Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

gebus_3008

Napisano wczoraj, 23:33

Rezok = gratulacje. daj mi czas do srody abym doszedl do siebie o swietach i wysylam PMke z kodem, ok? Jeszcze lepiej jak Welna podsumuje event, bedzie oficjalnie.

a jak w dogrywce o 20 miejsce? nikt nic nie mowi, a to tez wazne info  :) czekamy na oficjala  :D

 

Jak by to powiedzieć koosa_  zgarnął pulę. Do soboty była ostra walka potem już nie było mnie przy 4 niestety bo święta i jak to mówią rodzina najważniejsza;)( a szkoda bo szanse były duże;))

Edytowane przez YariQ
Odnośnik do komentarza

Tabela po 1 wyzwaniu Kwietnia

 

1. browar202 33
2. Paquito_PL 32
3. REZOK_PL 31
4. TomeKatto 30
5. eX4ct_PL 29
6. gebus_3008 28
7. Dzidek 27
8. Welna_pl 26
9. KrayziePL 25
10. koosa_ 24
11. Bluker-PL 23
12. Goltar 22
13. YariQ 21
14. LwiaNerka 20
15. Baniol 19
16. namiotnikPL 18
17. mike74_pl 17
18. fakir87 16
19. dar-kos 15
20. SzczurekPB 14
21. kuba85_pl 13
22. Rmac32 12
23. Emtebe 11
24. figus87 10
25. LubieCycunie 9
26. Szymek_pl 8
27. punisher85_pl 7
28. Marik1982 6
29. triboy 5
30. Kame_PL 4
31. kamyk1967pl 3
32. kolo89 2
33. kufir_pl 1

 

 

Zwyciezcami Marcowych zmagan Zostali

 

1.

KrayziePL

 

9.

REZOK_PL

19.

Koosa_

 

Serdecznie gratuluje, nagrody wyslemy poczta ;)

Odnośnik do komentarza

aaaaaaa, sorrry nie widzialem jeszcze aktualnego wyzwania. moze ktos zapoda szczegoly, trasa i auto.

sa swieta i nie mialem jeszcze okazji odpalic czarnuli, moze jutro sie uda na moment lub w srode

 

 

trzeba mieć PlayStationPlus aby startować w wyzwaniach

 

czekalem az sie wypowiesz, czekam na szerszy material z Twoich przejazdow. Czaka juz nie ma i moze zapodasz jakies materialy szkoleniowe ze swoich przejazdow. Niegryziemy, ale fajnie sie robi jak mozna ogladnac filmik lepszego od siebie, mnie to motywuje :)

 

Ale czekam na great back Czaka :D

....

Gebus niema na co czekać ;) kamera się zepsuła i nic nie rejestruje :P dlatego materiałów szkoleniowych nie umieszczam.

A tak poważnie to sam sie cały czas uczę, jeżdżę na automacie, tak jak to ostatnio chyba Krayzie zauważył, jeździ się podobnie do manuala a jest więcej czasu na skupienie się na torze, zamiast szukania zmiany biegów i odpowiedniego momentu na to.

 

Trudne wymyśliłeś pierwsze kwietniowe wyzwanie, dlatego moje jest łatwiejsze :) Na pierwszym zaliczyłem falstart :P 4 miejsce

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam myślicie, że jest szansa na samochody typu muscle? Np. Shelby Cobra? Wtedy to SP brałbym odrazu:> Wyzwanie takimi samochodami no kurcze było by super.

 

Już jest jeden Viper w DLC i nie jest to przyjemne w prowadzeniu auto. Przejedź się gdzieś Mercedesem AMG GT to będzie najbliższe w odczuciu.

 

Ja bym chciał zobaczyć w Driveclubie

  • Pagani Zonda F
  • Bugatti Veyron
  • LaFerrari 
Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

To akurat wiem ale taka ciekawostka dotycząca trofeum za challenge, bo jak sam sobie wysyłałem na drugie konto gdzie nie mam plusa to mi nie zaliczało trofeum. Ale jak kumplowi podesłałem to potem wpadło i jemu też za to że wysyłał dla mnie a sam sobie nie zaliczało. A niektórym graczom w ten sposób zaliczało. No nie ważne,  :platinum: już dawno wpadła ale te trofea z DLC powbijam dopiero na kierownicy. Nie będę na padzie odbierał sobie tej przyjemności. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...