Skocz do zawartości

Tesseract


Dr.Czekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham ich juz parę lat. Jak Tesseract to tylko "One" z Danem Tompkinsem. Altered State niby też było spoko, ale nowy wokalista już tak nie robił. Co cieszy to powrót Daniela i nowa płytka z jego udziałem, ale nie ogarniałem jej jeszcze.

 

Eden najlepszy:

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Meshuggah nie znać to trzeba by było się zamknąć na amen w schronie gdzieś kilkanaście lat temu.

 

Takiego typa, jakiego oni od świateł mają to inne kapele mogą im tylko pozazdrościć po prostu mistrz. Ich koncerty to rozpie.rdol.

Dzięki XM obczaje potem reszte.

 

Generalnie pierwszy album Tessów to sztos, na późniejszych panuje większy spokój, ale jakoś wszystkie mnie do siebie przekonały.

Odnośnik do komentarza

Czeko, obczaj sobie jeszcze Betraying The Martyrs

https://www.youtube.com/watch?v=lfA6G-FqrXc



Ogólnie chyba nie ma stricte djentowego tematu na forumq, można byłoby ten poświecic na ten gatunek, i tak o tym zespole nikt więcej nie będzie pisał bo mało kto go zna.

No i Periphery też trzeba mocno szanowac, pierwsza płytka to (pipi).aniec jakich mało. Dopiero teraz sie ogarnąłem że dwie nowe płytki od nich na mnie czekają, pora nadrobić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Masorz wrzuciłem tutaj bo jednak Tesseract przy takim Meshuggah czy reszcie prog metalowych kumpli, patrząc na wszystkie płyty gra zdecydowanie łagodniej. Tego np poniżej nie nazwiesz łojeniem, ale mi się akurat podoba bo lubię czasem czilałt przed snem :D

 

W sumie to nie wiem, jak tu nie pasuje to niech ktoś przeniesie. Ciężko czasem niektóre kapele zaszufladkować. Może rzeczywiście lepiej byłoby zmienić nazwę tematu po prostu na Djent/progressive metal i wklejać linki. Tak jak jest temat o metalcore.

 

XM Ich ostatnie dwie Alpha i Omega jakoś mi nie weszły w pamięć chyba muszę im dać jeszcze jedną szansę. Jedynka i dwójka owszem szanować trzeba. 

 

No i oczywiście jeszcze Animalsy

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...