Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


REZOK

Rekomendowane odpowiedzi

Słodki dziecko Jezus, przecież XGP na PC to jest jakaś kambodża w porównaniu do wersji z konsoli. Tyle dobra za 40zł że człowiek nie wie w co ręce włożyć. :obama: Pierwszą grą jaką ściągnąłem na nowy sprzęt to Devil May Cry w którego właśnie się zagrywam i nie ukrywam, że bardzo brakowało mi takiego japońskiego gamedevu. Silnik REngine to są jakieś czary odnośnie tego jak gra wygląda na XOS upscalowana do tego 4K. Wiadomo, (pipi) bywa rozmazane, ale spodziewałem się tragedii, a jest naprawdę nieźle. Skoro już przy magii jesteśmy to magicznie wygląda RDR2 na tej samej konsoli. Nie wiem czy widziałem tej generacji lepiej wykonanej gry (z zastrzeżeniem: nie ograłem jeszcze Death Stranding), a troszkę graficznych kozaków już było. Na rzecz obu tych gier porzuciłem jednak ogrywane do niedawna Ori 2, którę zaskakująco przyjemnie (i w moim odczuciu lepiej, chociaż to może być kwestia przyzwyczajenia) ogrywało się na myszce i klawiaturze. Na razie gra odpocznie, a wrócę do niej (i do zaczętego wcześniej The Outer Worlds) po ograniu dwóch pierwszych pierwszych tytułów. Tyle, że już na PC.

 

(pipi)a, jak dobrze jest mieć konsolę. :fsg: 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Obecnie ogrywam Halo 4 z kolekcji na XOS oraz Silent Hill Downpour we wstecznej.

 

O tej drugiej napiszę posta w temacie "co ostatnio ukończyłeś:, ale chociałem się podzielić pewnymi przemyśleniami co do pierwszego Halo od 343i. Od pierwszych minut gra trzyma za jaja (walka w 0G :obama: ) i puszcza dopiero w trzeciej misji dając chwilę na zaczerpnięcie powietrza. Znacząco poprawiło się strzelanie: pad wibruje jak szalony,bronie mają kopa, sama dynamika poruszania się mocno zmieniła bo oprócz biegu to my też nie skaczemy już jak boje na wodzie tylko czuć jest ciężar postaci. Podoba mi się to. No i nie wiem czy było jakoś majstrowane przy grafice czwartego Halo, ale na XOS wygląda to bezbłędnie. Serio, nawet na standardy 2020 to jest piękna i estetyczna gra, w dodatku w 60 fpsach.

 

Cóż, nowy rozdział dla serii to będzie też pretekst do ogrania singla Halo 5. Nie ukrywam, że odpalając go po raz pierwszy w ogóle nie miałem pojęcia co się tam dzieje fabularnie, liczę że czwórka nada temu odpowiedni kontekst.

 

Następne w planie: The Evil Within i Men of Medan.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...