Skocz do zawartości

Pobrania appki - pomóżcie chopowi


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Siema forumku,

Kumpel pracuje w firmie IT, która robi appki. Na jedną z nich dostali dofinansowanie od UE. Ciągle rozwijają swój produkt, ale żeby UE nie zabrało im kasy muszą spełniać wskaźniki pobrań. Do wyrobienia normy brakuje im jeszcze 23. Pomożecie chopakowi i pobierzecie appkę?

 

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.codeventure.zamowtaxi

 

Po pobraniu możecie ją od razu usunąć. Wielkie dzięki forumku!

 

Odnośnik do komentarza

Bluber pisz mi tu ale szczerze - te falafele mają takie wartości odżywcze jak normalny kurczak, jest białeczko i nie urosną mi cyce po tym jak po sojowych wynalazkach? Aż mi ślina pociekła.

 

@Szaden - nie ogarnąłem, że cię nie ma. Już pobieram na swoim i żony telefonie. :lapka:

 

Nie da rady pobrać

 

Bład podczas przetwarzania zakupu [DF-BPA-30]

 

Pierwszy raz widzę.

Edytowane przez 2razyjot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziabnę bo nie może być tak, że czegoś nie próbowałem.
Ale wygląda pysznie. :)

 

Co w ogóle polecasz z wege menu - tylko wybierz mi coś z białeczkiem bo wiesz, odchudzanie i zdrowy tryb życia. <pojeb mode ON>

 

@ Bluber - spróbuj tą apkę pobrać i daj znać czy tylko u mnie się nie da jak to czytasz i masz androida.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Siema forumku,

 

Kumpel pracuje w firmie IT, która robi appki. Na jedną z nich dostali dofinansowanie od UE. Ciągle rozwijają swój produkt, ale żeby UE nie zabrało im kasy muszą spełniać wskaźniki pobrań. Do wyrobienia normy brakuje im jeszcze 23. Pomożecie chopakowi i pobierzecie appkę?

 

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.codeventure.zamowtaxi

 

Po pobraniu możecie ją od razu usunąć. Wielkie dzięki forumku!

 

 

 

Zgłaszam do odpowiedniego ministerstwa te fałszywe pobrania, nie zgadzam się na późniejsze oddawanie do budżetu UE pieniędzy, które pobrały sprytne Janusze.

 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...