Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Macie tutaj liste co z jakiego boosterka moze wypasc:

 

http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/List_of_Pok%C3%A9mon_Trading_Card_Game_expansions

 

Interesuje was tylko tylko cała seria XY az do ostatniego expansion (7 obecnie, 8 za tydzien).

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dobrze rozumiem ze mamy 7 osób na paczki?

 

Ja

ragus

shen

xtomash

wood

tiny

carolek

 

Wlasnie staram sie zalatwic deal'a, postaram sie zeby byly jakies FF i PF, ale wiekszosc to przewaznie AO i RS (te tez chodza drozej bo 0.28$ za jedna paczke, ale jescze negocjuje wielki batch).

 

Jakby kazdy wzial plus minus 50 paczek to daje okolo 350-400 paczek. Przy tej ilosci powinno mi sie udac cos utargować. Mysle ze 270-320zł bedize ok jesli bedzie wiekszosc FF, PF i PC (primal clash), lub 300-350zł jesli trafie na AO + RS zaleznie czy to bedzie 350 czy 400+ paczek. Czasem tez sie moze trafic Flashfire.

 

Wtedy mamy OKOŁO 35-50zł na głowe. To jest bardzo ogólne bo dolar skacze jak głupi i nie chce tez oszczedzac 10-20zł i ryzykowac u no name'a, tylko juz kupic u sprawdzonego zrodla bo to jednak duza kabza.

 

Prosze o info czy wszyscy aprobują.

Odnośnik do komentarza

 

Założyłeś kanał promowałeś xboxa bardziej niż ktokolwiek na tym forum. Robiłeś zdjęcia takiej ilości gier jaką posiadasz a w sumie mało co z tego ograłeś. Potem znowu na ps4 i tam też mało co ograłeś z exów. Ja rozumiem że kolega jeden może woli ps4 bo bloodborne albo jakiś jrpg . Ja rozumiem że ktoś woli xbox one bo halo czy forza. Ale nie rozumiem osoby która gra praktycznie tylko w multiplatformy i zmienia konsole :D

 

Do tego jak się podniecasz crapami to też pamiętam. Miałeś ps4 to knack rządził miałeś xbox one to jedyne gry z exów jaką porządnie ograłeś to forza horizon 2 i .... Ryse :D

mój kanał nie promował xboxa i nie podniecałem się żadnym knackiem XD

Nie ogarniam tematu, masz jakiś problem, żona Ci nie daje, czy bryle zaparowały?

 

Przynajmniej nie wyglądam jak Lester.

to na chuy tu wchodzisz bekso?

chuy ci do tego

Oto co wypadło z boosterów: Seimsitoad ex x3, Dragonite ex x2, M Heracross ex, Lucario ex.

 

Dobre?

Lucario Ex, ehhhhh. Dobre, sam bym chciał. Seismitoad to też petarda.

 

Ostatni raz jakiegoś eksa to widziałem z 10 dni temu :(

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...