Skocz do zawartości

Gry z francuskim dub. i PL napisami


TyskiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! 

 

Kurcze, dawno się nie logowałem  :sorcerer:

 

Ale to dlatego, że przez długi czas nie grałem - brak czasu, potem awaria konsoli, na szczęście już naprawiona. I tak się zacząłem zastanawiać, ponieważ od pewnego czasu uczę się jęz. francuskiego i pomyślałem, że fajnie byłoby grać w coś, gdzie można ustawić język francuski jako dubbing i napisy po polsku bądź odwrotnie. 

 

Czy kojarzy ktoś z Was jakiekolwiek gry, które dają taką możliwość? Albo ewentualnie gra z francuskim dubbem, angielskimi napisami, która jest dostępna na polskim rynku? 

 

Niestety, z tego, co mam na półce to nie za bardzo coś pasuje. Większość gier wydanych w Polsce łączy się z wersjami np. czeskimi, słowackimi, rosyjskimi... Uncharted w Polsce jak sprawdziłem ("Among Thieves") to dubbing ma angielski, hiszpański, portugalski, rosyjski i polski... 

 

Wiem, że znalezienie gry z francuskim dubbem i PL napisami będzie graniczyło z cudem. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli takie coś faktycznie u Ciebie występuje, to zapewne dlatego, że na twojej płycie jest wgrana wersja francuska i polska i system po prostu z automata na płycie wybiera wersję polską. Inaczej takie coś raczej nie mogłoby działać, bo jak? 

Ale na wszelki wypadek sprawdziłem twoją teorię w przypadku Uncharted 2 - ustawiłem system na francuski i uruchomiłem grę. Opcje językowe jakie były, takie są. Ale może jakbym zmienił np. na hiszpański, to z automatu wybrałoby mi wersję hiszpańską, bo ten język akurat jest na moim nośniku z grą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...