Jump to content

Paolo de Vesir

Senior Member
 • Posts

  12973
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Paolo de Vesir last won the day on November 3 2020

Paolo de Vesir had the most liked content!

Reputation

5452 Diamentowy Pies

About Paolo de Vesir

Informacje o profilu

 • Member Title
  zwykły chłopak z Podlasia
 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  ...
 • GamerTag:
  Paolo de Vesir
 • PSN ID:
  BialostockiWezyr
 • Steam ID:
  Wezyr Bialegostoku

Recent Profile Visitors

69000 profile views
 1. Kuźwa typie xdd Nie dość, że ta gra wygląda obłędnie jakby była tylko na next-gena to jeszcze jest w otwartym świecie i działa w 60 klatkach przy natywnym 4K. Nie wiem czy na rynku są jakieś inne gry które oferują takie ustawienia graficzne. 4K/60 to naprawdę nie jest w kij dmuchał, a raczej pokaz niesamowitego skilla chłopaków z PG i jakby nie patrzeć pokaz surowej mocy potężnego XSX.
 2. Na Xboxie to już w sumie zaraz, bo Horizon 5 i Halo Infinite to ostatnie gry AAA od XGS które pojawią się na starej generacji. Od 2022 wszystkie największe tytuły są już Series only.
 3. Mircy, jeśli mam na konsoli dwa konta (oba moje) to czy aktywny XGPU będzie dostępny na tym drugim nawet jeśli to z aktywnynm abonamentem jest wylogowane?
 4. Dlatego polecam wersję na XOS - tam nie ma wyboru między rozdzielczością, a płynnością, bo nie będzie żadnej.
 5. Co by nie mówić, natywne 4K widać gołym okiem i sztuczki/upscalling czy chociażby niższa rozdzielczość to jednak inna para kaloszy i nie daje takiej bezkompromisowej ostrości. Jeśli mówimy o natywnym 4K przy tak obłędnie wyglądającej grze to zastanawiam się co zmajstruje PG gdy odetną się już od poprzedniej generacji.
 6. Tu poniekąd nie muszą, bo bilans gier dedykowanych (i fantastycznie przyjętych przez ogół) jest wciąż masajrycznie udany dla Sony.
 7. Co do eventu MSu - zastanawiam się co w ogóle mogą pokazać? Na Everwild nie liczę, Hellblade 2 też pewnie nie. Chciałbym zobaczyć coś z gier na 2022, gameplayów next gen only z XSX i czym MS odpowie chociażby na GoWa i HFW. Odpowie gameplayem, bo nie liczę tytułów pokazywanych w formie CGI z premierą na "2022".
 8. Dobra, już kojarzę. To ta gdzie słychać jest rzekomo prawdziwą łacinę? Chyba TVGry hypowało to jakiś czas temu, z przyjemnością sprawdzę w sumie. ale The Sinking City też bym przytulił w passie
 9. No wiesz mordko, przez lata CDP dostarczało nie tylko świetnych tłumaczeń, ale i wybitnych gier czy chociażby korzystnej cenowo dystrybucji. CP2k77 to potknięcie przy pracy, największy problem miał z konsolami poprzedniej generacji, ale to nie jest powód żeby na nich pluć. Nie dla mnie przynajmniej, a łatkę pod next-gena przyjmę z przyjemnością i zrobię sobie powtórkę z W3 po tych 6 latach.
 10. U mnie niezmienne od 3 części radio z klasyczną.
 11. Smutam trochę, bo chciałem sprawdzić. Remake Medievila też średni. Niektóre gry powinno się jednak zostawić w krainie wspomnień.
 12. Jakie jest źródło fenomenu Maty i dlaczego w ostatnich utworach ma tę irytującą, nosową manierę rapowania? Może niech weźmie przykład od kolegi z GM2L i jak jedna zajebana to niech wali na drugą.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.