Jump to content

creatinfreak

Użytkownicy
 • Content Count

  2614
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

creatinfreak last won the day on December 1 2020

creatinfreak had the most liked content!

Community Reputation

1965 Nie-random

About creatinfreak

 • Birthday 10/14/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  games xD
 • GamerTag:
  creatinfreak
 • PSN ID:
  creatinfreak
 • Nintendo ID:
  SW-3080-8924-8517

Recent Profile Visitors

2950 profile views
 1. Z nimi to był tylko przykład. Ale są osoby, które nie mają kasy/miejsca/chęci na wiele sprzętów i przykładowo takiego wolfa lubi na PS4, a teraz na PS5 w kontynuację już nie zagrają (zakładając, że teraz będzie tylko u ms). Dlatego przejmowanie studiów nie w każdym wypadku jest dobre dla wszystkich.
 2. Tym bardziej, że teraz pracują nad Indiana Jonsem. No chyba, że mają w studiu dwa zespoły to i tak myślę, że może być za wcześniej na kolejnego wolta.
 3. No nie był bym taki pewien. Niech pokaz one będzie tego najlepszym przykładem. Teraz ms jest w zupełnie innym miejscu niż wtedy i z antykonsumeckiego always online, brak używek, brak wstecznej i konieczny Kinect, stał się najbardziej pro konsumencka firmą w branży i mamy wsteczną, gamepassa, Play everyehere, cross Play, cross save i możliwość ogrywania tych samych gier na kilku sprzętach. Ale kto wie co przyniesie przyszłość? I tak jak pisze shady wykupowanie studiów dla mnie będzie dobre bo ja sobie nowego wolfa ogram za free w abo na xboxie, ale taki yeti czy mendrek może już nie pogra jak z
 4. @Square wyjście na słuchawki sam chat i powinno banglać
 5. Mejm. Sorry ale te assassyny, które Ty ograłeś (zakładam, że chociaż jakiegoś sprobowałeś) bądź możesz ograć na ps3 nie mają porównania do tych nowszych. Sam gram co drugiego czasem trzeciego assassyna i popieram balona, że Valhalla to zupełnie coś innego niż chociażby Black flag. To, że jest otwarty świat, znaczniki na mapie i ostrze na ręku nie znaczy, że każdy assassin jest taki sam z innym pakietem skinów. Same postacie, świat, questy robią ogromną różnicę. Co do Gwiezdnych Wojen to jestem dość sceptyczny. Mimo iż pierwsze Division mi się bardzo podobało, to dwójkę szybko porzuciłem.
 6. Hades to świetny rogal. Zagrywam się w niego na switchu i z chęcią bym go widział w GP. Xsx ,szybki run i cyk QR na inną grę
 7. Taki rarytas bym postawił u córki koło łóżka, ale jest ban :(
 8. creatinfreak

  Hades

  Ja dotarł do końcowego bossa 3 razy, ale za każdym razem spuścił mi lanie. Takie ochy i achy są przy tej grze (sam jestem zachwycony), ale na spory minus daje rozbudowanie leveli i ilość bossów. Spodziewałem się tego więcej. Tym bardziej, że w tej mitologii jest w czym wybierać.
 9. Bardzo dobre dlc. Szybkie i intensywne. Podstawkę zmęczyłem, może przez te otwarte huby. A tu było wszystko skondensowane i efektowne. Postacie polubiłem i Boss fajny. Chociaż spodziewałem się więcej takich przeciwników po zwiastunie, ale ważne, że chociaż coś dodali.
 10. Panowie. The Surge 2, aby zagrać dodatek muszę mieć skończoną podstawkę? Podstawkę przechodziłem na prosiaku, teraz dodatki są przecenione na Xboxie i myślę czy nie wziąć, ale nie wiem czy mi się chce całą podstawkę znowu ogrywać (za dużo innych gier do ogrania).
 11. Zakupy z końca roku, ale dopiero dziś wszystko dotarło. Ten rok zapowiada się wybornie
 12. No ja właśnie dziś muszę odpalić i zobaczyć. Jak się spodoba to później kupię na przełącznik
 13. creatinfreak

  Control

  @ASX nie znam liczb ale wydaje mi się, że qb więcej budżetu zjadł. W końcu nagrali serial, który notabene mi się podobał i chciałbym aby był kontynuowany. Obie gry wg mnie bardzo dobre
 14. I to jest świetna wiadomość Asx. Nic tylko czekać na gierkę
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.