Skocz do zawartości

Gamescom 2016 - wybiera się ktoś ?


Rekomendowane odpowiedzi

Gamescom zbliża się wielkimi krokami, a ja po raz trzeci z rzędu wybieram się na tą imprezę by....kupić piwo między halami :P

 

Wybiera się ktoś z Was? Jaki plan podróży, gdzie śpicie? 

 

U nas (bo lecę ze znajomymi) jak rok temu. Wylot 17.08 z Katowic do Dortmundu o 6:10. Potem pociągiem do Kolonii + kawałek pieszo. Hotel ciągle załatwiamy, bo nocleg w okresie targów to koszmar....rok temu targi były w Kolonii, lataliśmy do i z Dortmundu a spaliśmy w Leverkusen :P Wracamy samolotem w piątek o 17:45. 

 

Jedziemy na dzień dla prasy i biznesu oraz dwa dni otwarte. Dzień zamknięty (przynajmniej w teorii, bo mniej więcej w połowie dnia część ludzi została rok temu wpuszczona) to spore wybawienie i każdemu mającemu możliwość pojechać na taki dzień - polecam (jakby ktoś chciał, to mogę załatwić przepustkę :P). Znacznie mniejsze kolejki, nie trzeba stać z całą dzieciarnią, można pogadać z ciekawymi ludźmi i generalnie jest luzik. Do tego w strefie biznesowej dobrze karmią (i względnie niezłe ceny) a w centrum prasowym kompy z świetnym netem, więc nawet duże materiały można szybko wysłać ;)

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

 

Wybiera się ktoś z Was?

 

Kermit i Lucki. Start na parkingu magnolii we wro. Jest jedno wolne miejsce.

 

 

Lece samolotem :-P w 2014 jechałem samochodem i choć super to wspominam i podmiejskie drive bary, to jednak zmęczony byłem jak cholera. 12h w pracy, 1h w domu by się spakować i z kolegą w auto i jazda. Nie umiałem zasnąć, w Kolonii byliśmy coś ok. 10 (wyjechaliśmy o 23) i prosto na parking dla prasy (Gabe Newell sobie na światłach przechodził). No i potem to już targi i oglądanie. Po całym dniu jeszcze był browar i następnego dnia wstawanie było kłopotliwe :D

 

 

 

to takie igrzyska przegrywów jak IEMy i te inne?

 

Na szczęście nie (ale turnieje jakieś są), choć są inne dziwne akcje. Razer rzucał jakieś drobne rzeczy ze sceny i nas prawie niemiecka młodzież zdemolowała walcząc o te cuda

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

 

Wybiera się ktoś z Was?

 

Kermit i Lucki. Start na parkingu magnolii we wro. Jest jedno wolne miejsce.

 

a wybieramy się :D wycieczka z Wrocławia do Kolonii, potem pewnie Berlin i forumkowy zlot na Mazurach w trakcie jednej wyprawy

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

 

 

Wybiera się ktoś z Was?

 

Kermit i Lucki. Start na parkingu magnolii we wro. Jest jedno wolne miejsce.

 

a wybieramy się :D wycieczka z Wrocławia do Kolonii, potem pewnie Berlin i forumkowy zlot na Mazurach w trakcie jednej wyprawy

 

 

Bedziecie siedziec 1,5 tygodnia w Berlinie? Po co? ;/

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wybiera się ktoś z Was?

 

Kermit i Lucki. Start na parkingu magnolii we wro. Jest jedno wolne miejsce.

 

a wybieramy się :D wycieczka z Wrocławia do Kolonii, potem pewnie Berlin i forumkowy zlot na Mazurach w trakcie jednej wyprawy

 

 

Bedziecie siedziec 1,5 tygodnia w Berlinie? Po co? ;/

 

Bo mogą :V

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jak ktoś ma prasówkę to rozumiem, ale dla normalnej osoby to jak jechać to tylko dla samego bycia na wielkiej imprezie, bo stać po kilka godzin w kolejkach aby zagrać w jakąś grę to mi się w ogóle nie widzi. 

Odnośnik do komentarza

jechać kilkaset km po to aby obcierać się o innych spasionych nerdów ?   Stać w kolejkach po to aby zobaczyć demo?   Nie dziękuję cenie swój wolny czas i nie mam zamiaru go marnować. W tym czasie można by przejść jakąś grę :D

 

Jak jedziesz na dzień prasowy\biznesowy z przepustką to nie jest wcale tak źle :) Wiele rzeczy można ograć w strefie biznesowej, gdzie wystarczy dobrze zagadać. Na otwartych halach w taki czwartek też mam pierwszeństwo i możesz wejść przed stadem, ewentualnie dobrze zagadasz z obsługą i jest spoko :)

 

Z normalnym biletem to faktycznie może byc trudno, ale na np. prasówce (którą załatwić relatywnie łatwo) czy bilecie biznesowym można całkiem sporo zobaczyć i ograć.

 

My też jedziemy na środa-piątek, bo na weekend nie ma sensu zostawać.

Odnośnik do komentarza

 

jechać kilkaset km po to aby obcierać się o innych spasionych nerdów ?   Stać w kolejkach po to aby zobaczyć demo?   Nie dziękuję cenie swój wolny czas i nie mam zamiaru go marnować. W tym czasie można by przejść jakąś grę :D

A może o cosplayerki jadą się poocierać.

Jessica_Nigri.jpg

 

zboczeńcy ! Żal mi tych dziewczyn . Banda spasionych samców co cycka nigdy nie widziała innego niż mamusi :D

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Pamiętam jak oglądałem jakiś filmik gdzie na pga czy iem typek łaził i pytał cosplayerki jak się zachowują ludzie, a one mówiły, że łapią za dupe i je obmacują. xd Prawiczki yebane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.