Jump to content

creatinfreak

Użytkownicy
 • Content Count

  2779
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

creatinfreak last won the day on December 1 2020

creatinfreak had the most liked content!

Community Reputation

2101 Diamentowy Pies

About creatinfreak

 • Birthday 10/14/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  games xD
 • GamerTag:
  creatinfreak
 • PSN ID:
  creatinfreak
 • Nintendo ID:
  SW-3080-8924-8517

Recent Profile Visitors

3248 profile views
 1. Ten to jest wariatuncio oczywiście nie biorę udziału ale wrzucę coś w temacie i uczta dla oczu.
 2. Musisz powysyłać zapisy gier jeżeli nie masz automatycznego wysyłania odznaczonego. Później na PS5 musisz importować z plusa. Gry będziesz miał wszystkie do ściągnięcia. A co do logowania to są 2 inne systemy i mogą działać jednocześnie.
 3. Za 500 zł to już można dostać JBL charge. Sam osobiście mam JBL flip 4 chyba już 3 lata. Przetrwał biwaki, plaże, morsowanie i remonty czyli woda, pyły czy mrozy mu nie straszne. Gra fajnie i wystarczająco głośno. Mógłby grać dłużej ale to może już kwestia zużycia ogniwa.
 4. Kabel z p&c jest bardzo długi tak więc się da grać i ładować.
 5. Obojętnie czy Forza czy starfield Phill powinien doprowadzić chodź by do wyjścia jeden dużej gry w tym roku obok Halo.
 6. creatinfreak

  Hades

  No, no, na bardzo starym lapku z pentiumem, zintegrowaną grafiką i win7....powodzenia
 7. Zupełnie inna liga i zupełnie inna gra. To, że postacie są lekko pudzianowate i kryjesz się za murkiem nie robi z outsiders gearsów. Ściągnęli coś z jugmenta, ale i tak gra się w to zupełnie inaczej. Dlc to stare dobre gearsy. Szybko, mocno, intensywnie
 8. creatinfreak

  Hades

  Chyba jestem za cienki na tą grę. Ponad 20h a ja jeszcze ani razu nie uciekłem xD dobra zgonie to na mały ekran i analogi w switch lite. Chciałbym w to pograć na tv. Mocno trzymam kciuki za port na ps/x.
 9. I tak wszyscy będziemy grać na premierę co by tam nie dodali. Z jednej strony wolałbym liniową strzelanie, a z drugiej lubię czasem poeksplorować wielkie otwarte światy. Tylko albo wóz albo przewóz. Mam nadzieję, że to będzie naprawdę otwarty świat jak farcry, a nie debilne huby jak w gearsach 5 z żaglem (zasypiałem) na czele.
 10. No szkoda, bo taki switch to dream machine do xclouda, tylko aby to stabilniej chodziło. Może będzie lepiej jak ms postawi te serwerownie w polszy.
 11. Ale coalition robiące mandaloriana? No kurde to mogłoby się udać.
 12. Kurwa no gdyby wydali sunset overdrive podkręcone do 4k 60fps na PS5 to nawet bym złamał moje założenie i poszedłby preorder.
 13. Czyli mogą to być 3 calaki albo 100 opalonych gier z dwoma achiwkami.
 14. Ja mam dwa calaki. Ale tak jak pisał moldar to nie to samo co platynka. Np. mam calaka w Apex, a na pleju też mam wszystkie trofki ale tam nie ma platyny i tak jakby tego nie liczę. Drugi calak to dodatek do forzy horizon 2 fast & furious. Cyferka przy profilu mi nic nie mówi w przypadku Xboxa, a na plejami widząc np. 30 platyn wiesz, że coś tam gra i kończy.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.