Skocz do zawartości

Better Call Saul


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Handlarz odpada, to tylko jakiś postronny typek.

Ja bym się skłaniał ku rozpoczęciu wątku z Gustavem Fring bo jest on potwierdzony w obsadzie serialu. Gusowi odpalenie Salamanci nie jest na ręke z powodu ewentualnego wmieszania się cartelu.


Spodziewałem się, że poprzedni odcinek i finał w salonie z kopiarkami będzie gwoździem do trumny i Saula i wtedy Kim odejdzie, a tu pociągnęli ten wątek dalej i chyba zmasakrują go bardziej widowiskowo z większą dramą.

Odnośnik do komentarza

Handlarz odpada, to tylko jakiś postronny typek.

Ja bym się skłaniał ku rozpoczęciu wątku z Gustavem Fring bo jest on potwierdzony w obsadzie serialu. Gusowi odpalenie Salamanci nie jest na ręke z powodu ewentualnego wmieszania się cartelu.

Jeszcze taka ciekawostka:

 

pierwsze litery tytułów odcinków ułożone poprawnie tworza Fring's back

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja to widzę tak, że

Gusowi w jakiś sposób zależało na tym, aby Tio Salamanca żył. Nieważne, że byli wrogami. Więc kiedy Mike zaczął się z nim spotykać, to również oni zaczęli go obserwować i podłożyli mu ten nadajnik. Wyśledzili go i powstrzymali od zamachu. Wszyscy dobrze wiemy jak ostrożną i piekielnie inteligentną osobą jest Gustavo Fring. 

Miło było zobaczyć wreszcie tę postać w BCS.

Z drugiej strony może miał jeszcze inny powód o którym dowiemy się z przyszłych odcinkach.

 

Też zauważyliście od razu

Francescę, czyli sekretarkę Saula z Breaking Bad?

Oraz Victora, kolesia który był pachołem Gusa i któremu to poderżnął gardło w słynnym odcinku BB 'Box Cutter'?

 

 

Serial powolutku coraz bliżej Breaking Bad (nie w sensie timeline'owym). Miłe akcenty.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

I jeszcze ta wymowna cisza po tym monologu. Atmosferę można by kroić nożem. Cudo.  :fsg:

 

Z trzech seriali, które aktualnie oglądam (BCS, Leftovers i Fargo) to myślałem, że to Saul będzie tym "najsłabszym" z najlepszych, a jak dla mnie to on wychodzi na prowadzenie (choć wszystkie te seriale to niezłe sztosy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...