Jump to content

Paolo de Vesir

Senior Member
 • Content Count

  10656
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Paolo de Vesir last won the day on November 3 2020

Paolo de Vesir had the most liked content!

Community Reputation

3672 Diamentowy Pies

About Paolo de Vesir

 • Rank
  zwykły chłopak z Podlasia

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  ...
 • GamerTag:
  Paolo de Vesir
 • Steam ID:
  Wezyr Bialegostoku

Recent Profile Visitors

49831 profile views
 1. Ja nie mam. Planowałem szybką przesiadkę na konkurencję, więc niezbyt mi zależało na biciu XGPU na sprzęcie który w 2021 ma problemy z 1080p/30. Teraz XGP miewam dla poszczególnych gier i taka podwyżka boli. Zwłaszcza, że z czasem podskoczy i XGPU. Pytanie tylko czy o 100%.
 2. Panowie, pierwsze r00chanko za mna, ale nie liczylem ze bedzie to spencer z cena golda. :(((

  1. Sven Froost

   Sven Froost

   To byla tylko gra wstepna

  2. maciucha

   maciucha

   lol ja zatankowany pod korek do 10.2022 :kaz: 

 3. Ja po konwersji więc u mnie 1 miesiąc = 54.99 cebulcoina.
 4. IMO słabiutka zagrywka - takie obrzydzanie golda, żeby już za te kilka złotych więcej mieć XGU z goldem i setkami gier.
 5. a ja chyba oleję, bo jak pójdzie cena gamepassa do góry to stanie się on dla mnie usługą którą lepiej miewać niż mieć
 6. Tak czy inaczej to jest mega słaba akcja. Podwyżka ceny o kilka dolarów? Zrozumiałbym, ale o 100%? Chociaż znając geniuszy z marketingu MS-u wyjdzie, że to pomyłka, ale mleko już się rozlało. Nie wiem co za durnie tam siedzą.
 7. hmm cebula cierpi, ale przytuliłbym lepsze tytuły do golda
 8. YES!! @lpcl to jak tam mordo?
 9. Jednak nowa generacja uczyniła cuda w CW. Taki ruch aż chce się pisać :fsg: 

  1. Rozi

   Rozi

   Cień dawnego CW. Jakieś randomy xboksowe, przyjeb Listek i Whisker, ciągle o tym samym, jakieś bezbeczne wyzwiska, to jest dramat.

  2. Paolo de Vesir

   Paolo de Vesir

   Nie będę sypał ksywkami, ale widzę potencjał po obu stronach. Patrz, że to dopiero początek generacji, a już jaka jatka. Niebo a ziema względem końcówki poprzedniej generacji (bez zaskoczenia), a jeszcze się rozkręci;

 10. Również będzie grane. Już tylko 6 dni.
 11. Będzie najmocniejsze 7/10 w historii i opus magnum bluberów.
 12. Za to u "wrogów" OLED-ów jak zwykle: "nie mam co prawda OLED-a, ale znam kogoś kto zna kogoś kto ma i od samego patrzenia na wyłączony ekran po miesiącu zrobił mu się taki banding, że matryca wygląda jak flaga USA w czerni i bieli. A wypalenia? Paaaanie, córka oglądała Shreka i teraz każdy dziennikarz ma morde ogra zamiast głowy." AHA, no i ekran do wymiany po 2 latach. M U S O W O Jak to zawsze na forum: dychotomia.
 13. Mocno czaję się na tę mafię. Klimat gangsterki starej daty? Bardzo proszę.
 14. O kurcze, to zostało mi w tym momencie mniej niż rok użytkowania. ;_; yebane oledy, że też dałem się nabrać
 15. Słodki jezusie, ale ty musiałeś mieć kasztana. U mnie też widać lekki banding na planszach testowych, ale w grze jest O B Ł Ę D.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.