Skocz do zawartości

Absolver


estel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

zakładam temat, bo jest trailerek. Zapowiada się super ciekawie. Więcej info na E3.

 

 

Kilka informacji:
 


You’ll need the help of others like you to stand in a chance in the trials you’ll have to face: from ritual combat arenas in which you are ranked in duels and team-based challenges, to the Essence mines of Adal, where only death awaits those who venture alone, your focus and skills will be put to the test! 

Our gameplay system is based on choosing one of four stances, defined by your orientation towards your enemy, and it allows intense real-time melee combat with endless fluid combos.

On your travels, you learn different martial art schools, each with specific tactical moves and unique attacks. Choose your combat style, pick your weapon, and edit your attack set in the Combat Deck to create your unique fighting style. During combat, Tension shards refill progressively, allowing you to unleash powers to get a tactical edge in the fight.

Zrodlo

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

IGN

 

Essentially, it's a Souls-inspired Action-RPG focused on highly technical martial arts fighting — parrying, feint attacks and all — that allows you to build custom attack combos and execute them against enemy and player alike

 

 

This third-person melee combat game is a furious mix of Jedi Knight’sapproach to stances and duelling mixed with the combo customisation of the cult PS2 fighting game, God Hand. With precise, satisfying melee combat that offers loads of opportunities for player expression, I think it’s got the potential to become one of the next big indie hits.

 

http://www.pcgamer.com/absolver-hands-on-a-jedi-knight-infused-3d-brawler-is-e3s-surprise-hit/

 

Pierwsze wrazenia bardzo pozytywne.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

ja sie powaznie zastanawiam nad kupnem, napisz jakie dostrzegles plusy i minusy w alfie

 

Minusy:

- Drobne glicze graficzne, ale to byłą alfa, potem były jeszcze 3 zamknięte bety.

- W grze nie będzie innych przeciwników niż ludzcy, no ale to gra tylko karate, żadnych demonów itp. Nie wiem czy to do końca minus ale każdy ma swoje fiku miku.

- Szczątkowa fabuła, jest jej bardzo mało kilka scenek na bossach itp.

-/+ Klimat gry, jeden łyknie drugi będzie pisał. Co za goowno.

- Nie wiadomo jak duża jest gra.

 

Plusy:

- System walki jest ciekawy, mamy na początek trzy style walki które rozbudowujemy o ciosy których uczymy się w trakcie gry. Mamy bloki, uniki, szeroki wachlarz ciosów szybkich i mocnych + specjalne moce aktywowane za pomocą punktów skupienia ładujących się podczas walki. Ogólnie sporo tego jest.

 

- Ekwipunek, mamy maski, rękawice, pancerze, spodnie, podzielone na lekkie, średnie, ciężkie zbroje, które dają nam poziom wagi jak w nioh, Ciężkie pancerze duża ochrona, ale mniejsza mobilność itd.

 

- Gra to nie tylko arenowe multi 1v1 / 3v3 ale normalny świat który zwiedzamy, z walkami z bossami itp.

- Można grać offline.

- Można grać w co opie.

- Jeśli tytuł odniesie jakiś tam sukces ma być wspierana dodatkową zawartością.

- Cena 125 zł a nie 250 +.

Edytowane przez Xantu
Odnośnik do komentarza

juz stwierdzilem ze kupuje ta gre dla napierdalania ludzi z drunken fist xD

ogolnie spoko sie zapowiada, taki nowe podejscie do bijatykowego pvp, cos jak open world for honor z wieksza customizacja, mi sie osobiscie for honor nawet podobal, ale wieczne loadingi i szukanie meczy wali na psyche, a tutaj dzieki open world ten problem zostaje wyeliminowany co jest duzym plusem, aczkolwiek jedyne co mnie martwi to to ze po paru tygodniach juz bedzie wiadomo ktore ruchy/bronie sa OP ze wzgledu na hitboxy/ilosc klatek animacji i polowa ludzi bedzie reprezentowac styl kapusty, ale no moge sie mylic

Odnośnik do komentarza

juz stwierdzilem ze kupuje ta gre dla napierdalania ludzi z drunken fist xD

 

ogolnie spoko sie zapowiada, taki nowe podejscie do bijatykowego pvp, cos jak open world for honor z wieksza customizacja, mi sie osobiscie for honor nawet podobal, ale wieczne loadingi i szukanie meczy wali na psyche, a tutaj dzieki open world ten problem zostaje wyeliminowany co jest duzym plusem, aczkolwiek jedyne co mnie martwi to to ze po paru tygodniach juz bedzie wiadomo ktore ruchy/bronie sa OP ze wzgledu na hitboxy/ilosc klatek animacji i polowa ludzi bedzie reprezentowac styl kapusty, ale no moge sie mylic

Jeszcze nie było gry gdzie nie było problemów z balansem. Wiadomo że będą, przynajmniej nikt mnie nie zrzuci z krawędzi XD jak w fh.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...