Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze biurka


dr SKILL

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Planuję zakup nowego biurka oraz nowej obudowy do komputera(http://www.morele.net/obudowa-nzxt-h440-midi-tower-czarny-ca-h442c-m8-791000/) Sprawdzałem mnóstwo stron i żadne biurko nie spełnia moich wymagań... Biurko musi być przede wszystkim takie by moja przyszła obudowa mieściła się oraz by okno było widoczne. Szerokość biurka nie może przekraczać 130cm - fajnie by było gdyby były jakieś dodatkowe półki bądź też inne szufladki ;)

 

PS. Jeżeli był taki temat(szukałem) to przepraszam.

Edytowane przez dr SKILL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Maniek... zlituj się. To nie to forum. 

 

Pawle, nie rozumiem? Cytując opis działu "Macie problem który nie pasuje do pozostałych działów? Potrzebujecie pomocy nie związanej z kĄsolami i gierkami? Jeśli tak, to trafiliście w dobre miejsce." Wydaje mi się, że temat założyłem w dobrym miejscu.

 

 

Polecam biurka niebieskie.

 

Daruj sobie takie komentarze bo są one zarówno zbędne i są nie na temat.

 

 

Najlepiej pojeździć po okolicy, po sklepach meblowych i na miejscu obczaić. A nie przez internet meble zamawiać. Masz Ty litość dla kuriera?

 

Gdybym miał czas to bym nie zakładał takiego tematu a, że nie mam czasu to znalazłem się tutaj. Litość dla kuriera? Co mnie on obchodzi? W końcu to jego praca...

 

Widzę, że ludzie tutaj są bardzo pomocni... Proszę Moderatora o zamknięcie tematu ponieważ ludzie nie są tutaj pomocni a tyko naśmiewają się.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...