Jump to content

Paolo de Vesir

Senior Member
 • Content Count

  11302
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Paolo de Vesir last won the day on November 3 2020

Paolo de Vesir had the most liked content!

Community Reputation

4242 Diamentowy Pies

About Paolo de Vesir

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  ...
 • GamerTag:
  Paolo de Vesir
 • Steam ID:
  Wezyr Bialegostoku

Recent Profile Visitors

55708 profile views
 1. 77" pamiętam jak wstawiłem 55" do salonu to zastanawiałem dlaczego on jest taki wielki, ale przy 22" różnicy to mikrusek w porównaniu do tej BESTII
 2. ale masz gwarancje, że chroni Cię prawo i możesz się odwołać lub zaskarżyć pracodawcę z tym crunchowaniem to zgadzam się z przedmówcami - zawsze na koniec jest zapierdol bo crunch nie istnieje jedynie w miejscu w którym każdy robi 100% tego co ma robić w czasie, a dokładnie wiem, że to raczej niemożliwe
 3. Leakami jest tak, że ludzie pamiętają tylko najbardziej spektakularne wielkie niewypały, ale przecież mnóstwo z nich się potwierdziło, nawet jak pochodziły z niepewnego źródła jak gry Sony na PC. Schreier to chyba akurat jedna z pewniejszych osób w ploteczkowie.
 4. Patrząc po avku to pewnie odetchnąłeś z ulgą, że jednak MS nie położy na nich łap. xdd Ja tam lubię takie plotki, lubią dyskusję na ten temat i dywagacje, bo często odnoszą się do gier lub firm które lubią, a którym przydałby się zastrzyk gotówki lub jakieś przetasowanie aby świeżo spojrzeć na rynek. Stąd zawsze takie newsy powodują poruszenie. a że firmy zbijają się w takie konglomeraty? Jak na plecach czujesz oddech kilku(nasto)krotnie większej konkurencji to lepiej trzymać się w stadzie niż walczyć z kolosem.
 5. Jeśli to jest faktycznie Revelations 3 to super, bo w jedynkę wsiąkłem aż miło.
 6. no przecież remake4 się kroi
 7. Gratuluję koledze nerwów, bo mnie nawet powolne zombiaki z remake'u potrafią zjeżyć, a co dopiero sk,urwiele z dopasionego remake'u, plączące się po wąziutkich korytarzach.
 8. MS ma w portfolio Tango z legendą branży na pokładzie. Nie gwarantuje to ogromnej sprzedaży, ale kropla drąży skałę.
 9. Trójce baty należą się za wprowadzenie infinite respawnów na poziomach niższych niż szalony. Przez to nie grało się już tak zachowawczo jak w poprzedniczce, a trudniejsze sceny po prostu cheesowałem (ostatni boss, no niech mnie chuy co za mordęga).
 10. Square Enix? No niech Phil bierze, bo trzeba doyebanego Tomba na nową generację. a tak na serio - dla mnie zakup dość nieistotny, żadna z gier produkowanych przez S-E w ostatnich latach do mnie nie przemawia.
 11. Nie, nie przy tych cenach, nie dla nowego użytkownika.
 12. No monopolu na taki art-style nie mają, ale niesmak pozostał. Jakby powstało to w kolaboracji to jeszcze jeszcze, ale tak wygląda jak kopia. Gdzie jest gu,rwa Silksong do chuya?!
 13. Akurat nie ma obecnie lepszego sposobu na ogrywanie gier z Xboxa niż XSX.
 14. Paolo de Vesir

  Control

  Nie mogę jaka ta gra jest dobra. Niesamowicie robi mi ten klimat przytłaczającego swoim ogromem biura i poczucia osamotnienia, słysząc szepty i drapanie nieraz zjeżył mi się włos na głowie, a na rękach dostałem gęsiej skórki. Jednak to co stawia tę grę na piedestał to fizyka i zniszczalność otoczenia - jezuuuuu jak tam wszystko lata, kruszy, REAGUJE na poczynania gracza, jak wybucha ciągnąc za sobą reakcje łancuchowe. Tak, wiem, że na XOS rozdzielczość jest niska, że czasem dziwne artefakty, a geometria prosta, ale wynagradza to styl graficzny (a konkretnie kolorystyka)
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.