Jump to content

Paolo de Vesir

Użytkownicy
 • Content Count

  8469
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Paolo de Vesir last won the day on March 10 2019

Paolo de Vesir had the most liked content!

Community Reputation

2288 Diamentowy Pies

About Paolo de Vesir

 • Rank
  zwykły chłopak z Podlasia

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  ...

Recent Profile Visitors

36715 profile views
 1. To już 15 lat. [*] płakę ;((

 2. Po prostu u konurencji to nie bug, a feature.
 3. W sumie to patrząc na zawartość jestem w stanie to zrozumieć.
 4. Mogą nie mieć na stanie, więc wybierają taką cenę żeby przypadkiem nikt nie kupił do czasu odnowienia zapasów.
 5. Z tych które wymieniłeś i które ograłem: Horizon ZD2, bo graficzka jak życie, HDR topowy i świetna wydajność. Najładniejsza gra w jaką grałem SotC jest OK, ale tylko OK, żaden graficzny orgazm, a w trybie 60 klatek to już mocne PS3
 6. Paolo de Vesir

  Gears Tactics

  W ogóle widać tu wysoki budżet, cieszy też iż gra wyląduje na konsolach (eventually). Eksperymenty robią dobrze markom, ciekaw jestem co 343i zmajstruje z Halo.
 7. Paolo de Vesir

  God of War

  Wlasnie po to by casual nie rozkminal co ma kupić a core wiedział które gry wybrać .
 8. Tylko nocne Tokyo w 4k/60 z doyebanym HDR-em.
 9. Jako laik zapytam o jakiej świeżości mówimy? Spędziłem trochę czasu w Horizon 2 i trójka jawiła mi się jako reskin tejże. W sensie więcej wszystkiego.
 10. Jak ktoś wydaje zabugowaną grę, a ludzie wiedzą o tym, że jest obecnie zabugowana, a mimo wszystko ją kupują to nikt nikogo nie oszukał. Transakcja była dobrowolna. Dziękować trzeba frajerom-betatesterom, że wspierają sprzedaż niedokończonego produktu.
 11. W dobie wszechobecnego dostępu do recenzji, wersji early access oraz forów/discorda może w ogóle być wprowadzonym w błąd przez twócę? Może jak ktoś żyje pod kamieniem to nie wie co kupuje czy jak sobie gra radzi na danej platformie.
 12. Czyli okraść martwego to nie grzech, ok.
 13. Tutaj wchodzi argument wygody. Pamiętam, że sam na premierę kolekcji Crasha latałem za swoją kopią po Gdyni (co było trudne, bo sklepy wyprzedawały się z gry jak szalone) i odpuściłem sobie po tym jak jeden z prywatnych sklepów wydymał mnie sprzedając odłożoną mi kopię jakiemuś typowi. W(pipi)iony wróciłem do domu, odpaliłem PSN i wydałem 169zł na premierę wersji cyfrowej. Czy czuję się wydymany? Nieszczególnie, bo cena za 3 gry była jak najbardziej do przełknięcia, popularność sugerowałą szybki spadek ceny na rynku wtórym (czyli żeby nie stracić zbyt wiele musiałbym grać na wyścigi), a gry bym nawet nie miał komu pożyczyć, bo nie mam się zbytnio z kim wymieniać. Dla Ciebie żyjącego m.in. z obrotu grami to może być niezrozumiałe, ale dla gracza a.d. 2020 już jak najbardziej tak. edyta: nie czuję się wydymany przez wydawcę ustalającego cenę gry, bo przez tamtego typa ze sklepu z centrum już jak najbardziej. Jeśli to czytasz to c,hu,j ci na kur,wę złamasie.
 14. Kto się piratem urodził, ucziwym nie zdechnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.