Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

14h napyerdalania w kozackie tytuly :banderas:

Co to bedzie z crawl jak go skoncza :obama: Piekna rzecz. 

Ekipa dopisala, pelna kultura i cudowna silnie heteroseksualna bro-atmosfera. 

 

PS. 8 pizz bysmy nigdy nie zjedli, bo nawet nie zjedlismy tych 4 ;] i to nie byly 4 pizze w cenie 8. Sprawdźcie pizzahut pl. 

Jeszcze gratisy dostaliśmy. 

 

PSS. Czekam na granie u Veliusa -  Velplay #1 ;] 

Odnośnik do komentarza

No świetne spotkanie ekipa dopisała piwa wypilo się całkiem sporo i obyło się bez scen czy strat w ludziach ( tylko w pewnym momencie myślałem że "Indianin" z gorącą zejdzie ) Gry fantastyczne kilka must buy

 

Samurai and Gun GOTY wymiata ja też wymiatam team Kabuki silna psycha w końcówkach

 

Krasnale umcy umcy umcy umcy umcy umcy BUM BUM nic więcej nie trzeba mówić ( też wymiatam )

 

Leathal League moje osobiste nr1 ściągam jak wrócę do UK i gram ostro

 

Penisy ... Gra (pipi)owa ale mega beczunia z tego co się dzieje i super party game

 

Crawl ta gra jak będzie ukończona to kupię i będę grał mocno jak na razie to dla mnie widać spory brak balansu ale pierwsze wrażenie wywołało efekt WOW

 

Reszta to jakieś crapy Kaszaloty w kosmosie Rakietki (pipi) wie co jeszcze te gry nawet na telefon by się nie nadawały

 

Yaczes dzięki za zlocik jesteś mega cool bro i świetnie było się znowu zobaczyć, dzięki za gościnę i bałagan w twojej głowie ( kup z Centralnego! No pojedziemy wcześniej bo na Centralnym jest 12 peronów! Yaczes gdzie jedziesz? Na Zachodnią! xD )

 

Było super Warszawska Bucerka jest świetna ekipa i można się zaskoczyć np tym ze Yano wcale nie jest bucem tylko w miare ogarnietym rudzielcem Yaczes zamawia 4 pizzę w cenie 8 a najlepszy Kebab w Warszawie to straszna nieostra konina czyli w wolnym tłumaczeniu ( Warszawa jest spoko tylko nikomu nie mówcie )

 

W takich chwilach żal ze nie ma mnie w PL bo brał bym abonament na gransko i miesięczny na Pendolino

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim a zwlaszca Yaczesowi i Monice i mam nadzieję że do następnego

Odnośnik do komentarza

No świetne spotkanie ekipa dopisała piwa wypilo się całkiem sporo i obyło się bez scen czy strat w ludziach ( tylko w pewnym momencie myślałem że "Indianin" z gorącą zejdzie ) Gry fantastyczne kilka must buy

 

Samurai and Gun GOTY wymiata ja też wymiatam team Kabuki silna psycha w końcówkach

 

Krasnale umcy umcy umcy umcy umcy umcy BUM BUM nic więcej nie trzeba mówić ( też wymiatam )

 

Leathal League moje osobiste nr1 ściągam jak wrócę do UK i gram ostro

 

Penisy ... Gra (pipi)owa ale mega beczunia z tego co się dzieje i super party game

 

Crawl ta gra jak będzie ukończona to kupię i będę grał mocno jak na razie to dla mnie widać spory brak balansu ale pierwsze wrażenie wywołało efekt WOW

 

Reszta to jakieś crapy Kaszaloty w kosmosie Rakietki (pipi) wie co jeszcze te gry nawet na telefon by się nie nadawały

 

Yaczes dzięki za zlocik jesteś mega cool bro i świetnie było się znowu zobaczyć, dzięki za gościnę i bałagan w twojej głowie ( kup z Centralnego! No pojedziemy wcześniej bo na Centralnym jest 12 peronów! Yaczes gdzie jedziesz? Na Zachodnią! xD )

 

Było super Warszawska Bucerka jest świetna ekipa i można się zaskoczyć np tym ze Yano wcale nie jest bucem tylko w miare ogarnietym rudzielcem Yaczes zamawia 4 pizzę w cenie 8 a najlepszy Kebab w Warszawie to straszna nieostra konina czyli w wolnym tłumaczeniu ( Warszawa jest spoko tylko nikomu nie mówcie )

 

W takich chwilach żal ze nie ma mnie w PL bo brał bym abonament na gransko i miesięczny na Pendolino

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim a zwlaszca Yaczesowi i Monice i mam nadzieję że do następnego

 

No i windą sobie pojeździłeś :pawel:

 

Lethal League jednak 10 euro a nie 4, wiec jeszcze wiecej oszczedzania hajsu zeby kupic :reggie:

 

Dobrze bylo sie znowu zobaczyc po latach i mam nadzieje ze jak jeszcze bedziesz kiedys w PL to to powtórzymy u kogoś.

 

P.S. @Codename czekamy na dyski SSD :D

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ta melodijka z dwarfów juz sciagnieta na pedrajwa, odpalam alfe, bass na full i jade sie powozić. 

 

A co do Yano to tak samo jak willy, pozytywne zaskoczenie, spodziewałem sie lekkiego czubka coś jak rudy ogór a tutaj naprawde spoko koleszka i do pogadania i do pożartowania. Nigdy bym sie nie spodziewał po jego postach którcyh nigdy nie czytam do konca. 


Następnym razem jak dostane zapro to stawiam ojca na bazarze i wczesniej przyjeżdzam nie ma bata. Są rzeczy wazne i wazniejsze

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...