Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Łooooooo jak mi się podoba ten sezon. 3 ep mocno dał do pieca. Czekam na jeszcze. Z 2 strony co się W TYM SERIALU ODJANIEPAWLA TO :banderas: :obama: 

gadające zombie jedzące ciastka, po których bardziej przypominają ludzi. Pierwsze wybory po apokalipsie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@Krystyna JJanda @Mani
I pyk, cancel

 

https://www.facebook.com/GrupaHatak/photos/a.238721276157848/2391244347572186/?type=3&theater

 

Po obecnym sezonie jakoś mi nie szkoda, no i Netflix pichci tam jakiś prequel czy spin-off. Także samo uniwersum na razie nie ginie

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem ostatnio wszystkie 5 sezonów i niby przez większość czasu bawiłem się dobrze, ale sporo razy się po prostu wkurzałem na ten kicz jaki odstawiali. Pierwsze trzy sezony jeszcze jakoś dawały radę, ale następne to już mocne rozczarowanie. Czwartego to równie dobrze mogłoby nie być, bo oprócz nowego motywu w S5 nie wnosi nic. Szczególnie bolą trochę dziwne powroty czy wątki bez jakiegokolwiek wyjaśnienia przez co człowiek zaczyna mocno wątpić w serial. Jak już wspominano w temacie, bezkonkurencyjne najlepszą postacią jest Doc i to głównie za nim będę tęsknił.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Po 5 odcinkach to jest nudne jak flaki z olejem. Praca kamery i kadry nie wieją niskim budżetem ale wszystko poza tym zawodzi. Z początku fajnie, że fabuła podzielona jest na zatytułowane rozdziały i się to sprytnie zazębia ale towarzyszy wrażenie, że wszystko już było. Samo tempo również słabe - Z Nation przyzwyczaiło do czegoś odwrotnego a tutaj takie Walking Dead się szykuje? Nuda. No i umarlaki - jest ich jak na lekarstwo. Zawiodłem się na umiejscowieniu akcji w czasie - spodziewałem się momentu wybuchu epidemii a tu mamy 6 tygodni po. Aktorzy fajnie dobrani i nie czepiam się. Co tak słabo?

Odnośnik do komentarza

Później będzie więcej zomboli, ale jakość się nie poprawia zbytnio. No zawiodłem się ogólnie tą serią. Takie typowe 5/10 do kotleta. Dobrze przynajmniej, że epy krótkie(niektóre trwają nawet 20min) i nie ma dłużyzn. Najlepszy odcinek to oczywiście jak

ten gruby uciekał przed zombolem przez cały epizod. No klimacik i napięcie było, nie powiem.

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy odcinek tego Black Summer i na razie nie mam pojęcia, w którym miejscu to niby spin-off Z Nation :dunno:

Spodziewałem się, że będzie to miało związek z black rain z ZN - może jakieś nowe postacie, miejscówki, te sprawy. No a tu klimat poważny, nieco wręcz przyciężki, żadnego odjechanego humoru. Nie wiem czy chce mi się to oglądać, bo pewnie wszystko już gdzieś było w tej formule, jak zresztą Wujek wyżej pisze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...