Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie wiem, napewno jakas karta nie łapie sie na format Standard (ewentualnie moze ich ilosc, nie wiem). Po prawej w dole kazda karta ma symbol serii, zobacz czy wszystkie sa XY. Ewentualnie jak tworzysz deck to masz do wyboru czy standard czy expanded.

 

Mozesz tez wejsc w kolekcje kart i filtrowac karty lapiace sie na standard i expanded.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Miło widzieć, że jest więcej osób lubiących karciankę dla "dzieci" ;) Kiedyś tam założyłem konto, jeszcze za czasów bety teraz wracam. Gram dla przyjemności i raczej nie inwestuje w karty dlatego mam pytanko-prośbę. Czy jeden z łaskawych Panów posiada Golruka ancienta na zbyciu (potrzeba mi jednego do balansu). Z góry dzieki i sorki za luzanie dupska :taknieco:.

 

btw mój nick w grze Lesio

Edytowane przez lenio
Odnośnik do komentarza

Okazało się że kupiłem
Rayaquaze ex z BW. Na chwilę obecną i tak więcej nie zrobię z deckiem i na razie wygląda to nieźle chociaż brakuje kilku trenerów.

 

Na razie takie coś zbudowałem: http://ptcgodb.com/#/?deck=NoIgCglgpgTg7gZwF4E8QBpigB4oGwYgDsArBgIwC6mIuB6x9VNuAzIeQAxEXU4rsG5coOb9BIPIIBMfWgMIAWABy8WChiVXpZ6iYsUZd4pWR1y2SphY0gS5IzYklpa-jwaLOb+R5Ct6Y3kzEHJpV3QxeQllAE5HPUJY0RsHIWkZG3oQWLSouiTM9T9SH0sGWLMg3BLtfJQInKL+RtjDSNSOcLKUbwZWePN1bNjrdXbQrh6JWL7q-EJlD3qJLnbFTqFWZdlKSiA

Edytowane przez xtomashx
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj bede rozdawal paczuszki to sobie dolozysz trenerów.

 

No to wszystko wklepalem. Kilka kodów do starych dodatkow z 2013 roku nie chcialo dzialac, oczywiscie napisalem gosciowi PM ale cos zamarl i sie nie odzywa. I tak sie ich nie uzywa podobno bo to tylko "fun" paczki eventowe jakies wiec yebac.

 

Sytuacja przedstawia sie tak:

 

- 260 Ancient Origins

- 198 Phantom Forces

- 23 XY,

- 87 Primal Clash

- 50 furious fists

- 47 B&W Legendary Treasures

- 10 flashfire.

 

Wychodzi 675 paczek. Jakby wywalic 3 paczki to równiotko 96 paczek na głowe.

 

Oto moja lista prioriytetów, na których paczkach zalezy mi najbardziej. Niech kazdy wklei swoja bo jezeli sie okaze ze 2 osoby maja na 1 miejscu np paczke FF a reszta tego nie potrzebuje to nie ma sensu dzielic rowno skoro im sie bardziej przyda i odstapia np inna serie.

 

1. Ancient Origins

2. Primal Clash

3. Phantom Forces

4. Flashfire

5. Furious Fists

6. B&W

7. XY

Odnośnik do komentarza

Mozemy podzielic wszystko po rowno i ewentualnie sie powymieniac juz miedzy soba, tak chyba bedzie najlatwiej ?

 

p.s. Boosterki online za Breakthough (ten nowy dodatek) chodza za 2,5zl - 3,5zl sztuka. Mam mozliwosc kupienia wiekszej ilosci za 1,40zł sztuka jakby bylo wieksze zamowienie. Wiem ze to wczesnie ale ten koles mi to zaproponowal i jak sprawdzalem to ma racje. 20 kodów na ebayu za 70-80zł lata.

 

Oferta ograniczona czasowo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...