Skocz do zawartości

Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Smite_Feature_02-500x164.jpg

 

 

Postanowiłem załozyc ten temat, poniewaz zarowno DOTA jak i LoL maja swoje wlasne, a ta gra bardzo szybko zyskuje na popularnosci i zdobyła równiez moje serce. Bardzo mozliwe ze ktos na forum poza mna w to troche gra i mozna by złożyc jakas druzynke zeby czasem kogos pobić.

 

Jak ktos nie wie jest to moba, w troche innym stylu bo widok third person, kierujemy swoja postacia jak w MMO/innej grze. Kazda postac ma unikalny pasywny skill oraz 4 aktywne w tym jeden "Ultimate" czyli super bomba :obama:

 

Tryby Gry

 

Gra rózni sie tym od innych moba ze ma duzo roznych trybów gry, jest Joust 3v3 gdzie mamy mniejsza mape z wieżami i zadaniem jest pokonanie boss przeciwnej druzyny aby wygrac. Conquest to to samo tylko znacznie wieksza mapa i gramy 5v5. Oprocz tego jest Assault gdzie kazdy ma przypisanego losowego bohatera, tryb Siege w ktory jescze nie grałem.

Moj ulubiony tryb to jednak Arena. Tutaj tez jest 5v5 ale jest to głównie klepanka, bez zbednych objectivów (jedyny objective to przeprowadzic swoje creepy do portalu wroga, dzieki czemu ubywaja im punkty, ktora druzyna pierwsze zejdzie do 0 punktów przegrywa.

 

1522703_1484142288464925_1365893147_o.jp

 

Plusem tych trybów sa różne mapy wiec np w przeciwienstwie do Doty jest to jakies urozmaicenie. Duzym plusem sa tez czasy gry. Na srednia gre Doty musialem przeznaczyc okolo 50-60 minut czasu bez zadnych przerw co z wiekiem stawalo sie coraz trudniejsze. W Smite tryby 3v3 i Arena 5v5 trwaja maksymalnie do 15 minut co sprawia ze mozna bez problemu wskoczyc i obic kilka ryjów przed praca :cool:

 

Bohaterowie

 

rDsK8Qs.png

 

Bohaterami sa Bogowie z mitologii Greckiej, Rzymskiej i innych. Mozna spotkać Zeusa, Poseidona, Thanatosa ale jest tez Bóg wina, który ciagle chodzi nawalony i beka na przeciwników :cool:

Wszystkich bohaterów obecnie jest 70 i co patch sa dodawani nowi. Balans jest fajnie zachowany i każda postac jest "viable" i mozna nia cos ugrac co mi sie bardzo podoba. Na start jest 5 darmowych bohaterów + 5 bohaterów w rotacji. Mozna równiez za grosze nabyc wszystkich bohaterów za pomoca allegro lub ebaya (koszt około 20-30zł za WSZYSTKICH obecnych 70 bohaterów + kazdego wydanego w przyszlosci,na stałe i na zawsze).

 

Żeby grac gry rankingowe trzeba wbic max poziom playera, czyli 30 oraz miec chociaz 10-20 wymasterowanych (5-10 gier zaleznie od tego czy win czy lose) bogów, dlatego jest to fajne rozwiazanie bo nie ma brazylijskich Januszy, którzy psuja komus rozgrywke :)

 

Grafika nie jest najwyzszych lotów, ale gra smiga w 60 fpsach bardzo płynie, wszystko jest przejrzyste i KAŻDY skill w grze to skillshot, czyli zadnego auto targetowania, zadnego locka. To własnie w tej grze mi sie  najbardziej podoba, mozesz sobie miec najwiecej golda i kasy w zespole pod koniec meczu, ale jak nie umiesz wycelowac w przeciwnika i trafic to dobry gracz Cie zmiecie nawet jak jego team jest w tyle z grą. Jak grałes w Counter Strike to bedziesz tu mistrzem. Wszystko sie rusza i trzeba trafiac myszką, albo giniesz ze swojej własnej winy.

 

 

Ogólnie gierka jest Free2Play, nie ma zadnego Pay2Win, nic nie jest zablokowane poza bohaterami, mozna grac ile sie chce i robic co sie chce. Jezeli komus sie spodoba to spokojnie za 20-30zł moze wykupic cały content w grze i miec swiety spokój.

 

W skrócie gra jest (pipi)a za(pipi)ista jak ja (pipi)e, polecam wszystkim chociazby sprobowac, naprawde warto, a jakby sie zebrała jakas forumkowa ekipka zeby mnie wspomóc na arenie albo 3v3 to by było jeszcze lepiej.

Jeżeli sa jacys chetni na wspolne granie to moj IGN w grze to Velsu. Chetnie pomoge, wyjasnie kilka rzeczy (sam wciaz jestem poczatkujacy bo ogralem narazie moze z 30 z 70 postaci).

 

p.s. Przy zakładaniu konta Smite fajnie jakbyscie podali moj nick (Velsu) przy Referralu, wtedy za wspolne granie dostajemy bonusy, boostery, wiecej waluty w grze do wydania na skiny i ubranka :cool::lapka:

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

http://www.gameitems.com/get-your-smite-2nd-anniversary-giveaway-and-raffle-1055.html

 

we celebrate the 2nd birthday for Smite with this free giveaway for all the platforms PC, PS4 and Xbox !!! the Bellona codes with Golden Bellona + BattleMaiden skin!!

The Bellona codes include:
• The goddess Bellona (worth 200 gems)
• The Battle Maiden skin (worth 100 gems)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...