Jump to content

Paolo de Vesir

Użytkownicy
 • Content Count

  8262
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Paolo de Vesir last won the day on March 10 2019

Paolo de Vesir had the most liked content!

Community Reputation

2165 Diamentowy Pies

About Paolo de Vesir

 • Rank
  zwykły chłopak z Podlasia

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  ...

Recent Profile Visitors

35225 profile views
 1. Do tej pory nie zabiła, więc czemu miałoby się to stać? Czymże jest ekskluzywność tytułów jak nie najwyższą formą pazeroności właśnie?
 2. Nie no, nie musisz się gotować, że jeśli sprzęty przestaną mieć exy, bo wtedy będziesz miał pełną dowolność co na czym ogrywać.
 3. Dobrze, że na końcu zdania postawiłem znak zapytania.
 4. Uku widzę pękła psycha, bo nie będzie mógł sobie racjonalizować posiadanie jednego sprzętu?
 5. Peach z You, hmmm fajna kobietka. Ciekawe jak pachnie jej brzoskwinka? :) 

 6. https://www.gamesradar.com/the-order-1886-sequel-could-be-headed-to-ps5-and-xbox-series-x-if-these-leaked-teases-are-right/?utm_content=buffer328d2&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer_grtw cyk
 7. Każdy chce się nachapać przy PS5/XSX Enhanced.
 8. Mocno szanuję takie nekro, bo jest coś magicznego w czytaniu postów sprzed dekady (zwłaszcza jak człowiek zna postaci).
 9. Czuję się taki... brudny.
 10. ależ proszę 57 gier 946 godzin czas gry 188 dni najdłuższa sesja trwała 8h, a w online spędziłem sumarycznie 9 (Destiny 2 wyleczyło mnie skutecznie z online na PS) gralem głównie w sobotę wieczór top 3 gier: 1. Horizon ZD 69h 2. Yakuza Kiwami 35h 3. Persona 5 30h
 11. IMO totalnie z czapy są te dane. Pamiętam, że w tamtym roku były już jakieś dziwne. Pragnę zauważyć, że statystyki liczy firma w której zmiana nicku powodować powikłania w niektórych grach.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.