Skocz do zawartości

Forza Motorsport 6


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Można wsiadać do wszystkich, ale nie wszystkie mają otwieraną maskę i bagażnik. Jeżeli nie możesz do żadnego wejść, to domyślam się że próbujesz to robić przez oglądanie auta podczas jego kupowania. Musisz najpierw nabyć konkretny model a dopiero później wejść do trybu forzavista.

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Tuning mechaniczny w wielu samochodach to konieczność żeby wygrywać. I nie mam na myśli podnoszenia klasy fabrycznej.

 

Tuning wizualny natomiast przynosi mi około 1-2 mln dochodów dziennie więc chyba duża musi być ta wioska z ludźmi lubiącymi go.

 

Codziennie kilka takich msg odbieram:

 

lQV41E8.jpg

Edytowane przez Wieslaw
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tuning mechaniczny w wielu samochodach to konieczność żeby wygrywać. I nie mam na myśli podnoszenia klasy fabrycznej.

 

Tuning wizualny natomiast przynosi mi około 1-2 mln dochodów dziennie więc chyba duża musi być ta wioska z ludźmi lubiącymi go.

 

Codziennie kilka takich msg odbieram:

 

lQV41E8.jpg

Pod jakim nickiem są dostępne Twoje projekty w Forza 6 ?

Pozdrawiam

Edytowane przez kamon222
Odnośnik do komentarza

Pykłem sobie enduranca na nurburgringu (1'20 h). W Audi R8 z napędem na 4 koła była to czyta przyjemność. Polecam jeżeli ktoś chce szybko podbić level (np. w celu zdobycia ciekawych aut lub też zebrania dodatkowej gotówki). 

 

Po wrzuceniu modyfikatora +60% expa dobiłem po tym wyścigu z 3 do 15 lvl :P Po drodze wylosowałem m.in. Pagani czy retro Ferarkę za 2 mil :D 

 

PS. Endurance to coś, czego mi brakowało w FM5. Zwłaszcza z opcją wyłączenia konsoli i uruchomienia jej w dokładnie tym samym momencie endurance zyskały u mnie na sile :D

Odnośnik do komentarza

apropo losowań, miałem już R18 i bolid wyścigowy a dopiero 5 lvl, dużo łatwiej "dobro" wypada

 

co do samej gry bo wczoraj dopiero odpaliłem swoją kopię to nie mogę się nachwalić, model jazdy, bogactwo aut, trasy - coś wspaniałego, na każdym etapie czuć że grę tworzyli ludzie z pasją.. no i ta forzavista :U ta gierka to święty graal dla fanów motoryzacji

 

a0g9yAA.jpg

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wczoraj zrobiłem sobie Endurance na Nurbie, ale czysto pod exp i kredyty, więc grałem z cofaniem. Mody łącznie +60% w kredytach i +30% exp. Weszło ponad 400 tys. kredytów i 130 tys. exp (starczyło na wbicie kolejnych 5 leveli).

 

Nie wiem jak Wam, ale mi podoba się kupowanie paczek z modami i czekanie co wypadnie :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Najlepsze to, że są opcjonalne. Ja używam tych do wypłat, a standardowo jak jeżdżę bez ABS i TCS to jeszcze dorzucam mod na -15% przyczepności.

 

Szkoda tylko, że nie można dodać więcej niż jednego moda typu "Dare" czyli tych utrudniających jazdę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...