Skocz do zawartości

Tokyo Mirage Sessions #FE


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy, Bravely Second w normalnym wydaniu śmigał przed premierą za jakieś 1500/160zł ale niestety te bardziej niszowe nowe IP jak Legend of Legacy to jakaś masakra jest jeśli chodzi o ceny (najgorsze jest to że rzadko obniżają im cenę). Ciekawe czy na E3 zapowiedzą jakąś marną limitke czy kompletnie oleją sprawę....

Odnośnik do komentarza

To zależy, Bravely Second w normalnym wydaniu śmigał przed premierą za jakieś 1500/160zł ale niestety te bardziej niszowe nowe IP jak Legend of Legacy to jakaś masakra jest jeśli chodzi o ceny (najgorsze jest to że rzadko obniżają im cenę). Ciekawe czy na E3 zapowiedzą jakąś marną limitke czy kompletnie oleją sprawę....

To akurat nie dziwi, bo te gry nie mają w Polsce oficjalnego dystrybutora jak się nie mylę i dlatego swoje cenowo potrafią kosztować...

 

 

Na menago preorder za 185 zł.

Ja tam poczekam, ze składaniem pre-order'a, do czasu aż nie pojawi się limitka (o ile się pojawi),..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W Stanach kolekcjonerkę wyceniono na 80$ co najpewniej wyjdzie w Eurolandii 80 Eurosków czyli dobre 320zł. Jak dla mnie troszeczkę za dużo jak na takową limitkę ale jeżeli w naszym Polandzie KiG lub inne stronki zaskoczą mnie cenowo to z chęcią sobie ją zamówię :-] 

Odnośnik do komentarza

Trochę drogo sobie w tych Stanach biorą za tą kolekcjonerkę. Ciekawe czy u nas też dowalą taką cenę, czy jednak się trochę opamiętają szczególnie że cenowo wyjdzie że będzie to jedna z droższych kolekcjonerek na Wii U, a jakiejś szokującej zawartości nie ma by uzasadnić tak wysoką cenę.

A po za tym oby z dostępnością nie było takiej kichy jak z tym nieszczęsnym FE...

Odnośnik do komentarza

W najlepszym przypadku obstawiam 250zł za limitkę ale szczerze mówiąc nie ma tam nic wartego zakupu. Żeby zamiast tych pedalskich chibi naklejek dali konkretnego steelbooka to nie. Na razie wstrzymuje się przed zakupem (ew. będę luczył na najtańszą podstawkę), gdyż i tak mam masę pozycji na Wii U do przejścia bo na razie wszystko leży ładnie na półce i się ze mnie śmieje....

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

U mnie jest podobnie z tymi grami też się ze mnie śmieją...

 

Odnośnie samego Tokyo Mirage Sessions, to ja się zastanawiam, czy brać limitkę czy też sobie w tym przypadku odpuścić, i kupić standardową wersje. A z Japonii sobie nie sprowadzić konkretnego artbook'a, który w sumie jest od jakiegoś czasu w pre-orderach...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No szału nie ma, ale przy ograniczonym nakładzie tej gry akurat było to do przewidzenia. Trzeba pamiętać, że nawet za Devil's Third trzeba słono płacić poza wyjątkiem w postaci promocji na KiG http://konsoleigry.pl/r?k=882c48db&idp=3785 Cóż, ważne, że i tak taniej, a niżeli w Ultimie :P Może w przyszłości chociaż zwykła wersja nieco potanieje. 

Odnośnik do komentarza

No to tak naprawdę ogarniesz się bez problemu. TMS to tak naprawdę taka Persona 4 z motywem przewodnim w muzycznym showbusinessie (za to odpowiada największy Japoński gigant muzyczny czyli Avex Mode) z małymi elementami z serii Fire Emblem.

 

ja na limitkę zlewam, kupuje najpewniej zwykłą edycje ale na pewno nie w premierze.

Odnośnik do komentarza

NoA jakby mogło to w ogóle wydawało by tylko gry z Mario i Pokemonami w tytule, resztę z chęcią by o.srali i aż się dziwie że TMS wychodzi w Stanach bez najmniejszych problemów i to w pudełku. 

 

Gra może i u nich wychodzi bez problemu, ale kosztem absurdalnej cenzury. A my dzięki działaniom NoA też jesteśmy pokrzywdzeni do tego stopnia że sam się zastanawiam czy grę brać na premierę. Pewnie znając siebie to decyzję podejmę w ostatniej chwili:)...

Odnośnik do komentarza

Szczerze to ta cenzura mi zwisa jak kilo kitu u sufitu. Obecnie mam tyle pozycji do ogrania (a U4 wciągnął bez reszty) że nie zamierzam brać tytułu jakkolwiek na premierę (po co sobie chcicę na jRPGa marnować gdy 30 września wychodzi FFXV). Moim zdaniem trochę powinni ujednolicić wydawanie gier na Zachodzie. Dalej mamy w Big N państwo w państwie gdzie gra wychodząc w US nie ma najmniejszej pewności że wyjdzie w Europie jeżeli nie mówimy o tytule od first/second-party developera i vice versa. 

 

Ktoś w ogóle się rzucił na limitkę? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.