Jump to content

Paolo de Vesir

Użytkownicy
 • Content Count

  9843
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Paolo de Vesir last won the day on September 16

Paolo de Vesir had the most liked content!

Community Reputation

3009 Diamentowy Pies

About Paolo de Vesir

 • Rank
  zwykły chłopak z Podlasia

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  ...

Recent Profile Visitors

42440 profile views
 1. Oj tak, obraz na OLED to jest jakaś miazga. Gratuluję zakupu.
 2. Tak, miasto kontrastu: są miejsca gdzie zdaje się, że wczoraj skończyła się wojna, a tam gdzie jest pięknie to zachwyca rozmachem. Architektonicznie całkowicie inna od Gdańska, więc często miałem efekt "wow!". Jako turysta byłem zachwycony, ale ceny mieszkań pokazują, że jednak to fasada, a w Łodzi mało kto chce mieszkać. ew. słaby jest rynek pracy
 3. Osobiście fanem singla w Halo nie jestem, więc liczę, że multi w Infinite nie zawiedzie, bo to z piątki jest Pewnie teraz będzie już z 600h na liczniku i wciąż chce się strzelać.
 4. xddd nie no, rzeczowy argument a najładniejsze na X360 było chyba Halo 4, po dziś dzień w FHD robi niesamowitą robotę :ooo
 5. Która gra na konsol która się jeszcze nawet nie ukazała na rynku? Pierwszą, prawdziwie nextgenową grą na X360 ogłoszono Ghost Recon który pojawił się pół roku po premierze konsoli, a Gears of War w rok po premierze zmiażdżył recententów.
 6. Nie ma ku temu podstaw. XSX jest najmocniejszą konsolą na rynku. To inny będą do tego równać, nie na odwrót.
 7. Ludzie opanujcie się. Jakie 4-5 lat? xd Jak Sony poczuje, że coś jest nie tak to 3 latka i lecimy z PS5PRO.
 8. Dobra kur,ła, jeśli Krupek mówi o ramenie na Obrońców to było naprawdę konkretnie swojego czasu i chyba najlepszy ramen w Gdańsku (w Trójmieście ogólnie byłby to Umi w Starowiejskiej w Gdyni). Swoją drogą ostatnio byłem w Łodzi na Ato Ramen i powiem tyle: klasa wyżej od każdego innego jaki jadłem w Trójmieście, wy(pipi)any po całości. W ogóle łódzka gastronomia w okolicach Offu bardzo na plus. Nóż też zrobił na mnie wrażenie przepysznymi żeberkami wieprzowymi Warto było, bo i miasto niebrzydkie.
 9. Tak swoją drogą, a nie można zrobić tak żeby mieć na konsoli jedno nowe konto, tylko do XGP aby cebulić bez ograniczeń, a wciąż korzystać ze swojego aktualnego konta? Czy będzie to wymagało aby oba konta były zalogowane jednocześnie?
 10. Widzę, żę populacja oledowców stale się powiększa. Oby nasz Schwanz nie szedł na zawał. Piękny zakup @MBeniek jakość obrazu OLEDa urywa łeb, a HDR to chyba najlepsze co ta generacja dała nam w kwestii obrazu.
 11. Niestety mnie ominął. Liczę, że wróci tam w ramach polityki, że gry 1st party MSu są w XGP bezterminowo.
 12. Panie, normalnie AMERYKA W ogóle powiem Wam, że jeśli MS wypuści w najbliższym czasie Preya i Skyrima do XGP to będę w ogóle wniebowzięty, bo obie gry mam na liście do ogrania.
 13. Sam czekam na wyniki wydajnościowe XSS w nowych grach, wtedy się zadecyduje czy będzie warto.
 14. Nie no, ten Gold to wiadomo, że na doczepkę. Obecnie liczy się tylko XGP.
 15. Ta forza to tez jest cos, z Horizonem zaskoczylo to moze i pora na Motorsport.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.