Jump to content


Paolo de Vesir

Użytkownicy
 • Content Count

  7148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Paolo de Vesir last won the day on March 10

Paolo de Vesir had the most liked content!

Community Reputation

1580 Nie-random

About Paolo de Vesir

 • Rank
  zwykły chłopak z Podlasia

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  ...

Recent Profile Visitors

30800 profile views
 1. Lista Asaxa ideolo, w dodatku bardzo realistyczna. Osobiscie liczyłbym jeszcze na jakaś wzmiankę o Battletoads i zajawkę o nowej grze RARE, ale to zostawia sobie pewnie na E3 2020.
 2. 599$? IMO ideolo cena startowa. Do przełknięcia i będąca gwarantem świetnego HA.
 3. Niech natywne 4K stanie się standardem nim Wy zaczniecie odlatywać w te 8K i telewizory o przekątnych 100”+.
 4. Przecież wszystkie pokazy zawsze są na PRO, więc się nie rozpędzaj.
 5. Te 8K to na 100% będą multimedia. Niech oni przy tych swoich TF ogarnął chociaż natywne 4K/30, a potem będziemy kminić czy da się wyżej.
 6. IMO koszt jakiś marginalny, a zysk zdecydowanie tip top. Jest szansa, że PS4 nie otrzymało wstecznej z PSXa z powodów wizerunkowych, a nie niemożności implementacji takiego rozwiązania. Wiesz, gracze mocno by się striggerowali że gierki z PSX działają out-of-the-box, a za remastery z PS2/PS3 trzeba już płacić. Ogół grafiki nie składa się tylko z efektów cząsteczkowych.
 7. Tyle że ani Sucker Punch ani tym bardziej debiutujące Kojima Productions nie są Naughty Dogs
 8. Troszkę zwyję jak te prezentacje DS i GoT są z devkitów PS5.
 9. @Faka Nawet gry na kartach mają jakieś loading, więc tak chyba niezbyt.
 10. Również jestem mocno nahypowany, zwłaszcza w kwestii Xcloud, bo jeśli ogarną lag to będzie można mówić o prawdziwej rewolucji w grach. Pełna integracja grania przenośnego ze stacjonarnym. Piękne czasy by być graczem.
 11. Paolo de Vesir

  Piwo

  Znacie jakieś dobre sklepy z craftami w Gdyni? Okoliczne mi markety raczej słabo dostarczają, niewiele ponad koncerniaki.
 12. Też jestem tego zdania. Lwia część konsol z jakimi miałem do czynienia do tej pory robiła świetne wrażenie na starcie i tylko PS4 uznam za jakąś chwilową anomalię. Druga sprawa, że PS4 z pewnością też chciało konkurować cenowo z aż o 100$ droższym Xboxem, a teraz cena i moc mają być podobne. To dobrze prognozuje na jakość wykonania piątki.
 13. Cenę, wydajność i jakość wykonania można bezbłędnie połączyć (przykład XoX).
 14. Ew. fuzja forum z PPE forum. Kto nie może się doczekać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 15. Jeśli dobrze pamiętam to były dwie zapowiedzi z tego gatunku: PS3 miało obsługiwać 2160p i 120 fpsów dzięki dwóm portom HDMI, a PS4 miało obsługiwać każdą grę w 1080p (nie licząc wyjątków to w sumie tak jest).
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.