Jump to content

creatinfreak

Premium Member
 • Content Count

  1895
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

creatinfreak last won the day on November 30 2019

creatinfreak had the most liked content!

Community Reputation

1465 Nie-random

About creatinfreak

 • Birthday 10/14/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  games xD
 • GamerTag:
  creatinfreak
 • PSN ID:
  creatinfreak
 • Nintendo ID:
  SW-3080-8924-8517

Recent Profile Visitors

2154 profile views
 1. Dwie rzeczy chciałbym aby były w ps5. Nie przymulający dash i statystki z gier, chociażby sam czas spędzony w grze.
 2. creatinfreak

  Godfall

  Mi tam się podoba to co widzę. Mega klimatycznie to wygląda.
 3. Gdyby Sony teraz oficjalnie powiedziało, że ich gry wychodzą na PS4/5 i pc jednocześnie jak gry Microsoftu to składam małego pc na mini itx. Nawet gdyby była czasowa ekskluzywność rok czy dwa to i tak warto by było. Wszystko w jednym miejscu, wszędzie 60+ klateczek. Aż mi się przypominają czasy technikum i mój smok i5 2500k + GTX 670
 4. Powiem tak, estetyki i chłodzenia xsx nie pobije niestety. Nie podoba mi się takie coś, ale i tak lepiej to wygląda niż devkit :p
 5. Pytanko. Chciałem przejść jedynaczkę uncharted ( kolekcja na PS4) no i wywala mi błąd ce-34878-0. Ściągnąłem grę jeszcze raz, nowy zapis i to samo. Google mówi, że trzeba zainicjować PS4, co mi się nie bardzo widzi znowu wszystko ściągać. Czy ktoś się spotkał z tym błędem i zaradził jakoś bez inicjacji?
 6. creatinfreak

  The Surge

  Poczekam aż wyjdzie wszystko i sp wpadnie na promo
 7. Teraz już doszedłem dalej 8 znowu (pipi)a się będę męczył bo mam stan zdrowia niepokojący, po drodze żadnej zielonej roślinki i bossa w(pipi)ia mnie ta gra :p
 8. (pipi)ony motyw z kontenerem. (pipi)a wczoraj kilka razy i dziś już godzinę to męczę
 9. Ja oddawałem w media expert z dryfującym analogiem. Wysłali do serwisu, serwis odesłał nówkę.
 10. Dryfujące analogi czyli mimo, że ich nie dotykasz konsola odczytuje ruch np postać sama idzie w prawo.
 11. W to, że jest za(pipi)isty nie wątpię. Tylko w(pipi)ilbym się gdybym kupił i po no 6 miesiącach musiał wysyłać na gwarę i byłbym miesiąc bez konsoli. Albo o zgrozo gdyby mi walneły po gwarze. A jak donosi internet siadają analogi.
 12. Też bym brał lite, ale są dryfujące analogi i znając moje szczęście (4 dualshocku) szybko bym to miał. Tak więc mocno czekam na jakąś nową rewizję.
 13. Mam nadzieję, że ps5 pokażą w lutym, od wielu miesięcy mówi się o PlayStation meeting. Do tego w zeszłym roku Sony odpuściło E3 i wcale bym się nie zdziwił jakby w tym roku też dali sobie spokój, chociaż z drugiej strony nie będzie okazji pokazać gier itd. Chyba nie pójdą drogą Nintendo i wszystko pokażą na state of Play.
 14. Ja bym raczej widział typową skrzyneczkę pod tv czyli stacjonarna switcha odpalająca gry ja switch w docku w cenie lite. Ale to tylko moje gdybanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.