Skocz do zawartości

Lawbreakers


UberAdi

Rekomendowane odpowiedzi

Cliff Blesziński robi coś takiego:

Shooter z elementami MOBY chociaż Cliff zarzekał się, że będzie to arena shooter. Nie jestem fanem tego typu shooterów w których mamy system papier, kamień, nożyce a postacie mają skille i ulty bo to zupełne odejście od tradycji gatunku w którym wygrywał lepszy a nie ten który miał kontrę na określoną postać.

Z tego co widziałem, nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

Dostałem dziś klucz na dostęp do alpha eventu jednak potrwa on tylko kilka godzin w piątek i sobotę. W sobotę pogram ze streamem to może coś ciekawego nagram i napiszę jakieś wrażenia.

 

20 minut gameplayu od IGN:

Odnośnik do komentarza

Zagrałem niecałe 4 mecze w czasie tego alpha eventu, spróbowałem każdej postaci i wyrobiłem sobie zdanie.

CliffyB od pierwszych zapowiedzi głośno mówił o powrocie do korzeni "hardkorowych arena shooterów" które tak kochał. Niezły troll.  To dokładnie ten sam gatunek co Overwatch w trochę mniej bajkowym klimacie i z he he cool przekleństwami. Czyli dostajemy kolejnego shootera z elementami MOBY będącego do oporu noob friendly. Tempo rozgrywki jest również porównywalne do gry Blizza, w moim odczuciu miejscami można zasnąć. Szczególnie Titanem który pełni rolę tanka, gra nim to męka dopóki nie odpalimy ulta z którym zadajemy takie obrażenia, że wszystko pada w moment. Dla mnie osobiście taki brak "płynności" w poruszaniu i różne tempo przemieszczania się poszczególnych postaci to mechanika która do shooterów zupełnie nie pasuje i psuje dynamikę gry.

Nie ma weapon pickupów, każda postać ma swoja bron i zestaw skilli. Nie ma health pickupów, leczymy się stojąc w określonym miejscu w bazie.

 

Dla mnie ten gatunek to komedia, w dodatku bardzo nudna. Brak pickupów na mapach o które trzeba walczyć, wolne tempo rozgrywki, noskillowe skille (heh) i mechanika papier-kamień-nożyce z gier MOBA sprawiają, że w ankiecie po evencie odznaczyłem punkt w którym deklaruje chęć dalszego uczestnictwa w alpha testach. Nie o takie shootery nic nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pograłem godzinkę, co pozwoliło mi rozegrać jakieś 4 mecze. Nadal nie rozumiem co tylu ludzi widzi w moba fps-ach, jak zresztą i w samych mobach. :P Gra się w to nijako, a skillowości też tutaj nie zauważam. No, może tylko trzeba coś ogarniać grając tą babką która ma miecz i linkę do przyciągania się. Akrobacje, jakie potrafią wyczyniać nią niektórzy gracze budzą szacun.  :hi: 

Może faktycznie jest to aż nazbyt podobne do Overwatcha, wyłączając oczywiście mniej bajkową stylistykę, ale nie wiem, nie grałem. 

Werdykt: meh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...