Skocz do zawartości

Blade & Soul


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

W CDA Elite Dangerous dostał chyba 8+ Nie żebym miał coś do tego, bo Elite ubóstwiam, ale bardziej tam chyba jarali się zabawą z oculus riftem niż samą grą, gdzie napisali coś tam na jednej stronie. Nawet ja wiem że to nie gra dla każdego i jeden da jej 10, inny 4, a jeszcze inny nie będzie wiedział co, bo jednocześnie ją lubi i nienawidzi. Poza tym sugerowali że to MMO xd

Na ile stron w ogóle ta recenzja B&S ? xd

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

I tak pewnie w to długo nie będę grał bo już praktycznie end game i nudno jest. Ale to byłą jedyna okaja na ten strój :) Ale po południu dowalili ta konserwacje, potem patch a potem wylaczyli jeszcze chyba na 2 godzinki serwery i wez tu sie zdąż zalogować ;p

 

A apropo nudów. Niby sa te wojny grup ale to sie sprowadza do tego, że jak są daily questy to każda grupa idzie na inny kanał żeby sobie nie przeszkadzac i tyle. Arena nawet fajna, ale ile można? Jakieś nowe tryby by dali jak w wowie. No i prawie nikt nie chodzi po świecie w strojach pvp oprócz jakichś koksów konkretnych. Z grupą można na tego wyrma wyskoczyć i co dalej...? W ogóle świat trochę mały jest. Ta gra ma kilka lat, a wydaje się jakby to jakaś beta była. Teraz dodają max lvl 50. Dorobią gry za pół roku i znowu wrzucą kawałek.

Odnośnik do komentarza

No EU i NA to wersja surowa obecnie z przed 6 lat. Korea z contentem jest sto lat przed nami ale maja powoli to dawac.

 

Ja w ta gre gram glownie dla areny i na pytanie "ile mozna?", powiem ze pewnie arene bede meczyl tyle co w WoWie swego czasu czyli w cholere duzo xd. Ja zanim dojde do end game to z miesiac minie wiec grania mam duzo bo pomalutku idzie :)

Odnośnik do komentarza

Ja myślę że jutro, najpóźniej pojutrze wbije max lvl i potem się zobaczy co dalej.
Strasznie mnie wkurza że jest dzienny limit na wystawianie aukcji, chyba max 10 rzeczy, przez co jestem biedakiem z 3g, którego szkoda mi wydawać a znalazłem fajny sposób na zarobek, więc jakby był większy limit to byłbym bogaty f(pipi).
A to wszystko przez te boty...

 

 

EDIT:

A jednak jeszcze dzisiaj. Brakuje mi jakieś 25% do max lvla.

Przed chwilą miałem zayebistego runa w dungeonie z Infernal Lordem. Robiłem trofika z +5dmg i trafiłem na jakichś łepków 36-38lvl. Szło dosyć wolno, jak to z niskimi lvlami, ale za to z bossa poleciał Outfit i "brwi" :D Wiadomo że na tym lvlu ludzie nie mają dużo kasy, efekt?

 

 

2ur6ref.jpg

 

 

Pewnie jakbym trafił na jakichś wymiataczy z 45lvlem to bym się targował o grube "goldy". 

 

No nic, trzeba farmić dalej, ciekawe kiedy mi się znudzi.

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...