Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jak są karty stylu to w dopie z kartami bo można z byle ogórka zrobić sprintera z dobrym strzałem a secundo równie dobrze można f17 kupić w lutym gdzie skład złożysz za 50 k na ktory teraz wydasz 500 k więc żadna przewaga szczególnie że mówię o wersji na ps4 gdzie raczej nic się teraz nie dzieje. Mnie boli ten tryb wyzwań budowania składu bo to już serio przestaje przypominać grę sportowa tylko handel kartami pokemon z lat 2000-2001(może pamiętacie ten szał na karty na przerwach w szkole :)).

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

acha, to co Ci da posiadanie FIFY 1 dzien przed premiera Nero ? Nawet jak kupisz boosty to (pipi) zarobisz przez te pare godzin, musialbys miec standardowo 4-5 dni przed jak zawsze, by gra byla warta swieczki.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no nabijasz coinsy ile się da  i kupujesz piłkarzy którzy w dzień premiery lecą z ceną o 300% w górę, profit

 

dam ci kilka przykładów cen na teraz, porównasz je sobie z czwartkowymi później :P już jest masakra a w weekend będzie najgorzej cenowo

 

Krychowiak - 2500

Sterling - 15000

Vardy - 46000 (kosztował 15k 2 dni temu fak)

Douglas Costa - 32000

Lewandowski - 200000

Renato Sanches - 15000 (już jest kosmos ;p)

Odnośnik do komentarza

Dobra, ściągnąłem, pierwszy głód nasyciłem, jest dobrze. Pogram konkretnie w czwartek. Gry nie dało się uruchomić, połączyłem się przez VPN z Japonią i poszło ;) Zrobiłem zadania managera, zbudowałem parę składów, otworzyłem darmowe paczki, wykupiłem monety z katalogu oraz zagrałem mecz z CPU. Niestety nie chciało znaleźć meczu online. Jutro spróbuję zagrać karierę, może Story Mode. Mam masę roboty w tym tygodniu, wiem jednak,  że  w piątek wieczorem znikam dla świata zewnętrznego ;) 

Odnośnik do komentarza

no nabijasz coinsy ile się da  i kupujesz piłkarzy którzy w dzień premiery lecą z ceną o 300% w górę, profit

No ale ile jestes w stanie nabic coinsow grajac dzien przed premiera ? no chyba ze planowales siedziec 15h i grac mecz za meczem - moze wtedy wyprzedzilbys niegrajacych o te 60-70 tys coinow...

Ci ktorzy handluja, przez sama aplikacje sa w stanie zarobic znacznie wiecej niz siedzac przed konsola na boostach.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jak dobrze że ultimate team nie dla mnie. Próbowałem 2 dni temu to to odpalić. Nawet wygrałem mecz moim składem złożonym na prędce ale nie widzę w tym przyjemności. Wolę zwykłe sezony bez udziwnień i grę ze znajomymi. Swoją drogą dawno nie byłem tak niszczony w sezonach. Wygrałem 2 pierwsze mecze i zapowiadało się jak zwykle bajka i do 8 ligi bez wyzwania. A tutaj 3 porażki z rzędu :D 

Odnośnik do komentarza

Widze ze empik już na magazynie posiada więc na 100 % dzisiaj spokojnie zakupicie

 

p.s.Blantman to samo mówiłem przez 3 lata ze znajomymi  graliśmy sezony oraz wirtualne.Któregoś pięknego dnia znajomek po pracy z nudów spróbował UT od tego czasu cała nasza piatka na pierwszy miejscu stawia UT potem Wirtualna gwiazde a na końcu sezony sporadycznie.

Edytowane przez BatataPl
Odnośnik do komentarza

Fajnie, odpalająć web app wybrałem platforme XO i losowałem parę paczek. Wypadł mi raczej szrot, ale miałem chociaż dziadka Lamparda, Berahino i ktoś tam jeszcze. Odpalałem XO i w fucie nie miałem tego składu ani hajsu z aplikacji. Teraz patrzę w opcje a tam mój nick i PS4, no kur... Więc zmieniam w aplikacji na Xbox One, każe mi odpalic konsole ,zalogowac się na UT i odświeżyć stronę ale lipa... gdy loguje się, normalnie mi wchodzi, odświeżam appke i dalej jestem na PS4. Da się jeszcze odpalić webapp jako profil XO czy już lipa?

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze że ultimate team nie dla mnie. Próbowałem 2 dni temu to to odpalić. Nawet wygrałem mecz moim składem złożonym na prędce ale nie widzę w tym przyjemności. Wolę zwykłe sezony bez udziwnień i grę ze znajomymi. Swoją drogą dawno nie byłem tak niszczony w sezonach. Wygrałem 2 pierwsze mecze i zapowiadało się jak zwykle bajka i do 8 ligi bez wyzwania. A tutaj 3 porażki z rzędu :D

Same here, wystartowałem z dziewiątej ligi i caly czas tam kibluje. Zawsze jest tak z nową edycją uczę się praktycznie od nowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...