu najlepsze cechy xcom połączone z szczyptą crusarder kings . Dla mnie bomba. Fabularnie gra może nie porywa ale na plus świetny humor.

 

W grze chodzi o to aby przetrwać 300 lat. W międzyczasie tworzysz rody i trenujesz bohaterów. Robisz research lub budujesz. Bohaterowie się starzeją i umierają. Na ich miejsce wpadają nowi z cechami rodziców tymi dobrymi lub tymi złymi. Troszkę jak w fire emblem

Odnośnik do komentarza

 

Nie no, Brütal Legend było dobre.

Waaaat? Przez pierwsze parę godzin może było ok, fajny klimat, ale jak doje.bali upośledzony tower defense to modliłem się żeby ta gra już się skończyła.

 

 

Brutal Legend to gierka tak na 4 albo 5 na 10. Z(pipi)ana walka, pusty swiat, chaotyczny element strategii, s(pipi)ione sterowanie pojazdem i fabula plytka jak zasoby finansowe Double Fine. Odkad przeszli na indie lepiej nie jest, nie gralem co prawda w Stacking ktore niby trzyma poziom, ale Costume Quest to schemat poganiany schematem i polany sosem nudy. Gra ma doslownie jedna mechanike ktora nudzi sie po godzinie gry.

 

Double Fine ma fajne elevator pitche, ale gierek to robic nie potrafia za bardzo.

 

Z innych newsow - druga czesc Broken Age przeniesiona na poczatek 2015. Ta cala sytuacja w polaczeniu z DF-9 tylko pokazuje, ze nie mozna im ufac z hajsem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...